زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب منبع برای کنکور۹۷ - هادی یوسفی یا سیدجوادی وطورانی

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط ehsan007.)
سلام.
من برای انتخاب منابعم بین دو راهی گیر افتادم که برای ساختمان داده و الگوریتم از کتاب آبی و نارنجی هادی یوسفی استفاده کنم یا از کتابهای سیدجوادی و طورانی استفاده کنم ؟؟؟ ممنون میشم دوستان کمک کنید و تجربیات خودتون رو بیان کنید .
با سپاس فراوااان/Heart

تسلیم نشــــو !
آغـــاز همیشه سخت ترین مرحله است...
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ب.ظ
هر دوشون خوبن...
ولی کتاب آبی و نارنجی دکتر یوسفی یه خوبی ای که داره اینه که تا حدود زیادی سوالای کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی رو هم پوشش میده..و کلن اینکه غلط کمتری داره کتابای دکتر یوسفی...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۱۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۰۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۵۷۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close