زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶

ارسال: #۳۱
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
RE: ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶
(۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  
سلام به دوستان و اعضای گرامی سایت مانشت

به دلیل پیگیری های برخی عزیزان در رابطه با تخفیفات ۵۰ درصدی ثبت نام ویژه اعضای سایت مانشت تا تاریخ ۱۵ آبان ماه،شما عزیزان می توانید به ایمیل takhfif.modaresanesharif@yahoo.com نام و نام خانوادگی،موبایل،شهر ،رشته و گرایش، دانشگاه کارشناسی خود را ارسال نمایید تا شامل این تخفیف شوید.

سپس در زمان مشخص که اعلام خواهد شد، هر فرد می تواند به نمایندگی شهری که در ایمیل اعلام کرده است مراجعه کند و ثبت نام خود را انجام دهد.
موفق باشید.

سلام
این تخفیف شامل کسانی که زودتر ثبتنام کردند هم میشود یا خیر ؟(در واقع من ثبتنام کردم و بسته ام رو تحویل گرفتم )
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ)now نوشته شده توسط:  مذاکرات بی سرانجامی با موسسه ای داشتم که نزدیک بود به قیمت عزت من در این سایت تمام شود که خدا رو شکر با اقدام به موقع و شناخت درست از موسسات پی بردم که گاهی موسسه ای ملت را تنها به شکل اسکناس میبیند.(کامنت کاربران شما در مانشت صحتی بر این ادعا نیز هست که احتیاجی ندارد برای اثبات ان ما هیاهو راه بیندازیم)

تمامی موسسات یه پلن اقتصادی دارند و بر اساس اون جلو می‌رن. تقریباً همه جا هر فردی ابتدا به منافع اقتصادی خودش نگاه می‌کنه و بعدش اقدام می‌کنه. حتی خیریه‌ها هم یه سری برنامه‌ریزی‌های اقتصادی دارند. اینکه خیال کنیم موسسات از سر خیرخواهی و برای رضای خدا آزمون آزمایشی یا کلاس برگزار می‌کنند کاملاً غلطه. حتی قشر بزرگی از اساتید دانشگاه هم به دانشجویان ارشد و دکتری به مانند اسکناس نگاه می‌کنند و تا اونجا که بتونن ازشون در جهت منافع خودشون کار می‌کشند. من نگاه موسسات به منافع اقتصادی رو کاملاً طبیعی می‌بینم.
هدف این تاپیک بهره‌مندی داوطلبان از تخفیف این موسسه هست. ما از تخفیف سایر موسسات هم (در صورت وجود) استقبال می‌کنیم. دوست‌ داشته باشید یا نه، الان مدرسان بزرگترین جامعه آماری رو در آزمون‌های آزمایشی این رشته داره. شاید تبلیغاتش در مانشت هم بی‌تاثیر نبوده باشه.

پ.ن: مذاکرات ما با موسسه‌ای دیگر هم به جهت تبلیغات در مانشت برای سال آینده شروع شده و ممکنه امسال به جهت ایجاد تنوع با مدرسان تبلیغمون رو تمدید نکنیم و با موسسه دیگری به نتیجه برسیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , A_Amini
ارسال: #۳۳
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ)now نوشته شده توسط:  مذاکرات بی سرانجامی با موسسه ای داشتم که نزدیک بود به قیمت عزت من در این سایت تمام شود که خدا رو شکر با اقدام به موقع و شناخت درست از موسسات پی بردم که گاهی موسسه ای ملت را تنها به شکل اسکناس میبیند.(کامنت کاربران شما در مانشت صحتی بر این ادعا نیز هست که احتیاجی ندارد برای اثبات ان ما هیاهو راه بیندازیم)
حتی قشر بزرگی از اساتید دانشگاه هم به دانشجویان ارشد و دکتری به مانند اسکناس نگاه می‌کنند و تا اونجا که بتونن ازشون در جهت منافع خودشون کار می‌کشند.
هدف این تاپیک بهره‌مندی داوطلبان از تخفیف این موسسه هست.
سلام دکتر
این که قشر بزرگی از استاتید در جهت منافع خود از دیگران کار بکشند کمی شبیه برده داری نیست؟!(البته برده داری مدرن)طبیعی دونستن این موضوع برای من به شخصه دور از ذهن هست و از وقتی که توی مانشت بودم تا به حال مانشت رو در جهت پیشبرد و تبلیغ همچین اهدافی ندیده ام،کمال همنشینی با دلسوزان مانشت نیز اثر کرده گویا و پایه ی فکری ما رو کمک بی چشم داشت قرار داده و البته نه به این معنی که موسساتی چون مدرسان رو به نگاه خیریه ببینیم،صحت این ادعا رو در تخفیف ۵۰% مورد نظر بنده که با صحبت با خود مدرسان انجام گرفت میشه فهمید!!

من وقتی رفتم با مدرسان صحبت کردم؛ خلاف جهتِ منافع اقتصادیِ این موسسه صحبتی به میان نیامد.کاربرانی از خود مدرسان کلی تهمت و افترا زدند و با وجود اینکه من اجازه رو از نمایندگی خود مدرسان برای تخفیف گرفته بودم منو متهم به تبلیغِ بی اجازه کردند!در همایش مدرسان با نماینده ی تهران هم صحبت کردم!
تاکید اصلی من تخفیف بود که بنا به دلایلی که فقط گویا مدرسان ازش آگاهه این اجازه از من گرفته شد.(قرار بر این بود که گروهی متشکل از ۲۵ نفر در هر رشته تشکیل شود با خود من و تخفیف ۵۰% داده شود)
بحثی که دوستان با این موسسه دارند تنها در صادق بودن این موسسه با کاربران و عدم تناقض گویی هستش.همین.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۳۴
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۰۶ ب.ظ
دو تا جمله رو قاطی نکنید، من نگاه اقتصادی موسسات رو طبیعی دونستم نه برده‌داری مدرن رو.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  خدا رو شکر مدرسان شریف در تمام این سالها به قدری برای متقاضیان و داوطلبانش احترام قائل بوده (چه از نظر برگزاری آزمون،سوالات آزمون،کتاب و....) که باعث شده در سال های اخیر و سال ۹۵ تعداد بسیار بالایی رتبه های یک، تک رقمی و دو رقمی داشته باشد .

پس ممنون میشیم ما و داوطلبان را در سلایق شخصی خود دخالت ندهید.
چون بعضا دیده ایم که در برخی فضاهای مجازی بحث ها و جدل های ساختگی به راه می افتد که هیچ ارتباطی به موسسه ندارد اما برروی اذهان بی تاثیر نیست!

بسیار لطف می کنید اگر ما و طرفدارانمان (به هر دلیلی که طرفدار شده اند) را به حال خودمان بگذارید.
متشکریم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقا فکر کنم هر کسی از جلوی مدرسان یک بار رد شده رو توو این لیست قبولی‌های کنکور آوردید.
برای مثال، فرداد جلیلی نفر اول کامپیوتر ۹۳ از فلوریدا پذیرش داشت و الان هم اونجاست، دو رشته‌ای و رنک هم بود و اصلاً بدون کنکور می‌تونست وارد ارشد شریف بشه، چند تا آزمون توو مدرسان داده؟
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Pure Liveliness , Jooybari , Iranian Wizard , Skyrim , دختر مهربان
ارسال: #۳۶
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
سلام .من دوبار ایمیل زدم برا تخفیف .اما تو لیست های ارسالیتون اسم من نوشته نشده......AngelAngel
۱
۰
ارسال: #۳۷
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  سلام عزیزان
(گروه چهارم) : اسامی که در ذیل نامشان آورده شده است ایمیلشان به دست ما رسیده است.

(لطفا در درست وارد کردن ایمیل دقت کنید)
باز هم ممنون از همکاریتون

فاطمه السادات رضوانی نژاد
تارا قادری
سارا زمانی
سیدمحمدجوادکاظمی ورزنه
ملیکا سادات خیریه
هانیه عباسیان
حمیدرضا تقوی
حسین خسروی
عبدالله افخمی
ستاره مرزبان پور
علی اکبر نجف زاده
محمد رضا پسیان

(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  سلام. یه سوال داشتم
چند روز پیش همایش مدرسان تو شهرمون بود. من هم شرکت کردم . اون موقع خبری از تخفیف ۵۰ درصد مانشت نبود با اینکه خیلی منتظر بودم واسه ثبت نامش.
تو همایش فرم ثبت نام رو پر کردم و مبلغ کمی رو هم واسه بیعانه دادم
ایا میتونم از این تخفیف استفاده کنم؟ میشه اون ثبت نام رو کنسل کنم و با این تخفیف دوباره ثبت نام کنم؟
لطفا راهکار بدین
ممنون

سلام
بله فقط حتما در ایمیلی که ارسال می کنید ،تاریخ ثبت نام و نام نمایندگی و توضیحات کامل را ارسال نمایید.

(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  من به نمایندگی مدرسان در شهرم کرمان زنگ زدم گفتن برای دانشگاه های تهرانه این تخفیف درسته؟

خیر بعد از اینکه ما از دفتر مرکزی نامه بزنیم و اسامی را اعلام کنیم.نمایندگی موظف است که مطابق با نامه رفتار کند.

اسامی که دیروز وامروز میل زدن تاکی دراینجا درج میکنید که مطمئن شیم ایمیل رسیده؟

لطفا لیست جدید را ملاحظه فرمایید.
امیدوارم اسمتان باشد.
ممنون بله بود
۱
۰
ارسال: #۳۸
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  آقا فکر کنم هر کسی از جلوی مدرسان یک بار رد شده رو توو این لیست قبولی‌های کنکور آوردید.
از دوستام اینو زیاد شنیدمBig Grin درست گفتی آقا بهنام ولی این جمله خیلی جالب بود
"بسیار لطف می کنید اگر ما و طرفدارانمان (به هر دلیلی که طرفدار شده اند) را به حال خودمان بگذارید."
۰
۱
ارسال: #۳۹
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ
سلام .من دوبار ایمیل زدم .اما اسمم تو لیست های ارسالیتون نیست ..
۲
۰
ارسال: #۴۰
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ
لیست جدید رو بزنید لطفن. من میل زدم.
۱
۰
ارسال: #۴۱
۱۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ
فکر کنم دیگه قهر کرد رفت دیگه لیست نمیزنه.از بس چیزش گفتین.بریم یه موسسه دیگه
۱
۰
ارسال: #۴۲
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط mohamadali74.)
سلام من ایمیل زدم خواهش اسم من رو هم به لیست اضافه کنید.
محمدعلی شفیع آبادی
۲
۰
ارسال: #۴۳
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط modaresan sharif.)
سلام عزیزان
اول هفته تون بخیر
(گروه پنجم) : اسامی که در ذیل نامشان آورده شده است ایمیلشان به دست ما رسیده است.

فردا تمامی لیست ها برای نمایندگی های سراسر کشور ارسال می شود و شما عزیزان می توانید تا ۲۰ آبان به نمایندگی که در ایمیل اعلام کردید مراجعه کنید و ثبت نام خود را انجام دهید.

ممنون از همکاریتون

حسن محمدی
سجاد رمضانی
زهرا تقوی
عادل سلیمی
محمد باقراهتمام
فاطمه محمدی
ریحانه بولاقی
محمدعلی شفیع آبادی
سعید شیری
کورش علیزاده
پگاه تشکری
زینب شریفی نیاکان
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A_Amini , haniabb
ارسال: #۴۴
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ
سلام دو تا از دوستان من هم برای شما ایمیل فرستادن. امیدوارم اسم اون ها رو هم توی لیست اضافه کنید:

سارا سلطانی
مرجان لطفی
۱
۰
ارسال: #۴۵
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ، توسط raraavis.)
این تخفیف فقط واسه دانشجوهاى دانشگاه دولتیه یا فرقى نداره ؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۰۱۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۹ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close