زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ
Question سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر
سلام و عرض ادب دوستان
با توجه به اینکه از امروز مصاحبه دانشگاه مالک اشتر در سال ۹۷ شروع شده ، از دوستانی که برای مصاحبه رفتند خواهشمندم هر تعداد از سوالاتی که ازشون پرسیده شده و در خاطرشون هست رو اینجا قرار بدند.
اگر نکته ای در مورد شرایط و در کل روند مصاحبه هم بود لطفا ذکر کنید،
سپاسگزارم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ishtaar
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ب.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر
سلام دوستان

من امروز رفتم مصاحبه ، البته من دین و مذهبم فرق میکنه وضعیتم فرق میکرد، ولی چون نفرای اخر بودم تقریبا از همه سوال میکردم که چی پرسیدن

اکثرا همین سوالای که سال های قبل پرسیده بودن دوباره پرسیدن از احکام دینتون ولایت فقیه ... سوال های سیاسی مثل سند بیست و سی، برجام،وظایف شورای نگهبان، اصلاح طلب و اصول گرا نظریاتشون چیه؟ ، خبر های مهم روز ایران چیه، از چه راه های اخبار دنبال میکنید.... یه مقدار هم سوال در مورد خونوادتون که حجابتون در چه حده، فعالیت مذهبی داشتین،پدرتون سابقه جبهه داشته؟ ماهواره دارین، عضو شبکه های اجتماعی دارین؟ رتبه علمی و ثبت اختراع داشتین تو دوران تحصیل؟ خودتون یا اقوام سابقه کیفری داشتین، کسی خارج از کشور دارین اونجا چیکار میکنه؟ چند تابعتی هستین یا نه؟ من گفتم که پدر و مادرم دو تابعیتی هستن ازم پرسیدن که چقد به جمهوری اسلامی و قوانینش پایبندین؟! ازم پرسید تو دین شما هم منجی هست؟ نظرتون در مورد منجی اسلام چیه؟ اخر هم گفت چطور وجود خدا برای خودت ثابت میکنی؟

در کل خیلی محترم و خوش برخورد بودن هرچند من یکم اذیتشون کردم ولی خیلی خوب بود برخوردشون، من که با مانتو و حجاب معمولی رفته بودم ولی خانوما حتما با چادر برید چون موقع مصاحبه میگفتن اگه چادر نداشته باشین احتمال رد شدنتون زیاده.
از قبل کل صفحات و شناسنامه و ... کپی بگیرید که وقتتون تلف نشه، فرم هم بهتون دادن تو صف بمونید که شماره بگیرید بعد برید فرم پر کنید که مثل ما نفرای اخر نشید.

در کل همه راضی بودن نگران نباشیذ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aali361 , arthasthe , matinpf , F.N.44
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۷ ب.ظ
با سلام لطفا بفرمایید فیش رو حتما باید از قبل واریز کنیم ؟ یا داخل خود دانشگاه هم امکانش هست ؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ب.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر
(۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ)F.N.44 نوشته شده توسط:  با سلام لطفا بفرمایید فیش رو حتما باید از قبل واریز کنیم ؟ یا داخل خود دانشگاه هم امکانش هست ؟

تو خود دانشگاه میتونید اینکارو کنید دستگاه پوز هست و راحت کارت میکشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: F.N.44
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط intelligent.)
با سلام
من این متن رو برای آیندگان می نویسم
یعنی من با اینکه آدم مذهبی هستم حالم بد شد از مصاحبه ای که انجام دادم البته همه مصاحبه گرها اینطور نبودند اما کسی که من باهاش مصاحبه کردم خیلی سطح متفاوتی داشت و من احساس میکنم بعد از مصاحبه و صحبت با این فرد سطحم اومد پایین !!! به نظرم بیشتر داشتم بازجویی میشدم تا مصاحبه !
سوالات :
رکن و غیر رکن
اصول دین و فروع دین و سوال در موردشون
ولایت فقیه
سند ۲۰۳۰
برجام
نماز
وضو
نماز آیات
رابطه با آمریکا
وقایع ۸۸
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ishtaar , aali361
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۲۲ ب.ظ
سلام
ببخشید امروز جواب کنکورم اومد و در دانشگاه مالک اشتر پذیرفته شدم می خواستم بپرسم که چطوری میتونم زمان مصاحبه رو بفهمم منظورم این هست که باید حضوری دانشگاه برم یا اینکه خودشون اطلاع میدن ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۶۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close