زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمائی برای آمادگی در درس معماری کامپیوتر در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۶, ۰۳:۱۷ ب.ظ
راهنمائی برای آمادگی در درس معماری کامپیوتر در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷
دوستان سلام علیکم
وقتتون بخیر

امیدوارم حالتون خوب باشه و مطالعات خوبی رو پشت سر گذاشته باشید.
من قصد دارم در فرصت باقیمونده تا کنکور، درس معماری کامپیوتر رو مطالعه کنم و برای مطالعه، کتاب پوران پژوهش رو انتخاب کردم. اما از فصل اول که شروع به خواندن کردم، مفاهیم کمی پیچیده هستند و بعضی از ان ها مانند تقسیم و ضرب و .. به صورت عمیق و تشریحی توضیح داده نشده اند.
با توجه به اینکه نزدیک به ۱ ماه تا کنکور کارشناسی ارشد، زمان باقیمانده است،
عزیزانی که در حال مطالعه برای کنکور ارشد هستین یا تجربه ی شرکت کردن در کنکور رو دارین
به نظرتون در زمان باقیمانده تا کنکور ارشد، چند درصد از مطالب معماری رو میتونم، یاد بگیرم و بر اون ها مسلط بشم؟
اگه ممکنه بفرمائین که مطالعه معماری چقدر زمان میبره و برای این درس چه تکنیک ها و روش هایی رو باید برای یادگیری بکار بگیرم؟
و هم چنین در صورت لزوم، کدوم مباحث رو حذف کنم؟

ممنون میشم اگه در این خصوص اطلاع دارین، راهنمایی کنین.
موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۱ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close