زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در خواست راهنمایی برای گرایش تکنولوژی اطلاعات رشته آیتی

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ق.ظ
از دانشجویان ورودی سالهای قبل دانشگاه تربیت مدرس خواهش میکنم راجع به این گرایش یعنی----------> تکنولوژی اطلاعات
کمی توضیح بدهید
برای ورود چه تخصصی هایی دانشجو باید بلد باشد
و اینکه چه درسهایی ارائه میشود؟
ایا دکتری دارد؟
سپاسگذارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: در خواست راهنمایی برای گرایش تکنولوژی اطلاعات رشته آیتی
سلام
در راستای دانشگاه تربیت مدرس، اگر کسی نرم افزار اونجا خونده در مورد گرایش نرم و میزان رضایت از سطح علمی و اساتید و غیره میتونه توضیحاتی بده؟
دوستان اگر کسی میدونه لطفا دریغ نکنه..خیلی ممنون میشم ..
۱
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ
لطفا کمکمون کنید
بچه ها بین امنیت شیراز و علم صنعت میشه مستدل بگید کدوم بهتره اینده دار تره؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ ب.ظ
من هم چندین بار پرسیدم... متأسفانه کلا گرایش های IT رو می پرسین خیلی جواب دقیق و روشنی نمی گیرید! ولی در کل گرایش مدیریتی و کاربردی می خوره باشه... ولی جالبه فقط مدرس ارائه می ده... من جزو انتخابای دهم دوازدهم گذاشتم بعد گرایش های بهشتی و قبل خواجه نصیر...
نمی دونم رشته های ناشناخته ادم بره وضعش چ جور می شه... ولی این گرایش ک فقط تربیت مدرس ارائه می ده یه جوری ریسکیه...
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۱ ق.ظ
دیشب با یکی از بچه های مدرس صحبت کردم زیاد راضی نبودند گفتند درسها توی دانشکده صنایع برگذار میشه و بیشتر سمت مدیریت جهت پیدا میکنه
بعد رفتم هیئت علمی دانشگاه صنعتی شیراز میگه معماری سازمانی اینده ایران هست خیلی اسون هست برو ارشدتو بگیر یه پیایان نامه قوی عملی بردار بعدش ازمون شبکه یا نرم شرکت کن به راحتی دکتری دانشگاه های ما وبقیه برت میدارن چون توی شهرستانها اسمش شبکه هست عملا اساتیدش نرم افزاری هستند
خصلا به من گفتند معماری سازمانی شهید بهشتی بسیار جدید و اینده دار و پردرامد هست
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ ب.ظ
من درمورد رشته معماری سازمانی به صورت کامل در پست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توضیح دادم.
درمورد جدیدبودن شکی نیست در حقیقت این رشته ناشی از توسعه سیستم ها و سازمان های مقیاس وسیع و درهم پیچیده است. چون اساسا بحث معماری بحث مباحث ساده نیست شما بخای یک کلبه ساده بسازی معماری لازم نداری بر اساس علاقه میای میسازیش ولی بخای یک برج بسازی قطعا نمیتونی خلی علاقه دخیل کنی میونی خلاقیت دخیل کنی ولی خب مثالی که همیشه دکتر شمس میزنه کشتی سوئدی واسا یا خونه وینچستر هست که به دلیل عدم رعایت معماری منجر به شکست شدن البته جفتشون الان موزه هستند ولی کاربری اصلیشون رو ندارن.

بحث درآمدزاییش دکتر شمس همیشه میگن کار هست و همیشه به من میگن معمار سازمان میخوایم ولی ما میگیم خروجی ندادیم درصورتی که فکرکنم اولین ورودی مربوط به سال ۹۰ بوده ولی خوب در سال ۱۳۹۵ چارچوب معماری سازمانی ایران توسط آزمایشگاه دکتر شمس در دانشگاه شهیدبهشتی تدوین شد و میتونین به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنین تا اطلاعات بیشتر به دست بیارین.

طبق گفته دکتر شمس آزمایشگاه معماری سازمانی شهیدبشتی موظف هست در تمام کشور رشته معماری سازمانی رو ببرن و پارسال این رشته برای صنعتی شیراز آورده شد احتمالا برای تبریز، مشهد و سایر نقاط کشور آورده بشه.

راستی یک خبر دست اول اینکه دکتری معماری سازمانی تحت عنوان نرم افزار میگیرن ینی ما دکتری معماری سازمانی نداریم خود دکتر شمس دانشجوی خوب ارشد معماری سازمانی رو تحت عنوان دکتری نرم افزار میگیره دیروز هم شاگرداول ارشد معماری سازمانی ۹۴ رو برای دکتری نرم افزار گرفتن.

بایدبه اهداف باور داشت.
دوست داشتن اهداف کافی نیستHeart
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۶ ب.ظ
حالا دوست عزیز بنظرت من معماری سازمانی بزنم یا نه؟شما الان بخای انتخاب رشته کنید میزنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ
چیزی که من بخام با چیزی که شما بخاین قطعا متفاوته.
و این سوال اصلا درست نیست ولی خب اگر بخاین یک جواب صرفا داشته باشین آره میزدم.

بایدبه اهداف باور داشت.
دوست داشتن اهداف کافی نیستHeart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۱۹۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۱,۹۹۴ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۸۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close