زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسابقات ACM

ارسال: #۱۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
RE: کمک!!!
(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ق.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  3 سال پیش یکی از تیم های دانشگاه ما سوم شد و کلی خوشحال شدن که میرن، اما بعد سهمیه رو کردن ۲ تا! و اونا بعد از کلی تلاشی که کرده بودن، نتونستن برن!

اون سال من هم در مسابقات بودم و درست یادمه یه تیم از شریف سهمیه اول رو گرفت
یک تیم ژاپنی سهمیه دوم رو گرفت
و یک تیم از علم و صنعت سهمیه سوم رو گرفت که دوتا اقا و یک خانم بودند و چقدر هم خوشحال بودند پس اینطوری شده که سهمیه کم شده و نتونستن برن مسابقات جهانی!!!!Blush

البته هر دانشگاه فقط یک سهمیه داره!!!!!
آره! اون سال منم بودم شریف! فکر کنم چهاردهم شدیم ما!
بعد اون تیم دوستامون هم اول فکر کردن میرن، کلی خوشحال شدن، کلی خوشحال شدیم، کلی هم دوندگی کردن ولی آخرش نشد Sad
اون دختری هم که توی تیمشون بود یکی از دوستای صمیمی منه Smile توی دبیرستان نقره۱ المپیاد کامپیوتر و ریاضی بوده ...
اون پسرا هم که خفن بودن!
یکیشون به ما ACM درس میداد و کلاً کل دوره‌ی کارشناسیش ACM کار میکرد ...
البته قطعاً توی مسیر ACM خیلی چیزا به دست آوردن (هر کس به اندازه‌ی تلاشش) اما خب جهانی رفتن سخته!
حتی برای خود شریفیا هم سخته! چون یه عالمه آدم خفن که مدال های خوشرنگ المپیاد جهانی دارن با هم مسابقه میدن و فقط یه تیمشون میتونه بره!
(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ)max_15s نوشته شده توسط:  نتیجه: ACM که شما گفتین یک موسسه است و حالا شرکت مینو سافت کلاسی رو تحت لیسانس اون برگزار می کنه و ربطی به مسابقه نداره.
ACM که من و بقیه بچه‌ها گفتیم ICPC هست و مسابقاتی است که تحت حمایت موسسه‌ی ACM برگزار می شه.

نتیجه‌ی اخلاقی‌: شما حتما بپرس و تحقیق کن.

خب پس من بابت اشتباهی که کردم عذرخواهم Smile

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sakhreh
ارسال: #۱۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ ب.ظ
Acm
با سلام:
از دوستان کسی در باره Acm چیزی می دونه و اصلا سوالاتش چجوریه , چجوری برگزار میشه و اگه جزوه ای براش دارین که بتونه کمک کنه بهم بدید ممنون می شم .

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ
Acm
اینجا یه چیزایی گفته شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: لهمشد
ارسال: #۱۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط marjan2001.)
Acm
acm یه مسابقه جهانی برنامه نویسیه که در سطح کشوری و جهانی برگزار می شه

فک می کنم باید از طریق دانشگاه شریف اقدام کنید

اینم سایتش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , لهمشد
ارسال: #۲۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ق.ظ
Acm
یکی از چیزایی که توی ACM مهم هست اینه که محدودیت سنی داره! ماهایی که کنکور دادیم قطعاً دیگه شرایط سنی شرکت توی ACM رو نداریم!
من براش رفرنس دارم! اما دیگه نه به درد خودم میخوره، نه مانشتی های کنکور داده!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: لهمشد
ارسال: #۲۱
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط Sarah_69.)
مسابقات ACM
سلام،من یکی از دوستام امسال سال دوم(کارشناسی نرم افزار) است و ۲۷ سالشه،میتونه تو مسابقات شرکت کنه؟؟Blush

کسی کمک نمیکنه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
مسابقات ACM
تا جایی که من یادمه دوسته ٢٨ ساله ی من عضو تیممون بود
برای شرکت باید دانشجوی کارشناسی و یا ترم ١ ارشد باشی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sarah_69
ارسال: #۲۳
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
مسابقات ACM
کاشکی ما هم می تونستیم شرکت کنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sarah_69
ارسال: #۲۴
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
مسابقات ACM
سلام به همگی،من امسال یا سال بعد میخوام acm شرکت کنم و نمیدونم چه منابعی و با چه ترتیبی بخونم تا مفیدتر باشه و کلا یکسری اطلاعات ساده از اینترنت گرفتم، ممنون میشم بچه های سایت کمکم کنند که با چه کتابی شروع کنم،فعلا دارم در سطح دبیرستان کار میکنم و الان دارم ترکیبات علیپور را میخونم...کلا مبتدی ام و نمیدونم چه کاری درسته و نیاز به کمک دارم.لطفا کمکم کنیدHeart.

ترم یک نرم افزار کارشناسی ام.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ
RE: مسابقات ACM
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)GOoGol نوشته شده توسط:  سلام به همگی،من امسال یا سال بعد میخوام acm شرکت کنم و نمیدونم چه منابعی و با چه ترتیبی بخونم تا مفیدتر باشه و کلا یکسری اطلاعات ساده از اینترنت گرفتم، ممنون میشم بچه های سایت کمکم کنند که با چه کتابی شروع کنم،فعلا دارم در سطح دبیرستان کار میکنم و الان دارم ترکیبات علیپور را میخونم...کلا مبتدی ام و نمیدونم چه کاری درسته و نیاز به کمک دارم.لطفا کمکم کنیدHeart.

ترم یک نرم افزار کارشناسی ام.

به عنوان کسی که عاشق ACMه و قبلا این راهو رفته پیشنهاد میکنم اول به سایت آقای اشتیانی سر بزنین

و بعد از ایشون بخواین که شمارو توو گروپ جیمیل ادد کنن (هم منابع خوبی اونجا هست هم با بچه های acmکار اشنا میشین هم از کلاسها و کانتست ها باخبر میشین هم با کمک دوستای اونجا میتونین مشکلاتونو حل کنین و .....)
و تا میتونین ازشون کمک بخواین و مطمئن باشین کم نمیزارن و خودشون acm کار عالی هستن
خیلی عالیه که از ترم اول بیوفتی توو این راه. ACM زندگیهههههههههههه.....

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: GOoGol
ارسال: #۲۶
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  به عنوان کسی که عاشق ACMه و قبلا این راهو رفته پیشنهاد میکنم اول به سایت آقای اشتیانی سر بزنین

و بعد از ایشون بخواین که شمارو توو گروپ جیمیل ادد کنن (هم منابع خوبی اونجا هست هم با بچه های acmکار اشنا میشین هم از کلاسها و کانتست ها باخبر میشین هم با کمک دوستای اونجا میتونین مشکلاتونو حل کنین و .....)
و تا میتونین ازشون کمک بخواین و مطمئن باشین کم نمیزارن و خودشون acm کار عالی هستن

خیلی ممنون از کمکتونHeart خودتون به عنوان کسی که تجربه داره چه پیشنهادی واسم دارید؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)GOoGol نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  به عنوان کسی که عاشق ACMه و قبلا این راهو رفته پیشنهاد میکنم اول به سایت آقای اشتیانی سر بزنین

خیلی ممنون از کمکتونHeart خودتون به عنوان کسی که تجربه داره چه پیشنهادی واسم دارید؟؟

بهتره با ایشون صحبت کنین چون نتایج خوبی توو مسابقات میگرفتن و توو دانشگاه امیرکبیر کلاسم برگزار میکردن

۱
۱
ارسال: #۲۸
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ
مسابقات ACM
دوستانی که می خوان ای سی ام کار کنند توی این گروه عضو بشن
iran-acm-group@googlegroups.com

بهترین بچه های ای سی ام دانشگاه های ایران هستند و معمولا هر هفته یک مسابقه تمرینی آنلاین برگزار می کنند. هر سوالی هم داشته باشید پاسخ می دهند.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ
مسابقات ACM
منم منظورم همین گروپ بودSmile

۱
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  دوستانی که می خوان ای سی ام کار کنند توی این گروه عضو بشن
iran-acm-group@googlegroups.com

بهترین بچه های ای سی ام دانشگاه های ایران هستند و معمولا هر هفته یک مسابقه تمرینی آنلاین برگزار می کنند. هر سوالی هم داشته باشید پاسخ می دهند.
ممنونHeart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۲۰۳ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مقاله در ACM irpersian20 ۰ ۱,۶۶۰ ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  نخستین مسابقه برنامه نویسی ACM The BesT ۰ ۲,۴۰۲ ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مسابقات تخصصی مهارت سنجی فن آورد Aurora ۴ ۲,۹۸۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  ACM-ICPC World Finals 2015 (گزارش زنده!) ashkan_d13 ۵ ۴,۷۲۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ashkan_d13
  تیم برای مسابقات کشوری mohammadi27@yahoo.com ۰ ۲,۲۸۵ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadi27@yahoo.com
  فینال و جشن اختتامیه مسابقات برنامه نویسی بیان daredevil ۰ ۲,۰۵۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: daredevil
  خاطرات مسابقات رباتیک و ACM x86 ۹ ۷,۰۶۴ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  سومین دوره‌ی مسابقات بین المللی برنامه‌نویسی بیان (۲۰۱۵-۲۰۱۴) ashkan_d13 ۲ ۳,۵۳۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ashkan_d13
  اولین دوره مسابقات مهارت‌سنجی برنامه‌نویسی کشور فرصت استثنایی برای کلیه برنامه‌نویسان Doctorwho ۹ ۷,۴۳۲ ۲۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ho3ein.59

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close