زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه فقط سایت های لازم برای کارمندان در دسترسشان قرار بگیرد

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ
سلام... دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
چطوری میشه سایت های مورد نیاز یک شرکت را در دسترس کارمندا قرار داد و اجازه ندیم وارد سایر سایت ها بشن؟؟؟
چون حجم اینترنت را زودتر از موعد تمام میشه فقط میخوام اجازه دسترسی به سایت های خاص را داشته باشند....
راهنمایی کنید لطفا زود....
اجرتون با خدا... سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۳ ب.ظ
RE: چگونه فقط سایت های لازم برای کارمندان در دسترسشان قرار بگیرد
(۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ)zohre321 نوشته شده توسط:  سلام... دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
چطوری میشه سایت های مورد نیاز یک شرکت را در دسترس کارمندا قرار داد و اجازه ندیم وارد سایر سایت ها بشن؟؟؟
چون حجم اینترنت را زودتر از موعد تمام میشه فقط میخوام اجازه دسترسی به سایت های خاص را داشته باشند....
راهنمایی کنید لطفا زود....
اجرتون با خدا... سپاس

زیرساخت شبکه اتون چیه ؟ روتر چی دارید ؟ برای محدود کردن ارتباطات می تونید یه روتر میکروتیک تهیه کنید و اینترنت رو به وسیله اون محدود کنید، در مورد شبکه اتون بگید تا من راهنمایی کنم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
 سپاس‌گزاری شده توسط: zohre321
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط zohre321.)
راستش نمیدونم اصلا شبکه هست یا نه! چون من مدرس شرکتم که فعلا اصلا کلاس هام شروع نشده..... و اونجا هم نبودم که ببینم شبکه هست یا نه.................
اگه شبکه نباشه چطور ؟ چطور میشه این کار رو کرد؟؟؟
ببخشید اونجا ادم وارد نداره... منم خیلی بلد نیستم از کجا بفهمم شبکه داره شرکت یا نه ؟؟ و زیر ساختش چیه؟؟ یه چیزی که خودم بررسی کنم و متوجه بشم....

با استفاده از gpedit.msc نمیشه کاری کرد؟
مثلا فقط سایت های مورد نظر نشان داده بشه؟؟؟
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ
دوستان کمک کنید دیگه.................
با استفاده از نرم افزار child control میشه یه کارهایی کرد...
ولی مشکل اینجاست که من همه سایت هایی که کارمندا باهاش کار میکنند و مربوط به کارشون نیست را نمیشناسم... چطوری شناسایی پیدا کنم؟
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ ق.ظ
RE: چگونه فقط سایت های لازم برای کارمندان در دسترسشان قرار بگیرد
(۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)zohre321 نوشته شده توسط:  دوستان کمک کنید دیگه.................
با استفاده از نرم افزار child control میشه یه کارهایی کرد...
ولی مشکل اینجاست که من همه سایت هایی که کارمندا باهاش کار میکنند و مربوط به کارشون نیست را نمیشناسم... چطوری شناسایی پیدا کنم؟

سلام
برای درخواست شما چند کار میشه انجام داد که خیلی وابسته به زیرساخت موجودتون داره (مخصوصا لایه شبکه: یعنی روتر، فایروال، سوئیچ و ...)
۱-بر روی سرویس اکانتینگتون تمامی دسترسی ها رو ببندید و برای شروع از همکارها لیست سایتهای مورد نیاز را بپرسید. (ولی توجه کنید که باید اکانتینگتون قابلیت کنترل دسترسی بر اساس DNS رو داشته باشه در غیر اینصورت نگهداریش خیلی سخت میشه چون هر دفعه باید آدرس IP ها رو تغییر بدید.)
۲- راهکار خیلی ابتدایی و برای جاهایی که از شبکه سر در نمیارن استفاده از محدودیت روی DNS هست.
۳- میتونید اگر اکانتینگ ندارید از ابزارهای رایگان استفاده کنید که به راحتی امکان ایجاد محدودیت رو برایتون فراهم میکنه.

بهترین راه در ابتدا شناخت کامل شبکه هست.
به نظرم اگر میخاین فقط مسئله رو حل کنید و قرار نیست مدت زیادی اونجا باشید از یه نفر بخواید براتون اینکار رو انجام بده چون به نظرم میرسه توی این حوزه فعالیت نکردید.

موفق باشید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۹ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۱۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close