زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب آمار مرجع

ارسال:

H-Arshad پرسیده:

کتاب آمار مرجع

سلام خسته نباشید
دوستان چه کتابی هست، که توزیع های احتمال گسسته و پیوسته رو ثابت کرده باشه؟ یعنی ثابت کرده که چطوری میانگین و وایرانس و اینهاش رو بدست اورده میشه؟ نه صرفا بگه این میانگیمن هست . بگه چطور به این نتیجه رسیده و حساب شده؟
طوری باید قوی شد که بتوانیم توزیع جدید رو دادند بتونیم مشخصات اون رو حساب کنیم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

gunnersregister پاسخ داده:

RE: کتاب آمار مرجع

بهترین کتاب از این نظر کتاب آمار و احتمال شلدون راس هست. البته کتابهایی دیگه ایی مثل فرایند تصادفی پاپولیس هم میتونه مفید باشه.

۰
ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید
دوستان چه کتابی هست، که توزیع های احتمال گسسته و پیوسته رو ثابت کرده باشه؟ یعنی ثابت کرده که چطوری میانگین و وایرانس و اینهاش رو بدست اورده میشه؟ نه صرفا بگه این میانگیمن هست . بگه چطور به این نتیجه رسیده و حساب شده؟
طوری باید قوی شد که بتوانیم توزیع جدید رو دادند بتونیم مشخصات اون رو حساب کنیم.
من فصل توزیع رو خوندم اکثر توزیع ها رو فهمیدم اگه فرمول یا رابطه ای رو نفهمیدی بنویس شاید بتونم کمکی کنم بعضی توزیع ها مثل بتا و فیشر و اینا رو خوب بهمون نگفته بودن ولی اکثرا رو میشه فهمید

بچه ها خسته نباشید
کسی میدونه تابع مولد گشتاور توزیع نرمال و فیشر چجوری بدست میاد؟ کتاب پارسه فرمول نوشته! کسی اثباتی ، توجیهی ، راهی برای بدست آوردنش از تابع چگالی داره؟

ارسال:

H-Arshad پاسخ داده:

ممنون
مثلا توزیع پوآسن رو باید بدونیم واریانس یا میانگین و ... چطوری بدست امده؟ یعنی اثبات ش کامل بتونم حل کنم. که قوی بشوم و توزیع جدید دادند کامل بشه اونها رو بدست بیارم خودم Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ممنون
مثلا توزیع پوآسن رو باید بدونیم واریانس یا میانگین و ... چطوری بدست امده؟ یعنی اثبات ش کامل بتونم حل کنم. که قوی بشوم و توزیع جدید دادند کامل بشه اونها رو بدست بیارم خودم Huh

شرمنده فرصت نشد فرمول بنویسم اگه مشکلی نیست به شکل فرمول بنویس البته اگه از نظر بچه های مدیر عکس اوردن ایرادی داره
از جزوه عکس گرفتم جایی گنگه بگو

ارسال:

H-Arshad پاسخ داده:

ممنون لطف کرید
بله تقریبا همچین اثبات هایی هست
جسارتا کتاب مثل این مرجع چی هست؟ ممنون از لطف شما اما باید کتاب باشه.چون جزوه شما شاید اون چیزهایی که به ما گفتند، پوشش نداشته شده باشه
چون کل توزیع ها به ما گفتند Undecided

ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ممنون لطف کرید
بله تقریبا همچین اثبات هایی هست
جسارتا کتاب مثل این مرجع چی هست؟ ممنون از لطف شما اما باید کتاب باشه.چون جزوه شما شاید اون چیزهایی که به ما گفتند، پوشش نداشته شده باشه
چون کل توزیع ها به ما گفتند Undecided
خواهش میکنم
تقریبا همه توزیع هایی که تو امتحان میاد رو اثبات کردن یه سری هم نگفتن از سایت ها پرسیدم در اووردم اون موقع استادمون میگفت منبع شلدون راس هست ولی سر کلاس بیشتر توزیع ها اثبات می کرد ما هم دیگه مرجع رو پیچونیمBig Grin
اگه جایی باز نامفهومه بگو شاید عکسه کیفیت نداشته بود من دارم از کتاب پارسه میخونم تقریبا همه توزیع ها به غیر از چند تا رو کار کردیم اون چندتا هم تو امتحان برق و کامپیوتر نیومده مثل همین فیشر و کوشی و رایلی و بتاو...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۳۹۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۰۶ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  سوال آمار moradi265 ۱ ۱,۹۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  آمار و احتمالات مهندسی moslemrahmati ۳ ۲,۶۱۲ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۲۸۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۳۹۲ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۰۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۱۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close