زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد سیستم های چندرسانه ای شهید بهشتی ۹۶

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط mmdsharifi.)
سلام به همگی
عرض تبریک به دوستانی که تو دانشگاه مورد علاقه شون قبول شدن.Heart

اگر تو رشته سیستم های چند رسانه ای (مالتی مدیا) دانشگاه شهید بهشتی قبول شدید از طریق لینک زیر به جمع مون اضافه بشید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۲۳ ب.ظ
RE: ارشد آیتی شهید بهشتی ۹۶
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mmdsharifi نوشته شده توسط:  سلام به همگی
اگر تو یکی رشته های ارشد آیتی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدید از طریق لینک زیر به جمع مون اضافه شید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام خوش اومدین به بهشتی
من پارسال مولتی مدیا قبول شدم، وارد این گروه شدم
بچه هایی که مولتی مدیا قبول شدن وارد این گروه تلگرامی بشن... من آمادم واسه پاسخگویی به شماها هستم، بابت اینکه چطوری درسا رو بپیچونین، چطوری نمره بگیرین چطوری کلا کیف کنین، درکنارش به سوالای درسی و علمی در رابطه با دانشگاه هم جواب میدم...فقط اینم بدونین که درسته وارد بهشتی شدین ولی همچین هم بهشت نیست، زمستون که بشه از سرما خشک شدین میفهمینTongueSmileSmile
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط mmdsharifi.)
لینک گروه به روز رسانی شد:

(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۲۳ ب.ظ)mhdkvn نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mmdsharifi نوشته شده توسط:  سلام به همگی
اگر تو یکی رشته های ارشد آیتی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدید از طریق لینک زیر به جمع مون اضافه شید Smile

سلام خوش اومدین به بهشتی
من پارسال مولتی مدیا قبول شدم، وارد این گروه شدم
بچه هایی که مولتی مدیا قبول شدن وارد این گروه تلگرامی بشن... من آمادم واسه پاسخگویی به شماها هستم، بابت اینکه چطوری درسا رو بپیچونین، چطوری نمره بگیرین چطوری کلا کیف کنین، درکنارش به سوالای درسی و علمی در رابطه با دانشگاه هم جواب میدم...فقط اینم بدونین که درسته وارد بهشتی شدین ولی همچین هم بهشت نیست، زمستون که بشه از سرما خشک شدین میفهمینTongueSmileSmile

سلام ممنون از شما Heart
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ب.ظ
سلام
دوستانی که مشغول به تحصیل در رشته چند رسانه ای هستن لطف کنن بگن
با چه نرم افزارهایی کار میکنن ؟بیس این رشته چیه دقیقا ؟باید چیا بلد باشیم واسه شروع؟
واینکه معمولا موصوعات پایان نامه چی میتونه باشه؟
خیلیا میگن یه رشته گرافیکیه یعنی تو مایه های ارتباط تصویری؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۳۱۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۸۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۸۲ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۴۴۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۳۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close