زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رسیدن زبان کنکور از ۱۵ درصد به ۷۰ درصد

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط ehsan137.)
سلام خدمت دوستان مانشتی
خیلی وقته می خوام این مطلب و بزارم براتون و از تجربیات زبان خوندن ارشد براتون بگم سال ۹۳ من کنکور آی تی شرکت کردم و زبان ۱۵ درصد زدم خیلی حالم گرفته شد گفتم آخه چرا؟ عیب نداره سال بعد جبران می کنم شروع کردم کتاب لغت خوندن اینقدر خوندم که نگو و نزدیک ۱۲۰۰ تا لغت و از حفظ حفظ کردم با اعتماد به نفس رفتم سر جلسه زبان و همش ۳۰ درصد زدم Confused ای بابا چرا اینطوری شد اما برای سال بعد مثل همه زبان نخوندم شروع کردم با روشی متفاوت زبان خوندن و سال ۹۵ موفق شدم ۵۶ درصد بزنم و البته امسال هم نزدیک ۷۰ درصد زبان زدم حالا شاید سوال شما هم این باشه که چطور مگه میشه من میگم میشه با هر سطح زبانی میشه زبان و بالا زد فقط باید راه درست و برید این دو تا لینک یوتیوب از سخنرانی های خودمه نگاه کنید خالی از لطف نیست اگر دوست داشتید برای نحوه ی زبان خوندن و مشاوره ی زبان با این شماره تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام پیام بدید ۰۹۰۱۴۱۶۸۰۲۳

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
من با فیلم نگاه کردن زبان کامپیوتر رو نزدیک به ۷۰ درصد زدم
ولی ای تی حقیقتا سخت تر بود و نزدیک ۵۰ زدم
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ب.ظ
RE: رسیدن زبان کنکور از ۱۵ درصد به ۷۰ درصد
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ ب.ظ)ehsan137 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان مانشتی
خیلی وقته می خوام این مطلب و بزارم براتون و از تجربیات زبان خوندن ارشد براتون بگم سال ۹۳ من کنکور آی تی شرکت کردم و زبان ۱۵ درصد زدم خیلی حالم گرفته شد گفتم آخه چرا؟ عیب نداره سال بعد جبران می کنم شروع کردم کتاب لغت خوندن اینقدر خوندم که نگو و نزدیک ۱۲۰۰ تا لغت و از حفظ حفظ کردم با اعتماد به نفس رفتم سر جلسه زبان و همش ۳۰ درصد زدم Confused ای بابا چرا اینطوری شد اما برای سال بعد مثل همه زبان نخوندم شروع کردم با روشی متفاوت زبان خوندن و سال ۹۵ موفق شدم ۵۶ درصد بزنم و البته امسال هم نزدیک ۷۰ درصد زبان زدم حالا شاید سوال شما هم این باشه که چطور مگه میشه من میگم میشه با هر سطح زبانی میشه زبان و بالا زد فقط باید راه درست و برید این دو تا لینک یوتیوب از سخنرانی های خودمه نگاه کنید خالی از لطف نیست اگر دوست داشتید برای نحوه ی زبان خوندن و مشاوره ی زبان با این شماره تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام پیام بدید ۰۹۰۱۴۱۶۸۰۲۳

خیلی عالیه واقعا تبریک میگم ولی این فیلمی که گذشتین به درد کسایی میخوره که زبانشون خوبه نه کسایی که زبانشون ضعفه چون من اصلا نفهمیدم تو اون فیلم چی گفتینBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۱۶ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۲۸۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ saradehghani ۴ ۳,۲۴۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۰۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
Tongue درصد های رشته نرم افزار و الگوریتم دکتری ۹۷ amir5107 ۱۰ ۷,۵۷۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Exclamation فروش کتاب های ارشد کامپیوتر با بیش از ۵۰ درصد تخفیف csun ۱ ۲,۲۹۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Elham Pr
  تخفیف بیست تا بیست و پنج درصدی کتاب در سراسر ایران H-Arshad ۶ ۷۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: royka

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close