زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاریخ آزمون تافل

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط zarisa.)
تاریخ آزمون تافل
سلام.
سوال مهم من این که تاریخ ازمون تافل معمولا چند وقت یکبار هست؟
این تاریخهایی که تو سایت زیر اعلام شده که فعلا به درد من نمیخوره. این تاریخ ها و جاهایی که تو این سایت هست، همه ی گزینه های انتخابیه؟میشه حدودا اطمینان داشت که تو بهمن یا اسفند هم برگزار بشه؟
جای مطمئن برای ثبت نام و حوزه ی امتحانی خوب هم اگه معرفی کنید، ممنون میشم. شیراز به من نزدیکتر هست تا تهران. ولی مثل اینکه تو این سایته اصلا اسم شیراز نیست. یعنی اونجا حوزه نیست اصلاHuh. اگر شیراز نداره، ، حوزه خوب ترجیحا تو تهران معرفی کنید، تشکر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
تاریخ آزمون تافل
آره تقریبا هر هفته پیدا میشه.

تو بهمن یا اسفند که صد در صد پیدا میشه.

تو سایت ets.org که بری تاریخ امتحانات تا دو ماه آینده رو میگه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ
RE: تاریخ آزمون تافل
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  سلام.
سوال مهم من این که تاریخ ازمون تافل معمولا چند وقت یکبار هست؟
این تاریخهایی که تو سایت زیر اعلام شده که فعلا به درد من نمیخوره. این تاریخ ها و جاهایی که تو این سایت هست، همه ی گزینه های انتخابیه؟میشه حدودا اطمینان داشت که تو بهمن یا اسفند هم برگزار بشه؟
جای مطمئن برای ثبت نام و حوزه ی امتحانی خوب هم اگه معرفی کنید، ممنون میشم. شیراز به من نزدیکتر هست تا تهران. ولی مثل اینکه تو این سایته اصلا اسم شیراز نیست. یعنی اونجا حوزه نیست اصلاHuh. اگر شیراز نداره، ، حوزه خوب ترجیحا تو تهران معرفی کنید، تشکر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
امتحاناش منظم نیست ولی اصولاً هفته‌ای یک بار رو داره دست کم. الان که فصلش هست هفت روز هفته رو ممکنه داشته باشه!
در بهمن و اسفند هم قطعاً برگزار خواهد شد.
شیراز حوزه‌ی امتحانی نداره.
در تهران سنجش (NOET) از بقیه بهتره به نظرم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , Pure Liveliness
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
تاریخ آزمون تافل
من ۳ سال پیش امیربهادر تو میدون ولیعصر امتحان داده بودم و راضی بودم از مکان ش! چون راجب سنجش بعضی ها گفته بودن مانیتورهاش خوابیده هست و گردن درد گرفتن برای همین سنجش رو انتخاب نکردم.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ق.ظ
RE: تاریخ آزمون تافل
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  من ۳ سال پیش امیربهادر تو میدون ولیعصر امتحان داده بودم و راضی بودم از مکان ش! چون راجب سنجش بعضی ها گفته بودن مانیتورهاش خوابیده هست و گردن درد گرفتن برای همین سنجش رو انتخاب نکردم.

بله سنجش قبلاً اینطوری بود ولی الان رو نمی‌دونم چون پارسال قسمت GREش کامپیوترهاش معمولی بودند. البته شاید مکان تافل و GRE یکی نیست چون اینجا میزها نزدیک‌تربودند که خب در تافل نمیشه ولی در کل خواستم بگم که مانیتور معمولی هم دارند. این رو میتونم ببینم کی این اواخر امتحان داده و بپرسم.

در مورد مکان که جفتشون نزدیک هم هستند. امیربهادر یه کمی سرراست‌تر هست ولی در کل نزدیک هستند. علت اینکه من گفتم سنجش بهتره (صرف نظر از مانتیورهاش) این هست که توو امیربهادر بیشتر از تعداد داوطلب‌ها، مراقب هست که کارشون فقط استرس دادن هست. همه‌شون هم بچه هستند. هر کدوم ۱۰ بار یک مطلب ثابت رو تکرار می‌کنند و واقعاً روی اعصاب میرن. موقع چک کردن مشخصات هم دوباره از اینجا به اونجا و ... مورد دوم اینکه سنجش مسئولانه‌تر برخورد میکنه. توو امیربهادر آزمون ساعت ۱۲:۳۰ بود و خودشون ۱۲:۱۰ در رو باز کردند، بعد توو سالن امتحان گفتند که چون ۱۰ دقیقه تأخیر داشتید و به ETS گزارش میشه شاید قبول نکنند امتحان رو! کلاً فقط گیر دادن بلد هستند. تاریخ کارت ملی همه گذشته ولی ثبت احوال گفته که نیازی به تمدید نیست تا یکی دو سال، بعد اینا به کسایی کارت ملی داشتند و تازه شناسنامه هم داشتند گیر میدادند که تاریخش گذشته قبول نیست. البته این رو توو بعضی از حوزه‌های شهرستان‌ها هم شنیدم. ولی سنجش اینطور نیست. در کل افرادی که در سازمان سنجش هستند اگر چیزی یادتون رفته باشه یا نقصی داشته باشید که حتی لازم باشه به اینترنت دسترسی داشته باشید کمک می‌کنند.
در کل کیفیت برگزاری‌شون شبیه هست اما همین موارد جزئی میتونه مهم باشه. بقیه‌ی جاها فکر کنم علامه‌سخن بود که یه جا دیدم نوشته بودند که پارتیشن‌ها خیلی نزدیک هم هست و موقع اسپیکینگ صدای هم رو میشنویم.
یک خوبی امیربهادر این هست که میتونید قبلش آزمون آزمایشی در اونجا بدید و با مدل کیبوردهاش و همچنین محیطش آشنا بشید! من اصلاً نمیتونم با کیبورد کامپیوتر تایپ کنم (هر کدوم هم که یه مدلی هستند!) و در مقایسه با لپتاپم سرعتم از نصف هم کمتر میشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , zarisa , delete4all

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۲۴ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۰۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  ۵۰۴, تافل,۱۱۰۰ کلمه festival ۳ ۴,۹۸۲ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: festival
  لغات تافل را به آسانترین شیوه یاد بگیرید haana38 ۰ ۱,۳۱۹ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  سینک نبودن تاریخ گوشی SepidehP ۳ ۲,۷۰۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: jazana
  دانلود جزوه لغات ضروری برای آزمون تافل amiraraz ۰ ۲,۲۸۴ ۲۸ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amiraraz
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۳۱ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
Lightbulb تاریخ آزمون ارشد ۹۶ ؟! اردیبهشت یا بهمن؟! Vanshut ۳۵ ۲۱,۲۲۵ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  یه کورس آنلاین خوب برای آشنایی با آزمون تافل fo-eng ۰ ۲,۲۳۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  کتاب تافل و جی آر ای جدید amirid ۰ ۱,۲۲۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: amirid

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close