زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه وارد شدن به سیستم گلستان

ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ق.ظ
نحوه وارد شدن به سیستم گلستان
با سلام
دیروز نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اعلام شد و برای من زده ارگان مصاحبه دانشگاه مالک اشتر و حالا با توجه به پست های قبلی که دوستان گذاشته بودن من متوجه شدم که اول با به صورت اینترنتی مدارک رو برای ثبت نام غیر حضوری آپلود کرد ، اما برای ورود نام کاربری و گذرواژه می خواست که من شماره داوطلبی و کد ملی رو وارد میکنم قبول نمیکنه .
اگر امکانش هست یکم در این مورد راهنمایی کنید ممنون میشم مخصوصا اگر کسی در حال حاضر ارشد مالک اشتر میخونه.HuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۷۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۰۱۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۴۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۴ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۷۹ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۹۶ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close