زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای مطالعه دکترا نرم افزار

ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
دوستان سلام. نمیدونم جای درستی پست زدم یا نه،چون تاپیکی در این زمینه پیدا نکردم. بنده شروع کردم واسه دکترا خوندن. هدف هم که همون گرایش خودم یعنی نرم افزار هست. ممنون میشم از دوستان اگه بنده رو از راهنمایی هاشون بی نصیب نذارن. اینکه اصلا دیره یا نه واسه مطالعه؟ چطور مطالعه کنم؟ منی که دانشجوی آزادم آیا اصلا شانسی برای قبولی در دانشگاه های دولتی دارم یانه؟(فارغ از سابقه پژوهشی) کدوم دانشگاه ها قبولی راحت تری دارند؟ برای من که یه کتاب ترجمه کردم، این کار چقدر به دردم میخوره و....
بسیار بسیار ممنونم از لطف همه دوستان.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای مطالعه دکترا نرم افزار
منم تصمیم گرفتم برای دکترا بخونم.اما نمی دونم آیا من که کارشناسی و ارشدم رو در دانشگاه های غیر انتفاعی گرفتم، شانسی دارم برای قبولی!
امیدوارم دوستانی که در این زمینه تجربه ای دارن راهنمایی کننShy
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ
فکر نکنم دانشجویانی که ارشد در دانشگاه های غیر دولتی خوندن بتونن در مقطع دکتری در دانشگاه های دولتی مشغول به تحصیل بشن

آبی تر از آنیم که بیرنگ بمانیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close