زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷

ارسال: #۱۰۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۴۴ ب.ظ
ظاهرا دوستان تمایلی به اعلام درصدهاشون ندارن!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ
درصدای تخصصیم ۲۰ شد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh
ارسال: #۱۰۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط computerman.)
دوستان اقای هادی یوسفی هم توی کانالشون نوشتن که سوالات
۵
۷
۱۷ اشتباه هس و باید گزینه هاش عوض شه خواهشا برین روی این سوالات اعتراص بزنید
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ
RE: بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷
(۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ب.ظ)computerman نوشته شده توسط:  دوستان اقای هادی یوسفی هم توی کانالشون نوشتن که سوالات
۵
۷

البته گفتن سوال ۷ باید حذف بشه، چون کلید صحیح نداره و همچنین سوال ۱۷ احیانا جای اعتراض دارد.Dodgy
ضمنا در مورد سیستم عامل هم آقای یلمه که دانشجوی دکتری شریف هستن، اعلام کردن که در در س سیستم عامل، سوالات زیر خارج از سرفصل وزارت علوم بود. دوستان لطف کنن و درخواست حذف این سوالات رو بدن.
سوالات ۲۴،۲۷،۲۹،۳۲،۳۳،۳۵
ضمنا سوال ۳۰ هم پاسخ درست در گزینه ها وجود نداره.
همینجوری پیش بریم دیگه هیچ سوالی نمی مونه Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh
ارسال: #۱۱۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ب.ظ
خب خداروشکر یکی پیدا شد بگه سوال ۵ اشتباهه
من به همین سوال ۵ از ساختمان داده هم راضیم اگه عوض بشه
دوستان یادتون نره اعتراص بزنید
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  ظاهرا دوستان تمایلی به اعلام درصدهاشون ندارن!

من که گذاشتم رقابتون بگنBig Grin
ان شاالله من گذاشتم برای سال آینده. امسال که تخصصی رو ۱۲ درصد زدم و استعداد رو هم ۱۲ درصد. زبان هم سفید. هیچی نخونده بودم. سال آینده اگر خدا بخواد میخونم.
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۱۵ ق.ظ
سلام
من تخصصی ۲۰ %
هوش ۱۰ %
زبان سفید

به نظر دوستان شبانه امیدی هست ؟؟؟؟؟؟ آزاد فکر کنم قبول بشم ؟؟؟؟؟؟؟Shy
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Seza نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Seza نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ)Seza نوشته شده توسط:  دوستان کلید ها اومد
به نطر من جواب سوال ۴۱ و ۳۸ اشتباه هست
بیاین اینجا سوال هایی که حس میکنیم اشتباه هستند رو بگیم تا همه روی اونا اعتراض بزنیم تا بررسی مجدد بشن

سلام
دوست عزیز این دو تا تست جوابش کاملا درسته
در مورد سوال ۳۸ باید بگو که تراکنش دوم ۴ مرحله گرفتن قفلش عقب میافته واسه همین جواب میشه گزینه ۴

(۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  حقیقتش الان دوبار سوال ۴۱ رو بررسی کردم
ما در آپدیت با تاخیر دو حالت داریم
Undo/redo
و
No undo / redo

حالت اول در صورتی هست ک در لحظه چک پوینت اجازه بده کمی با تاخیر برخی از خانه های حافظه نهان ک تثبیت نشده اند نوشته بشوند.
حالت دوم به اجبار تمام خانه های کش رو خالی می‌کنه ،عملا undo نداریم،تو این سوال تصریح کرده ک فلان عملیات حافظه را به اجبار تخلیه میکند.

حقیقتا خودمم در سرجلسه تردید کردم ی لحظه ، تو دلم گفتم نه بابا کپه سال پیشه،بزن بره
زدم رفت ....
رفت واقعا

من سوال ۱۱ و ۳۸ رو مشکل دارم
حقیقتا سوال ۱۱ چ کلیدش اصلاح بشه و نشه تاثیری در درصد من ندارن
ولی سوال ۳۸ اساسا چرته

سلام جناب fot30 با نظرتون راجب به سوال ۱۱ موافقم سوال کاملا چرتی است
ولی سوال ۳۸ سوال کاملا درست و واضحی است چون تراکنش t2 عملا ۴ مرحله دریافت قفلش عقب میافته

(۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Seza نوشته شده توسط:  لطفا فردا روی هر دو سوال ۳۸ و ۴۱ اعتراض بزنید
منم ۵ رو اشتباه زدم ولی نمیدونم کلید اشتباه باشه یا نه
ولی ۳۸ و ۴۱ قطعا اشتباهن

سوال ۳۸ و ۴۱ هر دو جوابهاش درسته من با اطمینان میگم که غیر ممکنه عوض بشه جوابش چون هردوش استدلال داره

(۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  اینم از درصدهای من:
تخصصی ۲۲/۵ درصد
زبان:۱۷/۵ درصد
استعداد : صفر.
پارسال با همینقدر تخصصی و البته ۶درصد زبان، رتبه ۳۴۶ رو آوردم که اصلا دعوت به مصاحبه نشدم.
البته با درنظرگرفتن اینکه پارسال نزدیک ۸۰ نفر پذیرش داشتیم. حالا بستگی داره سایر دوستان چه کرده باشن و ظرفیت پذیرش چه تغییری کرده باشه.
حالا شما بگید چند درصد زدین؟

سلام برادر
شما پارسال با این رتبه برای آزاد هم انتخاب رشته کردید؟

(۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Seza نوشته شده توسط:  در مورد سوال ۳۷ و ۴۱ باهاتون موافقم لطفا شما هم حتما فردا روی این سوالات اعتراض بزنید تا بررسی مجدد شن
سوال۲۷ رو من نزدم

جواب شما در مورد سوال ۴۱ در صورتی درست بود که output ای کجود نداشت output باعث میشه که همه اپدیت ها تا این نقطه به حافظه مانا منتقل شن این کار باعث میشه که اگر تراکنشی بعدا به هر دلیلی لغو بشه تعثیرش رفته توی مانا ذخیره شده که باید undo بشه
عینا این سوال معادل با سوال ۴۱ کنکور پارسال هس

نگفته درخت جستجوی دودویی کامل گفته درخت دودویی کامل
پس میان ترتیبش حتما به صورت مرتب نیستش

در مورد سوال ۵ گزینه سوم غلط است چونکه به قول دوستمون نگفته پیمایش inorder درخت جستجوی دودویی کامل که نتیجه اش مرتب باشه بلکه گفته پیمایش inorder درخت دودویی کامل که پیمایشش inorder اش می تونه هر چیزی باشه
دوست عزیز سوال ۴۱ عین سوال ۴۱ پارسال هست در این سوال ک شکی نیس output داره عمل flush رو انجام میده به کتاب روحانی رانکوهی مراجعه کنید
در مورد سوال ۳۸ که در ازاد کردن قفل های تراکنش ۱ در زمان ۴ که شوی تیس که این جواب اصلا در هیچ کزینه ای نیامده است اصلا از کجا معلوم در زمان ۱۰ قفلشو ازاد کنه شاید دلش بخواد ۵ ۶ ثانیه همینجور قعل رو نگه داره بعد ازادس کنه
لحطه قفل طبق تعریف کتاب روحانی رانکدهی و کتاب حق جو لحظه قبل از ازاد کردن اولین قفل هست یعتی برای تراکنش ۱ در زمان ۴ صورت میگیره که این اصلا توی هیچ گزینه ای نیامده است
ما دلایل و و عکس هایمونو از کتاب برا سنجش فرستادیم بالاخره یا طراح اشتباه کرده یا استادایی که ۲۰ سال دارن تدریس میکنن دارن اشتباه درس میدن این همه سال رو

(۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  درخت دودویی کامل که شما می‌فرمائید درختی است که سطح آخرش از چپ پر میشه. اما نگفتین برای درج هر گره چه کار میکنین. شما باید گره های کوچکتر رو به سمت چپ و گره های بزرگتر رو به سمت راست هر گره بفرستین. پس میشه همون جستجوی دودویی. پس سوال ۵ درسته.
در مورد انتخاب رشته بگم که آزادها رو نزده بودم، فقط دولتی ها رو زدم که اصلا دعوت به مصاحبه نشدم. البته دو سال پیش آزاد رشت قبول شدم اما ثبت نام نکردم.

آقای دکتر یوسفی که نویسنده کتابهای پوران پژوهش هستن گفتن که:
من تا اخر هفته کلیدها را بررسی می کنم و اگر مشکلی داشت اعلام می کنم که اعتراض کنید. پاسخ ایشون رو به شما اطلاع میدم. برای اعتراض عجله نکنید.
من اصلا متوجه صحبت شما نمیشم دوست عزیز
همین بررسی کوچیکتر بزرکتر ک میفرمایید برای چی باید در زمان خطی انجام بشه میشه اثبات کنید حرفتونو
مگه فقط با پدرش مقایسه باشه؟با هر گره ای که توی مسیرش هست باید بررسی شه
به نظر شما درختی که هر گره از گره سمت راستش کوچکتر باشه و از گره سمت چپش بزرگتر درخت جستجوی دودویی هست؟
نه
در مورد سوال ۳۸ نمیتونه که هر موقع خواست قفلش را آزاد کنه دقیقا شبیه شکل فقط کلا همه دستورات تراکنش دوم ۴ تا waiting دارن و بعد میتونن قفل را بگیرن و بعدش آزاد کردنش طبق شکله فقط با ۴ استپ تاخیر
مشکل ما همینه ک گزینه ۴ ای که شما و کلیدم میگین اشتباهه
ما میگیم اصلا جواب سوال توس گزینه ها نیست براساس چه منطقی نقطه قفل برای تراکنش ۱ در لحطه ۵ هست؟؟؟؟
این سوال کلا جواب درست نداره ک باید حذف بشه

دوستان، واسه نقل قول یه مطلب، فقط اون قسمت از متن رو انتخاب (هایلایت با موس) کنید و دکمه‌ی نقل قول فوری رو بزنید. الان هر کدوم از پست‌ها دو متر ارتفاعشون هست (نمونه‌اش اینی که نقل قول کردم).
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۱۶ ق.ظ
سلام
با توجه به شرایط کنکور امسال درس سیستم عامل درس تعیین کننده ای شده،
در صورتی ک
به ۷۵ درصد از سوالات داده و الگوریتم پاسخ صحیح داده باشید یعنی ۱۵ سوال
وارد رقابت با رتبه های زیر ۱۰۰ خواهید شد.
حال اگر درس سیستم عامل رو خوب زده باشید به احتمال زیاد اختلاف زیادی با رقبا ایجاد میکنید،
چون این درس سوالات جدید و سبک جدید داشت و کمتر کسی تونست جواب بده ب همین خاطر ارزش پاسخ صحیح به درس سیستم عامل بسیار زیاده و تعیین کننده نفرات برتر هست.
درس پایگاه سیاست یکی ب نعل یکی ب میخ بود، کلا همه مثل هم غلط زدن یا همه مثل هم صحیح
امسال درصدی تخصصی بالای ۳۰ درصد به احتمال زیاد رتبه های زیر ۱۰۰ رو تشکیل می دهند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , AmiriManesh , damash , msaif
ارسال: #۱۱۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  سلام
در صورتی ک
حال اگر درس سیستم عامل رو خوب زده باشید به احتمال زیاد اختلاف زیادی با رقبا ایجاد میکنید،
چون این درس سوالات جدید و سبک جدید داشت و کمتر کسی تونست جواب بده ب همین خاطر ارزش پاسخ صحیح به درس سیستم عامل بسیار زیاده و تعیین کننده نفرات برتر هست.
درس پایگاه سیاست یکی ب نعل یکی ب میخ بود، کلا همه مثل هم غلط زدن یا همه مثل هم صحیح
امسال درصدی تخصصی بالای ۳۰ درصد به احتمال زیاد رتبه های زیر ۱۰۰ رو تشکیل می دهند.

مهندس مگه درصدهای دروس تخصصی فرق داره؟؟؟؟؟
به نظر شما با ۲۰درصد تخصصی و ۱۰ درصد هوش وزبان سفید امیدی هست؟؟؟ البته من امسال سهمیه فرزند رزمنده دارم (اون ۵درصده)؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط mohsen406.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ)Seza نوشته شده توسط:  خب خداروشکر یکی پیدا شد بگه سوال ۵ اشتباهه
من به همین سوال ۵ از ساختمان داده هم راضیم اگه عوض بشه
دوستان یادتون نره اعتراص بزنید

دقیقا درست می فرمایید
سوال ۵ را به هر شکلی که حساب کنید عبارت سوم را نمیشه در O(N) انجام داد و تنها دو گزینه از سه گزینه داده شده صحیح است.

دوستان حتما برای این سوال اعتراض بزنید

(۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ب.ظ)computerman نوشته شده توسط:  دوستان اقای هادی یوسفی هم توی کانالشون نوشتن که سوالات
۵
۷

البته گفتن سوال ۷ باید حذف بشه، چون کلید صحیح نداره و همچنین سوال ۱۷ احیانا جای اعتراض دارد.Dodgy
ضمنا در مورد سیستم عامل هم آقای یلمه که دانشجوی دکتری شریف هستن، اعلام کردن که در در س سیستم عامل، سوالات زیر خارج از سرفصل وزارت علوم بود. دوستان لطف کنن و درخواست حذف این سوالات رو بدن.
سوالات ۲۴،۲۷،۲۹،۳۲،۳۳،۳۵
ضمنا سوال ۳۰ هم پاسخ درست در گزینه ها وجود نداره.
همینجوری پیش بریم دیگه هیچ سوالی نمی مونه Big Grin

سوال ۲۹ که مال سیستم عامل کارشناسی هست نمیدونم حالا جز سرفصل حساب میشه یا خیر
سوال ۲۷ را هم من خونده بودم بین مطالب یادم نیست مال کی بود ولی راستش شک کردم بین دو گزینه و نزدم

زندگی آب روانی است... روان می گذرد
آنچه تقدیر من و توست همان می گذرد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Seza
ارسال: #۱۱۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۱۶ ب.ظ
در صورتی ک
سلام
بررسی نتایج سال های قبل نشان می دهد که برای داشتن رتبه تک رقمی باید حداقل درصد تخصصی بیش از ۴۵ درصد باشد
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ ب.ظ
جوابها انشاالله تو فروردین ماه میاد:
این متن پارساله :

سازمان سنجش اعلام کرد: دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی آزمون دوره دکتری سال ۱۳۹۶ عصر چهارشنبه ۳۰ فروردین منتشر شد.

دکتر توکلی اضافه کرد : کارنامه نتایج اولیه آزمون دوره دکتری سال ۱۳۹۶ از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۲۸ فروردین ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

وی یادآور شد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده اند باید از روز شنبه ۹ اردیبهشت تا روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۶ نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، در پایگاه سازمان سنجش اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد: داوطلبان اول باید نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام کنند، سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را، از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و به ترتیب علاقه، مرتب کرده و پس از آن نسبت به ثبت انتخاب های خود اقدام کنند.

وی گفت: معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم( مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و…) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه های مجری در هفته اول خرداد ماه ۹۶ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند و علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند لازم است به سایت دانشگاه آزاد مراجعه و بر اساس اطلاعیه های مربوط که در سایت دانشگاه آزاد اطلاع رسانی خواهد شد اقدام کنند.
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۱۸ ب.ظ
دوستانی که پارسال دکتری شرکت کردند و امسال هم شرکت کردند با توجه به همه دروس تخصصی، به نظرتون کسی که تخصصی پارسال ۲۵ درصد زده رتبه بهتری کسب کرده یا کسی که امسال امتحان داده و ۲۵ درصد زده؟

من به نظر خودم در مجموع آزمون امسال سوالات مبهم بیشتری داشت و در کل یک کم نسبت به سال قبل سختتر بود

دوستان دیگه نظر بدین

زندگی آب روانی است... روان می گذرد
آنچه تقدیر من و توست همان می گذرد...
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۳۸ ب.ظ
در صورتی ک

چطور شد به این نتیجه رسیدید؟
جامعه آماری شما چیه؟
خود شما که گفتید ۱۹ سوال داده الگوریتم رو جواب دادید. احتمالا ۵یا ۶تا تو پایگاه داده زدید. تا همینجاش رفتید بالای ۵۰درصد. چندنفر مثل شما وجود داره؟
خلاصه که من یکی اعصابم خرد شده. ۲تا سوال بدیهی رو که بلد بودم غلط زدم. امیدوارم حرف شما درست باشه و همه خراب کرده باشن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۹ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۳۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close