زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن کنکور ارشد از الان

ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ
با سلام و درود به شما

ببخشیید دوستان ایا از الان برای خوندن برای ارشد دیر شده البته می دونم از هر موقعی که شروع کنی دیرنیست ولی این احساس رو دارم برای افرادی که چند سال از درس دور بودن و همچنین پایخ ی ضعیف و دانشگاه ازادی یا ...... بودن دیر شده و بایستی از اول تابستون شروع میکرده البته یکم به خاطر اینکه میخواهم دیر شروع نگران هستم و از خیلی از افراد عقب هستم چون اکثر از تابستان یا اولیل پاییز شروع کردند؟

سوال دوم اینکه اگر بخواهم از الان شروع کنم نمیدونم باید با چه برنامه ای پیش برم ؟برنامه ی ازمونها که یک مرحله اش رو فکر میکنم برگزار شده و تا اونجایی که خودم رو می شناسم نمیتونم در طی دو یا سه یا ۴ هفته بتونم به بودجه بندی یا سرفصلهای برای هر بیست و پنج درصد ها برسم ؟ یا برنامه ی خودم ولی اگر خودم بخواهم برنامه ریزی کنم نمیدونم چطوری اینکار رو انجام بدهم برنامه ی بلند مدتم چی باشه یعنی اینکه کی جمع بندی کنم و تا کی باید درسهام رو کامل خونده باشم چه درسهایی رو باید حذف کنم البته میخواهم همه ی دروس رو بخونم به جز ریاضی مهندسی که حذف میکنم . من برای گرایش هوش مصنوعی میخواهم بخونم. ممنون میشم راهنماییم کنید

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
RE: خواندن کنکور ارشد از الان
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  …. البته می دونم از هر موقعی که شروع کنی دیرنیست ...
از هر موقعی میشه شروع کرد اما اگه دیر باشه هر نتیجه ای نمیشه گرفت.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , delete4all , elhamgh , Iranian Wizard , Behnam‌
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  …. البته می دونم از هر موقعی که شروع کنی دیرنیست ...
از هر موقعی میشه شروع کرد اما اگه دیر باشه هر نتیجه ای نمیشه گرفت.
خوب میگویید دیر نیست چطوری باید پیش برم و برنامه ریزی کنم ؟

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۱
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ
داداش یادت باشه شروع امروز لاقل شروعی بهترتر میشه واسه شروع دیگهSmile)اینجوری بگم فرض کن قرار بود همین تصمیمو سال بعد بگیری لاقل الان یه چندماه جلوتری امسالم نشد لاقل واسه سال بعد خوندی
پس از تلاش کردن دست برندار
منم میام در مورد برنامه ریزی اینا حرف میزنم واقعیتش فعلا استخدام شدمSmileفردا هم صبح زود باید برم سرکار
شد فردا میام توضیح میدم یه پیام خصوصی واسم بفرست کمکت میکنم
یا حق
۱
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ ق.ظ
من خودم سیستم درس خوندنمو براساس ساعت مطالعه قرار میدادم یعنی هر روز یه ساعتی ثبت میکردم و سعی میکردم صدرصد فرداش رکورد بیشتری به جا بذارم Big Grin به هر حال اگر بگم دیر نشده حرف بیخودی زدم قطعا شما با این مقدار خوندن جاهای خیلی خوب قبول شدنتون سخته حتی اگر پایه ی قوی داشته باشین با این تفاسیر بهتره از الان برای سال آینده برنامه ریزی کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ق.ظ)hosseinitm نوشته شده توسط:  من خودم سیستم درس خوندنمو براساس ساعت مطالعه قرار میدادم یعنی هر روز یه ساعتی ثبت میکردم و سعی میکردم صدرصد فرداش رکورد بیشتری به جا بذارم Big Grin به هر حال اگر بگم دیر نشده حرف بیخودی زدم قطعا شما با این مقدار خوندن جاهای خیلی خوب قبول شدنتون سخته حتی اگر پایه ی قوی داشته باشین با این تفاسیر بهتره از الان برای سال آینده برنامه ریزی کنید

با سلام من میخواهم شروع کنم ولی نمیدونم که به چه صورت پیش برم یعنی اینکه از الان باید بخونم تا اخر اسفند کتابها را تموم کنم و از اول فروردی تا روز کنکور برای جمع بندی و...... وقت بزارم یا نه کار دیگه ای انجام بدهم ؟ در ضمن امسال اخرین سالی هستش که ارشد می دهم باید امسال قبول بشم سال اینده یا سالهای بعدش فکر نمیکنم /

(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  سلام.
من سالهاست فارغ التحصیل شدم، دوسال پیش ۸ روز مفید برا کنکور درس خوندم رتبه ام شد ۱۶۰۰...
که پردیس و مجازی و غیرانتفاعی رو راحت میشه باهاش رفت(شهید بهشتی و خواجه نصیرم مجاز بودماBig GrinBig GrinBig Grin)

کاردانی ازاد بودم ؛ کارشناسیمم غیرانتفاعی، کل عمرمم دنبال ورزش بودم و پایه درسیم علی رغم هوش فوق العاده،
به خاطر نداشتن پشتکار و حتی نخوندن برای امتحانات دانشگاهی، ضعیفه
(کلا درس و کتابو دوس نداشتم و حس میکردم جلو پیشرفت ورزشیمو میگیره Big GrinTongue??)

این جملاتو گفتم که بدونین یک ماه خوندن هم نتیجه ای متناسب با تلاشتون خواهد داشت حتی اگه پایه صفر باشه.
خب چهار ماه و نیم فرصت هست. دیگه الکی اینو از دست ندید، یعنی همین ی ذره وقتو با چه کنم چه کنم نابود نکنید

شروع کنید به خوندن، از هر کتاب ی فصل انتخاب کنید و دو سه کتاب رو در هفته پیش ببرید
تا اونجا که میتونید بخونید
دنبال این نباشید ی ساعت بخونم چقدر استراحت بینش!! شما بخون وقتی خسته شدی ولش کن ، ی کم استراحت بده باز بخون
بازه های مرور اضطراری و اجباری رو هم بزن ۲۴ ساعت بعد، یک هفته بعد، یک ماه بعد
هرروز پاشو برنامه اون روزو بچین
یکی دوهفته بگذره و توش غرق شی کل برنامه ها دستت میاد،. پس اول دلو به دریا بزن شروع کن بعد کم کم کل تصمیماتت مرتب میشه
یک ماه دنبال تحقیق وقت هدر ندین، شروع کنید و هرروز مابینش وقت بزارید برا تصمیمها....

امیدوارم کمی کمک کرده باشم.
سلام سپاس از شما و راهنمایی هاتون من حرفتون رو قبول دارم اما مسئله ای که هستش با این وقت کم من میخواهم همه ی دروس به جز ریاضی مهندسی رو بخونم ولی معمولا توصیه میکنند که با این وقت کم بعضی از دروس رو حذف کنم ولی خودم میگم باید همش رو بخونم الان به این خاطر دچار شک شدم .

۰
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط Saman.)
از من خواستید راهنمایی کنم، بله چشم :

برنامه و همه چیز و همه شرایطی اینجا ریخته از حل سوالش بگیر تا چه میدونم برنامه ریزی برای زمان کم و متاهل هایی که با بچه شریف رفتن و مجرد هایی که سرباز بودن و شریف رفتن و تنبل هایی که نفر یک شدن و و و . . .(والا من همه مدلیش رو دیدم)آدرسشم توی مصاحبه ها و کارنامه هاست.
=======
راهنمایی من از سرمشقِ این بزرگ هست:

هر شک و تردید تاخیر های خاص خود را به همراه دارد
و ایام با افسوس بر روز های تلف شده از دست میروند
هر کاری را که میتوانی

یا که رویای توانش را داری
آغــــــاز کن
در جسارت ، نبوغ ، قدرت و سحر نهفته است

"گوته"
برقرار باشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , MajidNasiri , Doctorwho , تولد آفتاب , farnod3 , دختر مهربان , Skyrim , RASPINA
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  اما مسئله ای که هستش با این وقت کم من میخواهم همه ی دروس به جز ریاضی مهندسی رو بخونم ولی معمولا توصیه میکنند که با این وقت کم بعضی از دروس رو حذف کنم ولی خودم میگم باید همش رو بخونم الان به این خاطر دچار شک شدم .

خیلی هم فرصت کمی ندارید ۵ ماهه! انگار از اول شهریور دارید شروع می کنید، اگر بخوایم براساس کنکور ۹۴ به قبل بگیم. به هر حال به نظرم با توجه به فرصتی که از الان دارید بهتره اگرم می خواید حذف کنید قسمتهای سخت رو حذف کنید و حذف کل درس اشتباهه مگر اینکه خیلی وضعیتتون توی اون درس بد باشه. تعداد سوالایی که از یه سر فصل میاد، پایه ی خودتون، وقتی که اون سرفصل می گیره عوامل موثرند.
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  اما مسئله ای که هستش با این وقت کم من میخواهم همه ی دروس به جز ریاضی مهندسی رو بخونم ولی معمولا توصیه میکنند که با این وقت کم بعضی از دروس رو حذف کنم ولی خودم میگم باید همش رو بخونم الان به این خاطر دچار شک شدم .

خیلی هم فرصت کمی ندارید ۵ ماهه! انگار از اول شهریور دارید شروع می کنید، اگر بخوایم براساس کنکور ۹۴ به قبل بگیم. به هر حال به نظرم با توجه به فرصتی که از الان دارید بهتره اگرم می خواید حذف کنید قسمتهای سخت رو حذف کنید و حذف کل درس اشتباهه مگر اینکه خیلی وضعیتتون توی اون درس بد باشه. تعداد سوالایی که از یه سر فصل میاد، پایه ی خودتون، وقتی که اون سرفصل می گیره عوامل موثرند.

سپاس از شما ولی با چه برنامه ای همه ی دروسها رو به صورت موازی پیش برم مانند برنامه ی کنکور ازمایشی که یک یا دو ازمونش برگزار شده و عقب هستم یا اینکه یه برنامه ی دیکه ای بریزم ممکن هستش کمکم کنید چطوری برنامه بریزی اینکه یک ماه فروردین برای جمع بندی بخونم کفایت میکنه یا نه و تا اخر اسفند همه ی دورسها رو تموم کرده باشم

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
همانطور که قبلا هم در جاهای مختلف پرسیدید، بنظرم وابسته به هدفتون هست. اگر خوب بخونید قبولی شبانه دانشگاه های خوب (بجز دانشگاه های ممتاز) + روزانه دانشگاه های متوسط + غیرانتفاعی ها کار دور از دسترس نیست.

اما برای روزانه دانشگاه های خوب و ممتاز احتمال کمتری دارید.

بنظر من بجای این همه وسواس در سوال پرسیدن، عمل کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , H-Arshad
ارسال: #۱۱
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با سلام و درود به شما

ببخشیید دوستان ایا از الان برای خوندن برای ارشد دیر شده البته می دونم از هر موقعی که شروع کنی دیرنیست ولی این احساس رو دارم برای افرادی که چند سال از درس دور بودن و همچنین پایخ ی ضعیف و دانشگاه ازادی یا ...... بودن دیر شده و بایستی از اول تابستون شروع میکرده البته یکم به خاطر اینکه میخواهم دیر شروع نگران هستم و از خیلی از افراد عقب هستم چون اکثر از تابستان یا اولیل پاییز شروع کردند؟

سوال دوم اینکه اگر بخواهم از الان شروع کنم نمیدونم باید با چه برنامه ای پیش برم ؟برنامه ی ازمونها که یک مرحله اش رو فکر میکنم برگزار شده و تا اونجایی که خودم رو می شناسم نمیتونم در طی دو یا سه یا ۴ هفته بتونم به بودجه بندی یا سرفصلهای برای هر بیست و پنج درصد ها برسم ؟ یا برنامه ی خودم ولی اگر خودم بخواهم برنامه ریزی کنم نمیدونم چطوری اینکار رو انجام بدهم برنامه ی بلند مدتم چی باشه یعنی اینکه کی جمع بندی کنم و تا کی باید درسهام رو کامل خونده باشم چه درسهایی رو باید حذف کنم البته میخواهم همه ی دروس رو بخونم به جز ریاضی مهندسی که حذف میکنم . من برای گرایش هوش مصنوعی میخواهم بخونم. ممنون میشم راهنماییم کنید

شروع کنید به تلاش کردن و درس خواندن
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  کاردانی ازاد بودم ؛ کارشناسیمم غیرانتفاعی، کل عمرمم دنبال ورزش بودم و پایه درسیم علی رغم هوش فوق العاده،
تعریف از خود نباشه البته.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۱۳
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ
سلام. چیزی که میخوام بگم بهتون اینه که منم شرایطم مثل شماست. حقیقتش قصد داشتم از تابستون شروع کنم به خوندن ولی یه سری مشکلاتی پیش اومد که تا همین الانم ادامه داشت و با دوز کمتر همچنان ادامه داره. ولی دو هفته هست که شروع کردم به خوندن و باور دارم که میتونم و میرسم به هدفی که دارم. طبق چیز هایی که من از مصاحبه های سال های قبل خوندم و اینکه ما ۵ ماه وقت داریم، خیلی از رتبه های برتر سال های قبل هم فقط ۵ ماه خوندن. مثلا از مهر یا شهریور تا بهمن ماه! پس اصلا دچار استرس الکی نشین که فقط شما رو دور میکنه از هدفتون. سریع یه برنامه مناسب با شرایط خودتون و پایتون بریزین و شروع کنین.
کاری که خود من دارم میکنم و حقیقتش خیلی حس مثبتی به این برنامه دارم اینه که برای خودم دو مرحله تعیین کردم که هر کدوم زمان ۲ ماهه دارن و هر کدوم شامل ۴ ۵ تا درس هستن. مرحله اول: گسسته، ساختمان داده، مدار منطقی، آمار احتمال و مبانی نظریه . مرحله دوم: طراحی الگوریتم، هوش مصنوعی، سیستم عامل و معماری. درس های ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی هم حذف کردم. میمونه عددی که فک میکنم کار چند روزه و تو عید هم میشه سریع حلش کرد!!
یه پیشنهادی هم بهتون بدم که از تجربه های رتبه های برتر سال های قبلی فهمیدم. اینکه اولا همزمان تست بزنین با درساتون. ثانیا حتما حتما مرور رو بذارین تو برنامتون. و روزی یه کم هم زبان بخونین اگه وقت میکنین
راستش من اصلا فکر نمیکنم که زمان خیلی کمی باشه. درسته خیلیا از تابستون شروع کردن اما به نظر من کیفیت مهم تره تا کمیت. و اینکه راجع به خودم با خودم قرار گذاشتم که من امسال تلاشمو میکنم با تمام مشکلاتی که دارم الان، اگر به چیزی که میخوام و رتبه ی خوب رسیدم که رسیدم. اگرم نرسیدم چیزی از دست نمیدم و حداقل میدونم که تو مسیر درستی بودم و شیب درستی داشته مسیرم و سال بعد موفقیتم قطعیه. به نظرم اگه شمام با این دید به قضیه نگاه کنین خیلی خوب میشه
و اینکه هیچ وقت دیر نیست و اصلا موافق نیستم با اینکه احتمال کمی وجود داره. چون بعضی اوقات وقتی فشار کاری بیشتر میشه آدم از ماکسیمم توان خودش استفاده میکنه.
پس تلاشمونو کنیم ببینیم چی میشه دیگه Smile
موفق باشیم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ب.ظ
من خودم تازه شروع کردم و معدل خیلی خوبی هم ندارم ولی توی ی سری از درس ها پایه نسبتا خوبی دارم ( درس های الگوریتمی مثل ساختمان داده و طراحی الگوریتم و هوش و ... )
روشی که انتخاب کردم هم اینجوریه که روی درس هایی که تسلط بیشتری دارم وقت بیشتری بزارم و درسایی که زیاد دوست ندارم ( مدار و معماری و ... ) رو در حدی بخونم که حداقل سوالات آسونش رو بتونم حل کنم
البته روش ها برای افراد مختلف فرق داره , مثلا اگه شما حس میکنید فقط یه درس رو نسبتا خوب بلدید این روش جواب نمیده چون با یه درس نمیشه توی کنکور نتیجه خاصی گرفت !
ولی همینطور که دوستان گفتند از الآن شروع کنید به تلاش کردن

راهی به انتها هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)Viva.elnaz نوشته شده توسط:  سلام. چیزی که میخوام بگم بهتون اینه که منم شرایطم مثل شماست. حقیقتش قصد داشتم از تابستون شروع کنم به خوندن ولی یه سری مشکلاتی پیش اومد که تا همین الانم ادامه داشت و با دوز کمتر همچنان ادامه داره. ولی دو هفته هست که شروع کردم به خوندن و باور دارم که میتونم و میرسم به هدفی که دارم. طبق چیز هایی که من از مصاحبه های سال های قبل خوندم و اینکه ما ۵ ماه وقت داریم، خیلی از رتبه های برتر سال های قبل هم فقط ۵ ماه خوندن. مثلا از مهر یا شهریور تا بهمن ماه! پس اصلا دچار استرس الکی نشین که فقط شما رو دور میکنه از هدفتون. سریع یه برنامه مناسب با شرایط خودتون و پایتون بریزین و شروع کنین.
کاری که خود من دارم میکنم و حقیقتش خیلی حس مثبتی به این برنامه دارم اینه که برای خودم دو مرحله تعیین کردم که هر کدوم زمان ۲ ماهه دارن و هر کدوم شامل ۴ ۵ تا درس هستن. مرحله اول: گسسته، ساختمان داده، مدار منطقی، آمار احتمال و مبانی نظریه . مرحله دوم: طراحی الگوریتم، هوش مصنوعی، سیستم عامل و معماری. درس های ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی هم حذف کردم. میمونه عددی که فک میکنم کار چند روزه و تو عید هم میشه سریع حلش کرد!!
یه پیشنهادی هم بهتون بدم که از تجربه های رتبه های برتر سال های قبلی فهمیدم. اینکه اولا همزمان تست بزنین با درساتون. ثانیا حتما حتما مرور رو بذارین تو برنامتون. و روزی یه کم هم زبان بخونین اگه وقت میکنین
راستش من اصلا فکر نمیکنم که زمان خیلی کمی باشه. درسته خیلیا از تابستون شروع کردن اما به نظر من کیفیت مهم تره تا کمیت. و اینکه راجع به خودم با خودم قرار گذاشتم که من امسال تلاشمو میکنم با تمام مشکلاتی که دارم الان، اگر به چیزی که میخوام و رتبه ی خوب رسیدم که رسیدم. اگرم نرسیدم چیزی از دست نمیدم و حداقل میدونم که تو مسیر درستی بودم و شیب درستی داشته مسیرم و سال بعد موفقیتم قطعیه. به نظرم اگه شمام با این دید به قضیه نگاه کنین خیلی خوب میشه
و اینکه هیچ وقت دیر نیست و اصلا موافق نیستم با اینکه احتمال کمی وجود داره. چون بعضی اوقات وقتی فشار کاری بیشتر میشه آدم از ماکسیمم توان خودش استفاده میکنه.
پس تلاشمونو کنیم ببینیم چی میشه دیگه Smile
موفق باشیم
توصیه برنامه ای از بوته آزمایش بیرون نیومده منطقیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۴۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۰۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۲۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۷۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  خواندن گروهی برای استخدامی خرداد ۹۷ delnian ۱۸ ۱۲,۲۹۵ ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۵۱۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  درخواست جزوه ساختمان داده مفید برای خواندن سریع parisa74103 ۰ ۱,۸۸۳ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  خواندن گروهی برای دکتری هوش مصنوعی Mehdi37_mehdi ۶ ۶,۰۳۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۴۷ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  معرفی اپلیکشن برای خواندن و گوش دادن کتاب روی موبایل و تبلت H-Arshad ۰ ۱۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close