زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو

ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ ق.ظ
مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو
با سلام به همه
من تازه دارم با اندروید استودیو کار میکنم، چند روزه هرچی میخوام با اندروید استودیو برنامه بنویسم با مشکل ظاهری زیر روبه رو میشم و شکل عادی برنامه رو نمی بینم که بخوام پروژه رو شروع کنم.
تصاویر رو آپلود می کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید، واقعا کلافه م کرده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الان تو این تصویر من گزینه new project و که میزنم تصویر زیر میاد که نمیدونم چیکار باید بکنم، هرکدومم میزنم یه سری گزینه ها بعدش میاد که هیچ شباهتی به پروژه های قبلی که قبلا ایجاد میکردم نداره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواهشا راهنماییم کنید دیوونه شدم از دستش. مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ
RE: مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو
(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  با سلام به همه
من تازه دارم با اندروید استودیو کار میکنم، چند روزه هرچی میخوام با اندروید استودیو برنامه بنویسم با مشکل ظاهری زیر روبه رو میشم و شکل عادی برنامه رو نمی بینم که بخوام پروژه رو شروع کنم.
تصاویر رو آپلود می کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید، واقعا کلافه م کرده.

الان تو این تصویر من گزینه new project و که میزنم تصویر زیر میاد که نمیدونم چیکار باید بکنم، هرکدومم میزنم یه سری گزینه ها بعدش میاد که هیچ شباهتی به پروژه های قبلی که قبلا ایجاد میکردم نداره.

خواهشا راهنماییم کنید دیوونه شدم از دستش. مرسی

سلام
برای کار کردن با اندروید استودیو باید دو پیش نیاز را داشته باشید یکی JDK که قبل از نصب اندروید استودیو باید روی سیستم شما نصب باشه
برای اینکه متوجه بشید JDK روی سیستم شما نصب هست ، CMD را باز کنید و دستور java -version را بنویسید و انتر را بزنید ، اگر با تصویر زیر مواجه شدید یعنی JDK بر روی سیستم شما نصب نیست و باید نصبش کنید :

[تصویر:  448391_qo2o_02cmdjavaversion_f6c59.jpg]

پیش نیاز دوم هم بسته به پکیج اندروید استودیوی که نصب میکنید هستش ، اگر پکیج اندروید استودیوی شما حاوی SDK باشه و موقع نصب تیکش رو برنداشته باشین و همچنین آدرس بارگذاریش رو تغییر نداده باشین در مسیر زیر می تونید پیداش کنید :

C:\Users\Aref\AppData\Local\Android\sdk

خب اگر پکیج نصبی اندورید استودیوی شما فاقد SDK بوده و یا تیک نصب SDK را هنگام نصب برداشتید ، بهترین راه حل اینکه به طور کامل اندروید استودیو رو پاک کنید و با یک پکیج نصبی اندورید استودیوی که حاوی SDK می باشد شروع به نصب برنامه کنید.

۲ نکته مهم اگر خواستین اقدام به نصب مجدد کنید :
۱- JDK روی سیستم حتما نصب شده باشد.
۲- هنگام نصب اندروید استودیو حتماااااا به یک قندشکن Big Grin که آی پی ایران رو تغییر بده متصل بشد ، چون برخی از فایل های آپدیت مربوط به SDK رو نیاز هستش که دانلود کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۳۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۱۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۷۹۹ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۲۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۵۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۵۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۶۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۱۴ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۴۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close