زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶

ارسال: #۱۲۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ق.ظ
RE: کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶
(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ)bodygard نوشته شده توسط:  سلام به همگی
تبریک به رتبه ۹ موفق باشید
منم رتبم ۳۱۶ شده
تخصصی ۲۲/۹۶
استعداد متاسفانه اونایی که زدم شده صفر درصد
زبان هم سفید
لطفا بقیه هم بگین رتبه هاتون رو
من فناوری اطلاعات بودم نرم افزار شرکت کردم

سلام. بنده هم شرایطم شبیه شماست. پشت سر شما در حال حرکت هستمBig Grin
رتبه ۳۴۶ نرم افزار
تخصصی ۲۱/۴۸
استعداد منفی ۵/۵۵
زبان ۶/۶۷
ارشد فناوری اطلاعات دارم، اما نرم افزار شرکت کردم.
کاش وقت بیشتری داشته بود تا پایگاه پیشرفته رو دوره کنم تا تو کنکور بهتر بزنم.متاسفانه نشد.
سلام
من که فقط پردیس دانشگاه شیراز دعوت شدم .والا پارسال با رتبه بدتر صنعتی اصفهان ،شاهرود و شیراز البته پردیس ها رو قبول شدم اما نرفتم مصاحبه امسال که هیچی
به نظرتون امیدی به ازاد علوم تحقیقات هست.اخه گفته بودی پارسال ازاد قبول شدی .من اصلا شیراز نمی تونم برم مسافتش با من خیلی زیاده
به نظرت امکان قبولی در واحد های دانشگاه ازاد تهران هست
چون من امسال باید هر جوری شده برم دکتری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ ب.ظ
چرا مشهد واصفهان واسه هوش مصنوعی تاریخ مصاحبه یکی هست؟ هر دو ۱۳ خرداد
از کجا باید پیگیری کنیم؟
ارسال: #۱۲۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ ق.ظ
متن سازمان سنجش یعنی چی ؟؟؟
لیه داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم به منظور شرکت در مرحله مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی هستند، چنانچه تمایل به شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) دانشگاه‌های ذیربط را دارند، لازم است از طریق سایت سازمان از تاریخ ۹۶/۳/۷ لغایت ۹۶/۳/۱۶ برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۳۳۰/۰۰۰ (سیصد و سی هزار) ریال از طریق پرداخت الکترونیک در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی مندرج در سایت اطلاع رسانی این سازمان اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند.

هر دانشگاهی هزینه خودش رو میگیره که ؟؟ اصلا لینکی تو سازمان سنجش نیست ؟؟

سوال بعدی، چرا دانشگاه تهران چیزی اعلام نکرده ؟؟؟ شریف و امیر کبیر که آدرس دادن و یکسری فرم پر میکنی و پول رو هم میریزی .
ارسال: #۱۲۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ ب.ظ
کسی هست که مصاحبه صنعتی اصفهان قبول شده باشه و بخواد بره؟
تونسته تو سیستم گلستان ثبت نام کنه؟
کلا چرا اینقدر فاصله اعلام نتایج تا مصاحبه ها کمه؟!
ارسال: #۱۲۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط z1393.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ب.ظ)dreamer نوشته شده توسط:  کسی هست که مصاحبه صنعتی اصفهان قبول شده باشه و بخواد بره؟

باید به آدرس
Golestan.iut.ac.ir
برید. برای نام کاربری، اول u12 بعد شماره داوطلبی رو وارد کنید و کد ملی رو برای رمز عبور وارد کنید
به این ترتیب وارد سیستم ثبت نام میشید و کارهای ثبت نام رو انجام میدید

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ق.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  متن سازمان سنجش یعنی چی ؟؟؟
لیه داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم به منظور شرکت در مرحله مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی هستند، چنانچه تمایل به شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) دانشگاه‌های ذیربط را دارند، لازم است از طریق سایت سازمان از تاریخ ۹۶/۳/۷ لغایت ۹۶/۳/۱۶ برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۳۳۰/۰۰۰ (سیصد و سی هزار) ریال از طریق پرداخت الکترونیک در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی مندرج در سایت اطلاع رسانی این سازمان اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند.

سوال بعدی، چرا دانشگاه تهران چیزی اعلام نکرده ؟؟؟ شریف و امیر کبیر که آدرس دادن و یکسری فرم پر میکنی و پول رو هم میریزی .

دقیقا سوال من هم همینه
در مورد صلاحیت عمومی تو سایت سنجش به جز این مطلب چیزی نگفته
دوستان اگر اطلاعی دارن لطفا بگن
ارسال: #۱۲۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ب.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  [quote='dreamer' pid='437893' dateline='1496052091']

باید به آدرس
Golestan.iut.ac.ir
برید. برای نام کاربری، اول u12 بعد شماره داوطلبی رو وارد کنید و کد ملی رو برای رمز عبور وارد کنید

[quote='esi2' pid='437881' dateline='1496030658']

اینو میدونم. اما فیلد شهر محل تولد رو میخوام پر کنم، ie نات ریسپاندینگ میشه. برای شما هم اینطوریه؟
ارسال: #۱۲۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)dreamer نوشته شده توسط:  [quote='z1393' pid='437896' dateline='1496055373']
[quote='dreamer' pid='437893' dateline='1496052091']

باید به آدرس
Golestan.iut.ac.ir

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ق.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  اینو میدونم. اما فیلد شهر محل تولد رو میخوام پر کنم، ie نات ریسپاندینگ میشه. برای شما هم اینطوریه؟

چندتا کاراکتر اول شهرتون رو وارد کنی بعد دکمه سرچ شهر رو بزنید.
مشکل حل میشه
موفق باشید.
مصاحبه شیراز که جالب نبود بریم بعدی ببینیم چی میشه.
طرف بعد مصاحبه میگه البته ما سه نفر امسال دانشجو نمیخایم. اون اساتیدی که میخان نیومدن شوید دوباره ازتون دعوت کنیم.مگه ما مچل شماییم.
ارسال: #۱۲۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)Hossein-AI نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)dreamer نوشته شده توسط:  [quote='z1393' pid='437896' dateline='1496055373']

باید به آدرس
Golestan.iut.ac.ir

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ق.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  اینو میدونم. اما فیلد شهر محل تولد رو میخوام پر کنم، ie نات ریسپاندینگ میشه. برای شما هم اینطوریه؟

مشکل حل میشه
موفق باشید.
طرف بعد مصاحبه میگه البته ما سه نفر امسال دانشجو نمیخایم. اون اساتیدی که میخان نیومدن شوید دوباره ازتون دعوت کنیم.مگه ما مچل شماییم.

مرسی آقا. درست شد.
ارسال: #۱۲۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)Hossein-AI نوشته شده توسط:  مصاحبه شیراز که جالب نبود بریم بعدی ببینیم چی میشه.

چند نفر بودید برا مصاحبه؟
نکنه دانشگاههای دیگه هم بخوان همین کار رو بکنن
ارسال: #۱۳۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)Hossein-AI نوشته شده توسط:  مصاحبه شیراز که جالب نبود بریم بعدی ببینیم چی میشه.

چند نفر بودید برا مصاحبه؟
نکنه دانشگاههای دیگه هم بخوان همین کار رو بکنن

سلام
حدود ۶۰ الی ۷۰ نفر بودن
البته گرایش های مختلف بودن
ارسال: #۱۳۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط z1393.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ق.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  متن سازمان سنجش یعنی چی ؟؟؟

سمت چپ سایت سنجش، قسمت دسترسی سریع، لینک خرید کارت رو که کلیک کنید، می تونید سریال ثبت اطلاعات فرم صلاحیت های عمومی دکتری ۹۶ رو خریداری کنید
بعد با مراجعه به کارنامه فرم مربوطه رو پر کنید
ارسال: #۱۳۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ ب.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ق.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  متن سازمان سنجش یعنی چی ؟؟؟

سمت چپ سایت سنجش، قسمت دسترسی سریع، لینک خرید کارت رو که کلیک کنید، می تونید سریال ثبت اطلاعات فرم صلاحیت های عمومی دکتری ۹۶ رو خریداری کنید
بعد با مراجعه به کارنامه فرم مربوطه رو پر کنید

دست شما درد نکنه
پس این پوله اضافی که سنجش میگیره، چون هر دانشگاهی که جدا داره پول خودش رو میگیره که؟؟
ارسال: #۱۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)Hossein-AI نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)dreamer نوشته شده توسط:  [quote='z1393' pid='437896' dateline='1496055373']

باید به آدرس
Golestan.iut.ac.ir

مشکل حل میشه
موفق باشید.
سلام و عرض ادب
مصاحبه چه جور بود؟ چی پرسیدند؟ شما چه رشته ای شرکت کردید؟
تاریخ مصاحبه های دانشگاه صنعتی شیراز تغییر کرده؟ ۷ خرداد بود !!
ارسال: #۱۳۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ
[/quote]
سلام و عرض ادب
مصاحبه چه جور بود؟ چی پرسیدند؟ شما چه رشته ای شرکت کردید؟
تاریخ مصاحبه های دانشگاه صنعتی شیراز تغییر کرده؟ ۷ خرداد بود !!
[/quote]

هوش رو فقط دانشگاه شیراز امسال داشت، صنعتی شیراز نداشت.
مصاحبه هم اولش بد نبود به نظر مثبت میومد ولی کلا معلوم بود خود این سه نفر جذب ندارن. دنبال بهونه بودن.
یزد اوضا فرق میکرد. هم اساتیدش محترم تر بودن، لااقل وسط جواب سوالی که خودشون پرسیده بودن نمیپریدن و یه بحث دیگه شروع کنن. و هم تکنیکی تر بود.
۴ تا سوال فنی پرسید و معلوم بود دنبال بهونه نیست.
موفق باشید.
ارسال: #۱۳۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ)bodygard نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ)bodygard نوشته شده توسط:  سلام به همگی
تبریک به رتبه ۹ موفق باشید
منم رتبم ۳۱۶ شده
تخصصی ۲۲/۹۶
استعداد متاسفانه اونایی که زدم شده صفر درصد
زبان هم سفید
لطفا بقیه هم بگین رتبه هاتون رو
من فناوری اطلاعات بودم نرم افزار شرکت کردم

سلام. بنده هم شرایطم شبیه شماست. پشت سر شما در حال حرکت هستمBig Grin
رتبه ۳۴۶ نرم افزار
تخصصی ۲۱/۴۸
استعداد منفی ۵/۵۵
زبان ۶/۶۷
ارشد فناوری اطلاعات دارم، اما نرم افزار شرکت کردم.
کاش وقت بیشتری داشته بود تا پایگاه پیشرفته رو دوره کنم تا تو کنکور بهتر بزنم.متاسفانه نشد.
سلام
من که فقط پردیس دانشگاه شیراز دعوت شدم .والا پارسال با رتبه بدتر صنعتی اصفهان ،شاهرود و شیراز البته پردیس ها رو قبول شدم اما نرفتم مصاحبه امسال که هیچی
به نظرتون امیدی به ازاد علوم تحقیقات هست.اخه گفته بودی پارسال ازاد قبول شدی .من اصلا شیراز نمی تونم برم مسافتش با من خیلی زیاده
به نظرت امکان قبولی در واحد های دانشگاه ازاد تهران هست
چون من امسال باید هر جوری شده برم دکتری

من که فقط روزانه و شبانه زده بودم و دعوت هم نشدم. فقط موندم، اینایی که نمی خواستن من رتبه ۳۴۶ رو حتی واسه شبانه دعوت به مصاحبه کنن، پس چرا تا رتبه ۶۰۰ رو مجاز به انتخاب روزانه کردن و تا رتبه ۱۲۰۰ رو مجاز به شبانه. یعنی مایی که تو بازه روزانه ها بودیم، حتی واسه شبانه دعوت نشدیم!!!Dodgy
احتمال قبولی شما بسیار زیاده. چون تو آزاد رتبه خیلی مهمه و رتبه شما در بین بچه های متقاضی آزاد خوبه. ضمنا امتیاز مصاحبه هم در حد ۲۵ تا ۳۰درصد اهمیت داره. البته تا پارسال که اینجوری بوده. اگه مقاله و رزومه خوب هم داشته باشین که عالی میشه. مقاله ها رو نگاه میکنن و باهاتون کمی انگلیسی حرف میزنن.
اگه قبول هم نشدین نگران نباشین، تو تکمیل ظرفیت مهر حتما قبول میشین چون خیلی ها الکی شرکت می کنن و بعد از قبولی ثبت نام نمی کنن. انوقت دوباره تکمیل ظرفیت اعلام میشه و شما قبول میشین.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۲۱۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close