زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها

ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ
با سلام
دوستانی که در دوره های مجازی دانشگاه ها حضور داشته اند و یا دارند تقاضا داریم نقطه نظراتشان را در این زمینه چ موافق و چ مخالف مطرح نمایندHeart
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina1mina , naser.71
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ق.ظ
RE: تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها
(۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ)reza0175 نوشته شده توسط:  با سلام
دوستانی که در دوره های مجازی دانشگاه ها حضور داشته اند و یا دارند تقاضا داریم نقطه نظراتشان را در این زمینه چ موافق و چ مخالف مطرح نمایندHeart

سلام من کاردانی غیر انتفاعی بودم و کارشناسیم هم مجازی سیستم اموزش خیلی ضعیفه معدلت نابود میشه
خسته کننده هست هر کلاسی فقط ده جلسه هست بعضی إستادها کلاس جبرانی می گذارن این هم بخاطر اینکه درس خودشون تمام کننن نه اینکه دانشجو یاد بگیره
....
دروسی مثل ریاضی آمار گسسته فرقی بین مجازی روزانه نداره ولی شاید تو مجازی بهتر هم باشه چون کلاس به صورت آفلاین داری هر مشکلی پیش امد می ری کلاس به عقب می زنی نگاه می کنی
ولی درسی مثل مباحث ویژه ،مهندسی اینترنت ،زبان برنامه نویسی، شی گراو.... مجازی خوب نیس یاد نمی گیری ساعت کلاس کم فقط جهت اشنایی با درس هس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۶ ق.ظ
سلام، من با این دوستمون کاملا موافقم. منم دانشگاه مجازی درس میخونم و اصلا راضی نیستم. اولا هیچ استادی رو نمیبینی به اون صورت، دوازده جلسه هست کلاسهای ما و تازه بعضی از اونا هم دیر و دو ماه گذشته از ترم بارگذاری میشن. سطح آموزشی خیلی پایینه، استادها خودشون نمیدونن چه خبره همچین نمره میدن انگار یه ترم پای تخته گج خوردن.
تصور کنین من برنامه نویس خبره ای هستم تقریبا، برای درس برنامه نویسی پیشرفته هم مثلا تنها دانشجویی بودم که اونقدر مکاتبه کردم تا دانشگاه بالاخره از رو رفت و درسها رو گذاشت ، بعد هم پیگیر بودم و حتی بابت یه خط اضافه تو یه برنامه برای استاد یادداشت میزاشتم. از استاد خبری نبود و آخر ترم یهو اسم استاد رو جلوی اسم کلاس نوشتن. بعد امتحان بود هیچکس هیچی بلد نبود، من اجازه دادم همه از روی دستم نوشتن و جالب اینکه به اونا یه نمره سطح پایینی مثل ۱۱ داده بودن که شکر خدا ۱۲ هم نشه، منو هم انداخته بودن!!!! اونم با نه!!!!!
کلا تو دانشگاه مجازی هیچکس درست اون یکی رو نمیشناسه، استادها دانشجوها رو نمیشناسن و دیمی هم نمره میدن. مثلا یه نمره زیر ۱۲ میدن بدون اینکه توجه کنن که دانشجوی بیچاره بعدا باید با این نمرات بره مدارج بالاتر و یا استخدام بشه!!!! خلاصه سطح نمرات خیلی پایینه و همینطور سطح آموزش. من توصیه نمیکنم شما چه در دوران کارشناسی و چه ارشد در دانشگاه مجازی تحصیل کنید. تازه فضای تحقیقاتی و آکادمیک ندارن این دانشگاهها.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۰۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close