زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری کامپیوتر دانشگاه رازی کرمانشاه

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط admin.)
در مورد معماری کامپیوتر دانشگاه رازی کسی اطلاعات داره؟ از نظر سطح علمی ؟ اینکه روزانه رازی بهتره یا مجازی بهشتی(برای کسی که ساکن تهرانه و قصد ادامه تحصیل در ایران رو نداره...) و ایا در واقعا در مجازی بهشتی وضعیت تحقیق و مقاله و ارتباط با استاد در حد صفر هست؟
از دوستان و آقای تنهایی خواهش می کنم که نظر کارشناسی و غیر کارشناسیشونو بدن لطفا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۲ ب.ظ
RE: معماری کامپیوتر
نظر غیر کارشناسی دیگه چه صیغه ایه!!

در مورد دانشگاه رازی من فکر نمی کنم که دانشگاه قوی ای باشه. اما به هر حال روزانه یه دانشگاه داغون بهتر از مجازی دانشگاه بهشتیه!!

این از نظر غیر کارشناسی منBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط admin.)
۱/قطعا دوره روزانه از دوره مجازی بهتره، به دهها دلیل
۲/دانشگاه رازی برخلاف نظر برخی دوستان، در برخی رشته‌ها حتی قطب کشوری است(شیمی،آمار و ....) ولی در رشته کامپیوتر هیئت علمی کمی دارد و چندان قوی نیست(حتی هیئت علمی کارشناسی ارشد هم دارد!!) ولی خب نسبت به شهرهای همجوار قوی‌تر است
۲/ دکتر رجب زاده (معماری شریف-کلا شریف بوده)‌، دکتر چاله چاله(معماری استرالیا-شریفی است)، دکتر منتظری(دکترای نرم افزار-بازنشسته شد)،دکتر کاظمی فرد(نرم افزار اصفهان)،دکتر مردوخی(اصفهان)،دکتر .....
گل سرسبد هیئت علمی اونجا مهندس سلیمانی است که ....!!!
کار اصلی شما با دکتر رجب زاده و دکتر چاله چاله است
۳/دکتر رجب زاده حتی در مورد پروژه های کارشناسی هم اصرار بر ارائه مقاله دارد! (از من ۱ نمره کم کرد). به شدت انسان دقیق،سمجی است و تا مطلب را نفهمید ولتان نمی کند.واقعا یک پژوهشگر است و بنده بسیار ایشان را قبول داشتم(بچه‌ها غالبا ازش فرار می کنند)
۴/دکتر چاله چاله استادی ... ولی سختگیر(در موارد غیر درسی) است. رزومه کاری ایشان بسیار قوی است ... احتمالا زیاد نباید روی ایشان حساب کنید

اطلاعات من چندان آپدیت نیست و تاخیر فاز دارد
۰
۰
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: معماری کامپیوتر دانشگاه رازی کرمانشاه
خیلی خوب توضیح دادید من خودم کرمانشاه زندگی میکنم و این توضیح رو تایید میکنم حالا انتخاب با خودتون

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۳۰ ق.ظ
سطح دانشگاه رازی در این حده که از من خواستن هیئت علمی اش بشم! فکر می کنم سال دیگه ارشد نرم‏افزار میارن!

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zx24zx25
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۵۴ ب.ظ
RE: معماری کامپیوتر دانشگاه رازی کرمانشاه
خوب این دانشگاه تازه اومده تو کار ارشد هنوز اول کاره فقط دکتر منتظری بود که خیلی عالی بود

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۱۱ ب.ظ
ان شا الله پیشرفت می کنه و متخصصان خوبی تحویل جامعه می ده

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۷۲۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۶۶۹ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close