زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه هب(سوال)

ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ
Question شبکه هب(سوال)
سلام دوستان عزیز.لطفا من رو در حل و پاسخ این سوال راهنمایی کنید.خیلی ممنون میشم کمک کنید.Heart

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ
شبکه هب(سوال)
سلام

برای گیت AND مد نظرتون هست اینکه باید ابتدا وزن ها رو صفر بدید یعنی از صفر شروع کنید و بعدش با استفاده از این فرمول یکی یکی حساب کنید:

[tex]w_i(new)=w_i(old)+x_i\: y(i=1\: to\: n)[/tex]

و در نهایت به این شکل به دست می آوریم الی آخر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: taro.misaki2521
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: شبکه هب(سوال)
(۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام

برای گیت AND مد نظرتون هست اینکه باید ابتدا وزن ها رو صفر بدید یعنی از صفر شروع کنید و بعدش با استفاده از این فرمول یکی یکی حساب کنید:

[tex]w_i(new)=w_i(old)+x_i\: y(i=1\: to\: n)[/tex]

و در نهایت به این شکل به دست می آوریم الی آخر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مرسی.ورودی ها ۴ تایی هستن و خروجی ۳ تایی.میشه بیشتر راهنمایی کنید
ممنون میشم واقعا
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
شبکه هب(سوال)
من خودم خروجی ۴ تایی رو امتحان نکردم ولی خروجی سه تایی رو بله ...
ولی اینکه شما دقیقا چه راهنمایی رو می خوایید؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  من خودم خروجی ۴ تایی رو امتحان نکردم ولی خروجی سه تایی رو بله ...
من حسابی قاطی کردمHuh
نمیدونم چطور میشه مقدار y سه تایی باشه
میشه لطفا کمی وقت بزارید و هرچقدرشو میتونید حل کنید تا منم بتونم روش کار کنم.چون نمیفهممش.Undecided
ببخشید
مرسی
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)taro.misaki2521 نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  من خودم خروجی ۴ تایی رو امتحان نکردم ولی خروجی سه تایی رو بله ...
من حسابی قاطی کردمHuh
نمیدونم چطور میشه مقدار y سه تایی باشه
میشه لطفا کمی وقت بزارید و هرچقدرشو میتونید حل کنید تا منم بتونم روش کار کنم.چون نمیفهممش.Undecided
ببخشید
مرسی

منظورتون خروجی ۳ تایی باشه؟ HuhHuh مگه میشه ...
ما هر کدام از این عددهایی که شما دادید رو ورودی می گیریم مثلا
عدد ۱۱۱
[tex]x_1=1\: \: \: \: \: \: \: \: \: \: \: \: \: x_2=1\: \: \: \: \: \: \: \: \: \: x_3=1[/tex]

طبق گیت and خروجی این میشه یک ... پس میاییم ورودی های شبکه عصبی رو این ۳ عدد می دیم و خروجی اش رو یکقرار میدیم.
وزن ها رو نیز طبق چیزی که گفتم در ابتدا صفر قرار می دهیم و طبق همان فرمول بالا این نتیجه رو می گیریم:

عملیات ریاضی نیز طبق فرمول به این شکل هست:
[tex]w_1=0+1\times1=1[/tex]
[tex]w_2=0+1\times1=1[/tex]
[tex]w_3=0+1\times1=1[/tex]

کامل تر به این شکل میشه:

ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ
شبکه هب(سوال)
همچنین این را متذکر شوم که الگوریتم هب بر این باور هست که اگر ۲ نرون متصل بهم زمانی که جفتشان فعال باشند یا جفت شان غیرفعال باشند، باعث می شود وزن بین این ۲ نرون افزایش یابد و در صورتی که یکی فعال و دیگری غیرفعال باشد باعث می شود هیچ اتفاقی نیفتد و افزایش وزنی نداشته باشیم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۹۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۳۴۹ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۷۷ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۳۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  ۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف sixsixsix ۵۸ ۲۷,۶۸۶ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  جابجایی شبکه ارومیه با شبکه همدان یا رازی کرمانشاه pouyasal ۰ ۱,۴۶۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: pouyasal
  ۲۹ شبکه ،شبکه شریف faegheh70 ۲۰ ۸,۱۹۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست معرفی جزوه شبکه وروش خواندن کتاب شبکه ارشدای تی Samira.67 ۳ ۴,۰۳۲ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در باره موضوعات جدید و کاربردی شبکه یا امنیت شبکه baranmatin ۲ ۴,۲۲۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: baranmatin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close