زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز

ارسال: #۱۶
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
RE: آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ق.ظ)amin279 نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز منم تقریبا شرایطم مثل شماس
اما اولا که نمیتونی به همه درسا تسلط پیدا کنی دوما شما تلاشت رو بکن تاجایی که میشه فشار رو وارد کن بعدش توکل به خدا سوما بنظر من شما و خود من که شرایط مثل شماس به عنوان مثال اگر ۷ درس رو ۳۰ % یاد بگیریم فایده نداره بهتره ۴ یا ۵ درسو ۶۰% درصد یاد بگیری .
درآخر نامید نباش . نباش ...............نباش

(:

سلام

از بابت راهنماییتون متشکرم،البته نحوه انتخاب دروس هم مهمه، به نظرتون چه اولویت های دیگری باید برای انتخاب دروس در نظر گرفت؟ممنون
ان شالله موفق باشین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ب.ظ
RE: آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)HamidReza1 نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ق.ظ)amin279 نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز منم تقریبا شرایطم مثل شماس
اما اولا که نمیتونی به همه درسا تسلط پیدا کنی دوما شما تلاشت رو بکن تاجایی که میشه فشار رو وارد کن بعدش توکل به خدا سوما بنظر من شما و خود من که شرایط مثل شماس به عنوان مثال اگر ۷ درس رو ۳۰ % یاد بگیریم فایده نداره بهتره ۴ یا ۵ درسو ۶۰% درصد یاد بگیری .
درآخر نامید نباش . نباش ...............نباش

(:

سلام

از بابت راهنماییتون متشکرم،البته نحوه انتخاب دروس هم مهمه، به نظرتون چه اولویت های دیگری باید برای انتخاب دروس در نظر گرفت؟ممنون
ان شالله موفق باشین

سلام اتفاقا من خودم پیگیر این هستم بعضی هاشون رو حذف کنم . اما خودم هم به نتیجه ایی نرسیدم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط khak.)
آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز
تخفیف ۵۰%ازمونهای مدرسان شریف
سلام بچه هااگه میخوایید از تخفیف ۵۰% مدرسان برای شرکت در ازمونهای ارشد۹۷ نام ونام خانوادگی،رشته ،شهر،شماره موبایل رو به ادرسsh_mk94@yahoo.com
ایمیل کنید.فقط هرچه سریعتر چون زمانش محدوده به دوستاتون وجاهایی که میشناسید اطلاع بدین .درصورتی که به حدنصاب برسه ازتخفیف برخوردار میشین.فرصت رو از دست ندین.مهلت ارسال تا چهارشنبه ۳ابان۹۶ مهلت دارین.
موفق باشید

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  ینی وقت شما الان که ترم آخری از وقت یه کارمند کمتره !؟؟
مطمعنم که کمتر نیست وقتت
بعدشم الان فرصت آنچنانی برای عمیق خوندن نیست، الان زمانشه که شروع کنی به خوندن و از وقتت استفاده کنی همون درسنامه کنکور رو که بخونی کفایتت میکنه حتما، فقط مفید بخون و از همین الان شروع کن دیگه

تخفیف ۵۰%ازمونهای مدرسان شریف
سلام بچه هااگه میخوایید از تخفیف ۵۰% مدرسان برای شرکت در ازمونهای ارشد۹۷ نام ونام خانوادگی،رشته ،شهر،شماره موبایل رو به ادرسsh_mk94@yahoo.com
ایمیل کنید.فقط هرچه سریعتر چون زمانش محدوده به دوستاتون وجاهایی که میشناسید اطلاع بدین .درصورتی که به حدنصاب برسه ازتخفیف برخوردار میشین.فرصت رو از دست ندین.مهلت ارسال تا چهارشنبه ۳ابان۹۶ مهلت دارین.
موفق باشید
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close