زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم

ارسال: #۳۱
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ
RE: برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  سلام
امروز اول مهر هست من دارم برنامه نویسی را تو محیط کارم بین کارم سرم خلوت که میشه مرور می کنم .
هدفم از برنامه نویسی اینه که یه روزی یه نرم افزار خوب یا یه ایده خوب را بتونم پیاده سازی کنم وگرنه در حالت عادی به نظر من درامد چندانی نداره من خودم جهت سرگرمی فعلا برنامه نویسی را می خوام شروع کنم
مطمئن هستید که تو محیط کار میتونید کار شخصی انجام بدید؟!
شرعا یه نفر حتی اگه هیچ کاری هم نداشته باشه نمیتونه کار شخصی در محیط دولتی انجام بده (حتی اگه مثلا با اینترنت گوشی خودش باشه).
من یه سری فیلم های اموزشی تو گوشیم ریختم که زمانی که مثلا بخش صندوق یا پذیرش هستم و سرم خلوت شه گوش می کنم از نظر شرعی فکر نکنم در این مورد مشکلی داشته باشه

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
میخوام دی بی کار شم
از اوایل به دیتابیس خیلی علاقه داشتم تو حوزه NoSql هم ورود کردم ولی سرم خیلی شلوغ بود نرسیدم
دیگه میخوام مرتب برم سراغش
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۳
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  من یه سری فیلم های اموزشی تو گوشیم ریختم که زمانی که مثلا بخش صندوق یا پذیرش هستم و سرم خلوت شه گوش می کنم از نظر شرعی فکر نکنم در این مورد مشکلی داشته باشه
تا جایی که من میدونم شرعا مشکل داره (خودم از منبع موثق شنیدم). تحت هیچ شرایطی نمیتونید کار شخصی کنید. حتی اگه از امکانات محل کارتون (مثل اینترنت) استفاده نکنید. حتی اگه کاری بهتون نداده باشن و بیکار باشید.
باز خودتون میتونید مساله کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  من یه سری فیلم های اموزشی تو گوشیم ریختم که زمانی که مثلا بخش صندوق یا پذیرش هستم و سرم خلوت شه گوش می کنم از نظر شرعی فکر نکنم در این مورد مشکلی داشته باشه
تا جایی که من میدونم شرعا مشکل داره (خودم از منبع موثق شنیدم). تحت هیچ شرایطی نمیتونید کار شخصی کنید. حتی اگه از امکانات محل کارتون (مثل اینترنت) استفاده نکنید. حتی اگه کاری بهتون نداده باشن و بیکار باشید.
اتلاف عمر هم اشکال داره خب. تو این جور مواقع چکار کنیم پس؟
ارسال: #۳۵
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  اتلاف عمر هم اشکال داره خب. تو این جور مواقع چکار کنیم پس؟
بله اتلاف عمر هم اشکال داره.
شاید مشکل به سیستم کاری توی ایران برگرده.
نمیدونم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۶
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا جایی که من میدونم شرعا مشکل داره (خودم از منبع موثق شنیدم). تحت هیچ شرایطی نمیتونید کار شخصی کنید. حتی اگه از امکانات محل کارتون (مثل اینترنت) استفاده نکنید. حتی اگه کاری بهتون نداده باشن و بیکار باشید.
خب به هر حال یک نفر توی محیط کار یه لحظاتی هم استراحت داره، میتونه کاراشو اون موقع انجام بده. ای کاش همه شاغل ها تفکرشون این بود و فکر و ذکرشون انجام دادن کار مفید بود

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , hun73r.9h0s7
ارسال: #۳۷
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خب به هر حال یک نفر توی محیط کار یه لحظاتی هم استراحت داره، میتونه کاراشو اون موقع انجام بده. ای کاش همه شاغل ها تفکرشون این بود و اینقدر فکر و ذکرشون انجام دادن کار مفید بود
۱- شما نیم ساعت در روز فرصت دارید که استراحت کنید که اغلب افراد به نماز/ناهار میگذرونن.
۲- شما نمیتونید در زمان کار، کار خودتون رو انجام بدید. صاحب کار اون زمان شما رو از شما خریده.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۸
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  - شما نمیتونید در زمان کار، کار خودتون رو انجام بدید. صاحب کار اون زمان شما رو از شما خریده.
این بدترین و متاسفانه رایج ترین حالته؛ اصلا بهره وری توش نقشی نداره.
اگر زمان آزاد صرف یادگیری بشه به نفع کارفرماست نهایتا؛ ممکنه اون نیرو بعد از کسب مهارت به دنبال شغل دیگه ای بره ولی اگر بمونه میتونه بیشتر به سازمان کمک کنه.
ارسال: #۳۹
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  این بدترین و متاسفانه رایج ترین حالته؛ اصلا بهره وری توش نقشی نداره.
اگر زمان آزاد صرف یادگیری بشه به نفع کارفرماست نهایتا؛ ممکنه اون نیرو بعد از کسب مهارت به دنبال شغل دیگه ای بره ولی اگر بمونه میتونه بیشتر به سازمان کمک کنه.
این کار هر مشکلی داشته باشه به هر حال قراری که با کارفرما دارید اینه. اگه شرکت خصوصی کوچک باشه میتونید با مسئولتون صحبت کنید و نظرشو بدونید.

ارسال: #۴۰
۰۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ
خب من نصب ویندوزم انجام شده واقعا از هنگ های سیستم خلاص شدم حالا باید برنامه نویسی و طراحی سایت و ... از صفر شروع کنم البته من بعد از ظهر می تونم برنامه ریزی هایم را انجام بدهم . خب هنوز اصلا برنامه های مربوط به برنامه نویسی را نصب نکردم و فعلا برنامه نویسی را باید مرور کنم.
خب من به نظرم تو زمینه کامپیوتری خیلی ضعیفم چون خیلی وقته کار نکردم وخیلی چیزها را از اول یاد نگرفتم شاید کمی فقط زبانم قبلا خوب بوده کمی قبلنا بلد بودم و الان خیلی چیزها یادم رفته باشه ولی خب بلاخره از یه جایی باید مجددا شروع کنم .........
.................................
خب باید html,css, bootstrap را اول مرور کنم
برای طراحی سایتم چه سوالاتی در ذهنم هست
سئو اصلا چیست
چه طور از اول یه سایت استاندارد تهیه کنم که سرعت لود صفحه بالا باشه و حجم فایل ها کمتر باشه و امنیت سایت قوی باشه
خب اینا برام توی ایجاد سایت خیلی مهم هست اما برای شروع هیچ کدوم را هنوز نمی دونم فعلا اموزش تگ ها و قالب سایت را باید مرور کنم.............

امام مهدی علیه السّلام:

ارسال: #۴۱
۰۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  خب باید html,css, bootstrap را اول مرور کنم
برای طراحی سایتم چه سوالاتی در ذهنم هست
سئو اصلا چیست
چه طور از اول یه سایت استاندارد تهیه کنم که سرعت لود صفحه بالا باشه و حجم فایل ها کمتر باشه و امنیت سایت قوی باشه
خب اینا برام توی ایجاد سایت خیلی مهم هست اما برای شروع هیچ کدوم را هنوز نمی دونم فعلا اموزش تگ ها و قالب سایت را باید مرور کنم.............

سلام. اگه اشکال نداره یه پیشنهاد دارم، اینکه سرعت یادگیری و مطالعه ت رو بالا ببر. چون سرعت پیشرفت تکنولوژی خصوصا در زمینه وب و برنامه نویسی خیلی زیاد هست و ممکنه مثلا دو سال بگذره و کلا .net core جای mvc رو بگیره(چون قبلا دیده بودم mvc کار میکنی این مثال رو زدم)

منابع انگلیسی و کار کردن پروژه های عملی هم فراموش نکن. خیلی بیشتر وقت بذار واسه یادگیری واقعا ارزشش رو داره. اولش استارت کار سخت هست ولی بعدش رو غلتک میوفتی.
یه کار دیگه ای که من کردم این بود وقتی هنوز خیلی چیزا، حتی مطالب پایه ای رو بلد نبودم (خودم فک میکردم بلدم ) و بدون اینکه کارآموزی برم وارد محیط کار شدم. اولش واقعا برام سخت بود کنار اومدن با این همه مبحث جدید ولی پشیمون نیستم چون همونا باعث شد راه بیوفتم تو کار.
ارسال: #۴۲
۰۵ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
ساعت ۱۹ تا ۲۰ طراحی سایت
..............................
خب یه نمونه نرم افزار مطب سونوگرافی دیدم خب برام سوال هست که اون قسمت که فرم جوابدهی بیمار هست را ایا از کامپوننت استفاده می شه از چه کامپوننتی استفاده میشود؟ خب من یه کامپوننت txtcontrol را قبلا استفاده کردم اما خب برای فرم جواب دهی بیماران یه سری ریپورت های اماده هست که با توجه به نوع سونوگرافی هر بیمار اون ریپورت استفاده میشه که با استفاده از یه ویرایشگر فقط متن مورد نظر را تغییر می دهیم خب مرحله اول اینه که ما این ریپورت ها را به فایل متنی ارسال کنیم که برای هر فایل یه کد تعریف می کنیم یعنی به نظرم باید مثل یه لیست باکس که کد داشته باشه باشه که هر کد یه نوع ریپورت سونوگرافی را بیاره اما یه فایل متنی که مثل ورد پیشرفته باشه ایا اندیس می گیره ایا یعنی یه کد داشته باشیم ........
..............................

امام مهدی علیه السّلام:

ارسال: #۴۳
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ
۱۴ تا ۱۵ طراحی سایت

امام مهدی علیه السّلام:

ارسال: #۴۴
۰۸ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
سورس کد سایت ها را می بینم خیلی زیاده با خودم فکر می کنم برای یه سایت اینقدر کد باید بنویسم واقعا خیلی زحمت و سختی داره ، اعصاب خوردکن هست ولی شیرینه ..........
من تو محیط کاریم شاید جز معدود کسایی بودم که دوست نداشتم ثابت تو یه بخش باشم شاید تو اکثر بخش ها تجربه کسب کردم
................................
بدترین مشکل اینه که ادم دچار چند شاخگی شده باشه و از این چند شاخگی دوست هم نداشته باشه خارج بشه
من متاسفانه توی یه مشکل بزرگ هم قرار گرفتم هم دوست دارم طراحی سایت کار کنم و هم سرور ساید از طرفی تحت ویندوز هم قبلا کار کردم و تا حدود رو به متوسطی پیشرفت کردم بعد نا تمام شد و دلم می خواد یه نرم افزار خوب تولید کنم متاسفانه اینها باعث شده من یه هدف را دنبال نکنم جالب اینجاست که ناراحت هم نیستم چون به همشون علاقه دارم و در هر کدوم بخش ها برای خودم شاید یه سری هدف هایی هم داشته باشم اما این باعث میشه سرعت پیشرفت من کند باشه من خودم خیلی دوست داشتم با یه تیم قوی برنامه نویسی همکاری می کردم تجربه کسب می کردم اما وقتی تیمی در کار نیست خودم باید از صفر شروع کنم........
من چون کلا برنامه نویسی را ازصفر مجددا شروع کردم به عقیده خودم باید چند ماه تا یک سال همزمان همشون را با هم کار کنم تا بدونم علاقه واقعی و استعدادم در کدوم بخش هست واقعا.......
......................................
خب من برای شروعم ویرایشگر brackets را نصب کردم برای تمرین طراحی قالب

امام مهدی علیه السّلام:

سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ
خب این نرم افزار phpstorm واقعا منو خیلی اذیت کرده و جلوی پیشرفتم را گرفته چون از افراد دیگه پرسیدم چن ثانیه ای بالا می اد براشون و انگیزه برنامه نویسی را مدتی بود از بین برده نسخه ای جدید را نصب می کنم نشد دیگه باید ویندوزم را از اول نصب کنم
من این نرم افزار را چن بار نصب کردم و بعد حذف کردم و دوباره نصب کردم شاید مشکل از اینجا باشه که اینقد سرعت سیستمم پایین اومده

امام مهدی علیه السّلام:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۶۹۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۵۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close