زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟)

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ
۱۵۸ شبکه و امنیت
۲۵۵ ای تی
فقط میخوام روزانه قبول شم همین
پول ولسه شبانه ندارم
????????????????????????????????????????????????????????????????????????
امکانش هست روزانه قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۱ ب.ظ
RE: ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟)
[quote='5225507' pid='438784' dateline='1496831744']
۱۵۸ شبکه و امنیت
۲۵۵ ای تی
فقط میخوام روزانه قبول شم همین
پول ولسه شبانه ندارم
????????????????????????????????????????????????????????????????????????
امکانش هست روزانه قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید...
[/quot
سلام
مگه امکان داره دولتی قبون نشید؟؟!!!
به امید خدا و با آرامش و مطالعه انتخاب رشته و شهرتون رو انجام بدید من رتبه های بالاتر از ۱۰۰۰ میشناسم که دولتی قبول شدند پس خیالتون راحت باشه و دقیق و با مطالعه انتخاب رشته و دانشگاهتون رو انجام بدید
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۲۲۵۵۰۷
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط shahraz.)
خخخ خوب معلومه روزانه قبولین

۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ
روزانه قبولی ولی تهران فکر نمیکنم
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ
شهرستان روزانه قبول هستید..مطمئن باشید..
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۹ ق.ظ
مرسی از همه دوستان عزیز که انژری مثبت دادند...
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط mohamadmanesht.)
با سلام با توجه به نحوه پذیرش امسال در شبکه و امنیت و ظرفیت پایین امسال به نظرم در انتخاب های زیر شانس دارین با این رتبه

شبکه دانشگاه ارومیه
شبکه دانشگاه صنعتی سهند
شبکه دانشگاه زاهدان
شبکه دانشگاه امام حسین
صنعتی شیراز به احتمال کم

آیتی
دانشگاه شهید مدنی
دانشگاه با هنر کرمان
دانشگاه صنعتی شیراز
دانشگاه زاهدان
دانشگاه بیرجند
رازی و غیره

که بین اینها از نظر من انتخاب بهتر
۱-شبکه صنعتی شیراز
۲-شبکه ارومیه
۳-آیتی دانشگاه شهید مدنی یا با هنر کرمان یا سهند
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ق.ظ)mohamadmanesht نوشته شده توسط:  با سلام با توجه به نحوه پذیرش امسال در شبکه و امنیت و ظرفیت پایین امسال به نظرم در انتخاب های زیر شانس دارین با این رتبه

شبکه دانشگاه ارومیه
شبکه دانشگاه صنعتی سهند
شبکه دانشگاه زاهدان
شبکه دانشگاه امام حسین
صنعتی شیراز به احتمال کم

آیتی
دانشگاه شهید مدنی
دانشگاه با هنر کرمان
دانشگاه صنعتی شیراز
دانشگاه زاهدان
دانشگاه بیرجند
رازی و غیره

که بین اینها از نظر من انتخاب بهتر
۱-شبکه صنعتی شیراز
۲-شبکه ارومیه
۳-آیتی دانشگاه شهید مدنی یا با هنر کرمان یا سهند

مرسی از راهنمایی ات...
بین دانشگاه سهند تبریز-ارومیه-امام حسین- شهید مدنی-صنعتی شیراز
به نظرتون ترتیب رو چه جوری انتخاب کنم؟؟؟
شیراز راهش یکم دوره(یکم که نه خیلی دوره بیشتر از ۱۵۰۰ کیلومتر!!!-فکر کنم دو روز باید تو راه باشم، ولی مجبور باشم میرم)
ببخشید اگه بخوام شبانه بزنم امیدی به قبول شدن در شبکه یا رایانش یکی از دانشگاه های تهران هست؟(اگه هست میشه یه ترتیبی هم برا اون بگین)
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط mohamadmanesht.)
دانشگاه امام حسین و مالک اشتر تهران هستند - و شبانه و روزانه هم میارین اما این دانشگاه ها جو خاصی دارن - حتی خودم رفتم دانشگاه مالک اشتر به نظرم دانشگاه جو علمی خوبی نداره نسبت به حتی دانشگاه های خوب شهرستان ها

شما شبانه ها رو بزنین اما از نظر من شانسستون خیلی خیلی پایینه چون دانشگاه خواجه نصیر سال ۹۴ که ظرفیت از امسال هم بیشتر بود رتبه ۷۷ آخرین رتبه روزانه بود اما هر سال ممکنه فرق کنه و دانشگاه خواجه هم آخرین رتبه های قبولی تهران هست

دانشگاه شاهد هم هست که سطح علمی متوسطی داره و از دانشگاه های خوب شهرستان در رتبه بندی ها و اونچه من می دونم پایین تر هست

دانشگاه ارومیه تو شبکه خوب هست و دکتری این رشته رو هم داره ارومیه هم شهر خوبیه همچنین دانشگاه صنعتی شیراز هم دکتری داره خوبه اما فکر کنم امکاناتش تو ساختمان فعلی که قدیمیه کم باشه
اما دانشگاه سهند هم در حال پیشرفته و دانشگاه خیلی خوبیه بار علمی خوبی داره اما اطراف تبریز هست فکر کنم
و در کل شهر تبریز به نظرم شهر زیبایی هست در کل و وجود ۳ دانشگاه که هر ۳ ارشد آیتی دارن در شهر تبریز به نظر سطح آیتی بد نیست اونجا دانشگاه تبریز حتی دکتری رو هم داره

دانشگاه اصفهان و فردوسی مشهد - بوعلی سینا همدان رو هم بزنین هر سه خوب هستند و سطحشون خوبه ترتیبشون هم به نظرم همین ترتیب رو بزنین

ضمنا دانشگاه خواجه نصیر از نظر علمی تو گروه کامپیوتر -شبکه کمبود نیرو داره به شدت و حتی دانشگاه های خوب شهرستان شاید از این نظر قوی تر باشند

جالبه بدونین چند دانشگاه هستن تو ایران که دکتری شبکه یا امنیت می گیرن
۱-دانشگاه ارومیه
۲-دانشگاه صنعتی شیراز
۳- دانشگاه تبریز
۴ -دانشگاه امیر کبیر
۵-دانشگاه تهران
۶-دانشگاه اصفهان

بنابراین در این که برخی دانشگاه های شهرستان در شبکه قوی تر از دانشگاه های تهران هستند هیچ شکی نکنین
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ ب.ظ
به نظرم میتونی رو این فکر کنی که شبانه بهتره یا متحمل هزینه های شهرستان رفتن بشی
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ
سلام عرض خسته نباشید به تمامی دوستانی که راهنمایی ام کردند...
من امنیت دانشگاه تبریز(روزانه) قبول شدم ولی زیاد اساتید خوبی توی زمینه امنیت نداره ولی توی نرم افزار، هوش مصنوعی، پردازش تصویر و ‌ شبکه اساتیدش خوبن...

متاسفانه من دوره های شبانه هیچ کدوم از دانشگاه تهران قبول نشدم?
خواستم بگم موقع انتخاب رشته اگه میخواید امنیت و شبکه کار کنید بهتره دور دانشگاه های تبریز رو خط بکشید مخصوصا تبریز که اساتیدش فقط گیر دادند به شبکه های حسگر بیسیم!!!!....
درضمن یه توصیه مهم برا دوستانی دارم که میخوان کنکور بدند.... اول اینکه کلاس رفتن و فیلم دیدن همش دروغ و الکی هست من خودم از کلاس و فیلم استفاده نکردم و اگه میشد من دوباره کنکور بدم فقط کتاب مرجع میخوندم با سوال سال های ... دوم اینکه موقع انتخاب رشته خیلی دقت کنید کلاه سرتون نره برید زمینه کاری اساتید رو به دقت بخونید تا مثل من کلاه سرتون نره(اساتید دانشگاه تبریز توی زمینه های غیر از امنیت مثل پردازش تصویر واقعا خیلی خیلی استادند ولی توی امنیت زیاد نه....)
همین....
عزت زیاد خداحافظ...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۵۷ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ق.ظ)۵۲۲۵۵۰۷ نوشته شده توسط:  درضمن یه توصیه مهم برا دوستانی دارم که میخوان کنکور بدند.... اول اینکه کلاس رفتن و فیلم دیدن همش دروغ و الکی هست
سلام و عرض تبریک
این صحبت مناسب و صحیح نیست دوست عزیز
چون شما از فیلم استفاده نکردین دلیل نمیشه خوب نباشه
وقتی استادی تجربیات چندین ساله ش رو در قالب تصویری بیان میکنه که می تونی بارها و بارها اون رو ببینی و بخاطر بسپاری خیلی خوبه تا تو این ترافیک بلند شی بری کلاس و زمانت هدر بره، حدس میزنم شهرستانی باشید چون ما در تهران رفت و آمد خیلی زمانمون رو میگیره و این امکان تماشای فیلم غنیمت محسوب میشه برامون به نسبت کلاسهای کنکور گرون قیمت

ممنون بابت انتقال تجربه از دانشگاه تبریز
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ق.ظ)۵۲۲۵۵۰۷ نوشته شده توسط:  درضمن یه توصیه مهم برا دوستانی دارم که میخوان کنکور بدند.... اول اینکه کلاس رفتن و فیلم دیدن همش دروغ و الکی هست
سلام و عرض تبریک
این صحبت مناسب و صحیح نیست دوست عزیز
چون شما از فیلم استفاده نکردین دلیل نمیشه خوب نباشه
وقتی استادی تجربیات چندین ساله ش رو در قالب تصویری بیان میکنه که می تونی بارها و بارها اون رو ببینی و بخاطر بسپاری خیلی خوبه تا تو این ترافیک بلند شی بری کلاس و زمانت هدر بره، حدس میزنم شهرستانی باشید چون ما در تهران رفت و آمد خیلی زمانمون رو میگیره و این امکان تماشای فیلم غنیمت محسوب میشه برامون به نسبت کلاسهای کنکور گرون قیمت

ممنون بابت انتقال تجربه از دانشگاه تبریز

سلام دوست عزیز...
من صرفا نظرم رو گفتم همین؛ قصد جسارت نداشتم...
فقط متاسفانه کنکور ۹۶ خیلی نامردی شد در حق بچه ها(خودتون دیگه دلیلش رو بهتر میدونید) ولی با این وجود میخوام بگم هر کی که بخواد میتونه بدون این جور چیزا هم رتبه خوبی بیاره ...
من که نه از کنکور آزمایشی استفاده کردم و نه از فیلم و ... (تازه کتاب هامم چاپشون خیلی خیلی قدیمی بود??)
البته چون من اینجوری بودم دلیلی نداره که شما هم مثل من باشید، ما امکانات نداشتیم، حالا که شما دارید میتونید استفاده کنید ولی یادت باشه مطالعه حرف اول رو میزنه ..‌.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۷ ب.ظ
من که فیلم گرفتم به نظرم سرم کلاه رفت . دقیقا عین مطالب کتابش رو آورده توی فیلم گفته بدون حتی یک نکته یا مثال خارج از کتاب. توی فیلمای نکته و تست هم باز دقیقا تستای کتاب. به نظرم کتاب رو خوب میخوندم کافی بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۸۳ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۲۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۵۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۲۳۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۹۵ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۷۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۴۲ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close