زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۱۶
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام برای درس سیستم عامل کدام یک بهتر هست لطفا نظر خود را حتما وحتما با ذکر دلیل بفرمایید:
۱- جزوات+کتاب +ویس اقای حقیقت
۲- جزوات + ویس اقای ارسطو خلیلی فر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  دوستان الان شبکه و امنیت رفته زیر شاخه کامپیوتر درسته ؟ خب دروسی ک رشته ی کامپیوتر تو ارشد امتحان میده چیاست ؟ یعنی از چه درس هایی سوال میاد تو ارشد کامپیوتر ؟؟
ریاضی: آمار، گسسته، ریاضی ۱و۲ ، معادلات
مشترک: ساختمان داده، طراحی الگوریتم، مدار منطقی، معماری، نظریه ، شبکه و سیستم عامل
اختصاصی نرم و شبکه: هوش، کامپایلر و پایگاه داده
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام برای درس سیستم عامل کدام یک بهتر هست لطفا نظر خود را حتما وحتما با ذکر دلیل بفرمایید:
۱- جزوات+کتاب +ویس اقای حقیقت
۲- جزوات + ویس اقای ارسطو خلیلی فر

والا این تجربه ای که من دارم توی این درس به نظرم کلن سیستم عامل درس خیلی جالبیه ولی سنگین و وقت گیره واقعا...تعداد الگوریتماش واقعا زیاده..فک کنم ۵ یا ۶ تا کتاب توی بازار باشه واسه سیستم عامل
۱- سیستم عامل پارسه
۲-سیستم عامل مدرسان
۳-سیستم عامل ارسطو خلیلی فر
۴-سیستم عامل مقسمی
۵-سیستم عامل پوران

دقیقا به همین ترتیب به نسبت کیفیت کتابا کم میشه به نظرمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من فک نمیکنم ویس خوب باشه آنچنان..خیلی وقت گیره..با کتاب زودتر پیش میره آدم..
هم حقیقت خوبه هم خلیلی فر...ولی من کتاب حقیقت رو انتخاب میکنم..چون ۱-کتاب جامع ای هست.۲-پاسخ واقعا تشریحی داره.۳-درسنامه خیلی خوبی داره(یخورده زیادی هم گفته).۴-خلاصه ای سه تا منبع اصلی سیستم عامل هست...
.ولی خب میگن کلاس های خلیلی فر هم خیلی خوبه..مخصوصا سیستم عاملش...کتاب مدرسان هم واقعا خوبه..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: دختر مهربان , Soldier's life , pishosan
ارسال: #۱۹
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ق.ظ، توسط fahimeh_1367.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام
من نیز هستم
پارسال میخواستم بخونم اما نشد سال قبلشم غیرانتفاعی قبول شدم اما نرفتم
بعد از همه این اماها میخوام امسال آخرین سالی باشه که اسم کنکور ارشد میارم
برنامه ریزیا رو کردم کتاب هام ۸۰ درصد آماده ست
چون شاغلم فعلا با چهار روز در هفته سه روز خوندن و یه روز مرور و تست شروع می کنم
به امید موفقیت همه مون

(۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال
کنکور ۹۷ کامپیوتر، ریاضیش مثه امسال همون قدیمی میمونه (گسسته ،محاسبات ، مهندسی ، آمار) یا همون دروسی که اول اعلام کردن (ریاضی ۱ ۲ و...) دروس بخش ریاضی چیه؟
کلا کل دروس چیه و کی خبر رسمی میدن؟ Smile

سلام
از سایت مدرسان شریف:
۱- زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)، ۲- ریاضیات (ریاضیات عمومی (۱و۲)، معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمال مهندسی، ریاضیات گسسته)، ۳- دروس تخصصی مشترک (ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم ها، نظریه زبان ها و ماشین ها، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری)، ۴- دروس تخصصی معماری سیستم های کامپیوتری (مدارهای الکتریکی، الکترونیک دیجیتال و VLSI، سیگنال ها و سیستم ها)، ۵- دروس تخصصی هوش مصنوعی و رباتیکز (مدارهای الکتریکی، هوش مصنوعی، سیگنال ها و سیستم ها)، ۶- دروس تخصصی نرم افزار، شبکه های کامپیوتری، رایانش امن (کامپایلر، پایگاه داده ها، هوش مصنوعی).

ضرایب:
زبان ۱
ریاضیات ۲
مشترک ۴
تخصصی ۳
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۵ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان کنکور ۹۷ اییی . من خودم از مانشت پارسال استفاده کردم به دردم هم خورد .واسه همین الان اگه کسی سوالی راجب کلاس یا کتاب (حداقل اونایی که خودم استفاده کردم) داره پیغام بده راهنمایی کنم و تجربیاتمو به اشتراک بزارم شاید جبران شد. Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , azin95
ارسال: #۲۱
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط saharitst.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
ای کاش یکی جواب سوالای منو میداد؟؟!!با چه انگیزه ای فوق بخونیم ؟ چرا فوق بخونیم؟ تو فوق لیسانس چی مگه به دانشمون اضافه میشه؟! متاسفانه جواب هیچ کدوم از اینهارو نمیدونم که بخوام ادامه تحصیل بدم اونم با وجود اینکه از نظر من تو فوق لیسانس هیچ دانشگاهی جز دولتیهای تهران به درد نمیخوره

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  سلام دوستان کنکور ۹۷ اییی . من خودم از مانشت پارسال استفاده کردم به دردم هم خورد .واسه همین الان اگه کسی سوالی راجب کلاس یا کتاب (حداقل اونایی که خودم استفاده کردم) داره پیغام بده راهنمایی کنم و تجربیاتمو به اشتراک بزارم شاید جبران شد. Smile

سلام میشه منابعی که استفاده کردی معرفی کنی؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام منم میخوام شروع کنم به خوندن امیدوارم هممون موفق بشیم سال دیگه بهترین دانشگاه ثبت نام کنیم و این موقع یه نفس راحت بکشیم
۱
۰
ارسال: #۲۴
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  ای کاش یکی جواب سوالای منو میداد؟؟!!با چه انگیزه ای فوق بخونیم ؟ چرا فوق بخونیم؟ تو فوق لیسانس چی مگه به دانشمون اضافه میشه؟! متاسفانه جواب هیچ کدوم از اینهارو نمیدونم که بخوام ادامه تحصیل بدم اونم با وجود اینکه از نظر من تو فوق لیسانس هیچ دانشگاهی جز دولتیهای تهران به درد نمیخوره

ادامه تحصیل فقط باید بخاطر علاقه باشه وگرنه کسی که تا الان توی دانشگاه چیزی یاد نگرفته اونجا هم چیزی یاد نمیگیره .
کسی که دنبال یادگیری باشه نمیشینه کسی بیاد بهش چیزی یاد بده خودش زودتر میره سراغش
خیلی تحصیل کرده ها هستن درآمد خوبی ندارن و خیلیا هم اسم خودشونو بلد نیستن بنویسن میلیاردی درآمد دارن . پس ادامه تحصیل تضمین کننده ی افزایش درآمد هم نیست .
فقط علاقس . افرادی مثل من که رشتشونو دوست دارن و نمیتونن برای پول درآوردن دست به هر شغلی بزنن ادامه تحصیل میدن .
من که حتی شغلم هم مرتبط با رشتم هست ولی بازم برای پیشرفت بیشتر حس میکنم با ادامه تحصیل میتونم موقعیت های بالاتری پیدا کنم ..
دانشگاه هم فقط کمک میکنه دید وسیع تر بشه . البته ارشد دانشگاه سطح بالا باشیم دیگه جو فرق داره دانشجو نخواد هم مجبور میشه پژوهش کنه .
۴
۰
ارسال: #۲۵
۱۸ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  ای کاش یکی جواب سوالای منو میداد؟؟!!با چه انگیزه ای فوق بخونیم ؟ چرا فوق بخونیم؟ تو فوق لیسانس چی مگه به دانشمون اضافه میشه؟! متاسفانه جواب هیچ کدوم از اینهارو نمیدونم که بخوام ادامه تحصیل بدم اونم با وجود اینکه از نظر من تو فوق لیسانس هیچ دانشگاهی جز دولتیهای تهران به درد نمیخوره

وقتی دلیلی نداری که فوق بخونی چه اصراری داری!!!
خب نخون راحت
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۸ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  ای کاش یکی جواب سوالای منو میداد؟؟!!با چه انگیزه ای فوق بخونیم ؟ چرا فوق بخونیم؟ تو فوق لیسانس چی مگه به دانشمون اضافه میشه؟! متاسفانه جواب هیچ کدوم از اینهارو نمیدونم که بخوام ادامه تحصیل بدم اونم با وجود اینکه از نظر من تو فوق لیسانس هیچ دانشگاهی جز دولتیهای تهران به درد نمیخوره

وقتی دلیلی نداری که فوق بخونی چه اصراری داری!!!
خب نخون راحت

من اصراری ندارم..خانوادم اصرار دارند..درس و تحصیل رو دوست دارم ولی احساس میکنم خسته شدم یه کم فعلا هم کار برام مهم تره و اینکه فعلا هیچی معلوم نیست شاید همین امسال خوندم کنکور دادم..همه چی بستگی به کارم داره

(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ)hossein.h نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  ای کاش یکی جواب سوالای منو میداد؟؟!!با چه انگیزه ای فوق بخونیم ؟ چرا فوق بخونیم؟ تو فوق لیسانس چی مگه به دانشمون اضافه میشه؟! متاسفانه جواب هیچ کدوم از اینهارو نمیدونم که بخوام ادامه تحصیل بدم اونم با وجود اینکه از نظر من تو فوق لیسانس هیچ دانشگاهی جز دولتیهای تهران به درد نمیخوره

ادامه تحصیل فقط باید بخاطر علاقه باشه وگرنه کسی که تا الان توی دانشگاه چیزی یاد نگرفته اونجا هم چیزی یاد نمیگیره .
کسی که دنبال یادگیری باشه نمیشینه کسی بیاد بهش چیزی یاد بده خودش زودتر میره سراغش
خیلی تحصیل کرده ها هستن درآمد خوبی ندارن و خیلیا هم اسم خودشونو بلد نیستن بنویسن میلیاردی درآمد دارن . پس ادامه تحصیل تضمین کننده ی افزایش درآمد هم نیست .
فقط علاقس . افرادی مثل من که رشتشونو دوست دارن و نمیتونن برای پول درآوردن دست به هر شغلی بزنن ادامه تحصیل میدن .
من که حتی شغلم هم مرتبط با رشتم هست ولی بازم برای پیشرفت بیشتر حس میکنم با ادامه تحصیل میتونم موقعیت های بالاتری پیدا کنم ..
دانشگاه هم فقط کمک میکنه دید وسیع تر بشه . البته ارشد دانشگاه سطح بالا باشیم دیگه جو فرق داره دانشجو نخواد هم مجبور میشه پژوهش کنه .

باهاتون موافقم..منم به درس و تحصیل علاقه دارم ولی معتقدم اگر به کار ادم نیاد بهتره الکی ادامه نده و اینکه من خودم میگم تو دانشگاه خیلی کم چیزی یاد گرفتم که اصلا هم به درد بازار کار نمیخوره و هر چی بلدم به لطف کلاسهایی هست که بیرون گذروندم..حالا هم فعلا کار برام مهم تره

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
دوستان شما چطور نکته برداری و خلاصه نویسی میکنید ؟

مثلا موقع خوندن طراحی الگوریتم و ساختمان و نکات و فرمول ها را highlight میکنید یا توی یک دفتر دیگه خلاصه نویسی میکنید ؟
فرمولهای دروسی مثل گسسته را چطور حفظ میکنید ؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
دوستان به نظر شما آمار رو حذف کنیم بهتره یا معادلات . من دوره دانشجویی معادلاتم بهتر بود اما تقریبا چیزی یادم نمونده. احساس میکنم جواب دادن به سوالات آمار راحت تره با توجه به اینکه منبع خوبی هم داره. نظرتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما آمار رو حذف کنیم بهتره یا معادلات . من دوره دانشجویی معادلاتم بهتر بود اما تقریبا چیزی یادم نمونده. احساس میکنم جواب دادن به سوالات آمار راحت تره با توجه به اینکه منبع خوبی هم داره. نظرتون چیه؟
هردوشون سختن ولی خب معادلات خیلی گسترده‌تره و دست طراح خیلی بازه برای سوال دادن...ولی خب آمار به جز اون فصل شارش بقیه فصلاش اکثرا فرمول داره و یک سری مفاهیم که به نسبت معادلات قابل لمس تر هست...یه چیز دیگه هم هست اینکه آمار توی شبکه هم بعضی جاها نیازت میشه..(در حد خیلی کم) و در نهایت اینکه آمار شیرین تره به نظرم...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۱
۲
ارسال: #۳۰
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام به همه دوستان

دوستان بنده میخواهم شروع کنم به کنکور ۹۷ خوندن ولی چند تا چیز رو نمیدونم یکی اینکه سرفصل هر درس که در کنکور میاد رو باید چجوری بفهمم و همین که چجوری بفهمم چه فصلهایی جز حذفیات کنکور ۹۷ عه!!!

دوستان ممنون میشم اگر جواب منو بدید....

باتشکر از همه دوستان
۰
۰
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۸۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۹۴۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۴۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۲۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۳۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۳۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close