زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی انتخاب موسسه

ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ق.ظ، توسط Dukejavad.)
درخواست راهنمایی انتخاب موسسه
سلام دوستان .. بریم سراصل مطلب

من کاردانی و کارشناسی رو ICT خوندم ... کاردانی دولتی تربت حیدریه و کارشناسی هم فنی انقلاب اسلامی تهران(که درحال خوندن هستم)

تصمیم دارم ارشد شرکت کنم و کنکور IT بدم و برای دانشگاه های خوب وارد بازی بشم
با موسسه های مدرسان شریف، ماهان و پارسه هم صحبت کردم مه هرکدوم میخواستن مخ زنی کنند ولی خب یکسری اطلاعات کشیدم بیرون فعلا

من با توجه به رشته تحصیلیم با یکسری از دروس آشنایی ندارم مثل هوش، معماری، الگوریتم

خب اصل مطلب اینه که من میخوام از موسسات کمک بگیرم برای آزمون، کلاس و کتاب !
۱: تا اونجایی که بررسی کردم کتاب رو که باید ترکیبی از موسسات گرفت که بحثش جدا ...

۲: برای کلاس هم خودم تصمیم گرفتم ساختمان و الگوریتم رو کلاس برم که پارسه با استاد یوسفی گذاشته و ماهان با دکتر رضوی و مهندس اکبرپور داره... اینارو میشناسید؟؟ هر سه رو لطفا تحلیل کنید از روی شناخت و دانش اگر دارید نسبت به اونها

۳: آیا این درس کلاس کافیه ؟ شما در مورد کلاس چه پیشنهادی دارید؟

۴: برای آزمون هم برنامه آزمون مدرسان خیلی چشمم رو گرفت به نظرم خیلی خوب چیده شده بود ... شما در این مورد چی پیشنهاد میکنید؟

۵: درکل موسسه ماهان رو چطور می بینید؟؟ من روراست توی همه از ماهان خیلی بیشتر خوشم اومد چون مشاور خیلی قوی ای دارن و برخوردشون از بقیه موسسات بهتر بود ... فقط آدم رو پول نمی بینن حداقل

درکل موسسه ماهان رو یک بررسی بفرمایید ...اگر چیزی هم مدنظر دارید بفرمایید لطفا ... ممنون
Masoud05، در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

موضوع تکراری است و تاپیک بسته می شود. مثلا به لینک زیر مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۷۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۷۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۲۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۲۹ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close