زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۱۵۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط ph0en1x.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  با سلام
من با ارشد خوندذن علاقه دارم و لی دوستان و مطالبی که تو اینترنت زده بود جز بدب ارشد نگفته بود حالا دلسرد شدم.چیکار کنم؟؟؟
سلام دوست عزیز. شما بهتره به هدف و علاقمندی خودتون نگاه کنید. هیچکس جای شما نیست و شما هم مثل هیچکس نیستید!
بهتره اول ببینید هدفتون از ارشد خوندن چیه، بعد ببینید آیا اون هدف ارزش دو سال سختی و... رو داره یا نه.
یکی ممکنه صرفاً به کسب علم و دانش علاقمند باشه (که البته تو کشور ما همچین چیزی ممکن نیست!)، یکی دیگه ممکنه به خاطر فرار از این خراب شده مسیر تحصیلی رو انتخاب کرده باشه. در هر صورت باید دید که خودتون چی فکر میکنید و ارزش درس خوندن برای شما چقدره. اگه دیدید همچنان اون هدفتون به دو سال سختیش می ارزه حتماً ادامه بدید و حرفای دیگرانو از یه گوشتون بگیرید و از گوش دیگه‌تون بدید بیرون!
و ضمناً بعضیا صرفاً به خاطر اینکه خودشون نمی‌تونن ارشد قبول بشن، ارشدو میکوبن! من خودم چندین مورد از این آدما دیدم! زیاد به حرفای این و اون اعتنا نکنید.
در آخر ارجاعتون میدم به متن امضام: «اجازه ندید کسی که خودش از آرزوهاش دست کشیده، شمارو از دنبال کردن آرزوهاتون منصرف کنه!»
موفق باشید
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۰۳ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  با سلام
من با ارشد خوندذن علاقه دارم و لی دوستان و مطالبی که تو اینترنت زده بود جز بدب ارشد نگفته بود حالا دلسرد شدم.چیکار کنم؟؟؟

سلام
همانطور که دوستمون گفتند هدف واقعا مهمه، یه وقت هدف کار هست و می‌بینید که همون کار رو با لیسانس میتونید بدست بیارید پس بهتره اول کار رو بگیرید بعد فکر تحصیل باشید هر چند که درس های ارشد و استخدامی در یه سطح هستند ، میتونید با یک تیر دو نشون بزنید.
اگر بی هدف بخواین ارشد بخونید، دوره ارشد فراز و نشیب زیادی داره و ممکنه کم بیارید.
۱
۰
ارسال: #۱۵۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام

دوستان در مورد گرایش!
به نظرتون کدوم گرایش کامپیوتر بهتر هست؟؟

من خودم عاشق امنیت هستم ولی استادام میگن نرم افزار بخون اینده اش بهتره ،
به نظر من انتخاب گرایش از الان مثل تثبیت هدف هست برای ادامه راه، به همین خاطر میخوام نظر بقیه رو هم برای گرایش ها بدونم.

من قصدم اپلای برای بعد ارشد هست ولی اساتید محترم میگن اگر نتونی بری نرم افزار برای ایران بهتره و امنیت اینده ای نداره لااقل در ایران نداره!!!!!!!!!!!

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام

دوستان در مورد گرایش!
به نظرتون کدوم گرایش کامپیوتر بهتر هست؟؟

من خودم عاشق امنیت هستم ولی استادام میگن نرم افزار بخون اینده اش بهتره ،
به نظر من انتخاب گرایش از الان مثل تثبیت هدف هست برای ادامه راه، به همین خاطر میخوام نظر بقیه رو هم برای گرایش ها بدونم.

من قصدم اپلای برای بعد ارشد هست ولی اساتید محترم میگن اگر نتونی بری نرم افزار برای ایران بهتره و امنیت اینده ای نداره لااقل در ایران نداره!!!!!!!!!!!

سلام
بله مهندسی نرم افزار هر جا که نگاه می‌کنی ، استخدامی داره چه از نظر هیات علمی شدن و چه سایر استخدامی ها..
بنظرم سرفصل دروس هر دو گرایش رو بگیرید و جزیی تر بررسی کنید که آیا واقعا به دروسی که ارایه میشه علاقه دارید یا نه..چون مهمه که با علاقه ادامه بدید و اینم بگم اینقدر حوزه کامپیوتر گسترده هست که شما میتونید زمینه کاری خودتون رو فرضا توی گرایش نرم افزار به سمتی پیش ببرید که علاقه دارید.
موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۱۵۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
کسی هست بخواد بسته های فرادرس تعویض کنیم

کسی هست بخواد بسته های فرادرس تعویض کنیم
۰
۱
ارسال: #۱۵۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام بچه ها یک سوال داشتم کسی تا حالا از طرح هم پا استاد یوسفی استفاده کرده یانه چون هزینه اش بالا هست ۷۰۰ هزار تومان میخواستم ببینم نتیجه بخش هست و میتوان با ان کامل پیش رفت یا صرفا جنبه تبلیغی دارد لطفا کسانی که اطلاع دارند نطراتشان را بفرمایند ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۵۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط master of net.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
بچه هاااااااااااااااااااااااااا این مانشت چرا اینقدر سوت و کوره؟
ببخشید من اینجا سوالمو مطرح میکنم تاپیک زدم اصلا بیننده نداش
دوستان کسی درس اصول مدیریت استراتژیک (راهبردی) در فناوری اطلاعات رو داشته؟ میشه لطف بفرمایید بگید منبع تون چی بود برا مطالعه و در صورت امکان برام اسلاید یا کتاب بفرستید؟

بچه هاااااااااااااااااااااااااا این مانشت چرا اینقدر سوت و کوره؟
ببخشید من اینجا سوالمو مطرح میکنم تاپیک زدم اصلا بیننده نداش
دوستان کسی درس اصول مدیریت استراتژیک (راهبردی) در فناوری اطلاعات رو داشته؟ میشه لطف بفرمایید بگید منبع تون چی بود برا مطالعه و در صورت امکان برام اسلاید یا کتاب بفرستید؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام به همگی
منم ان شاءلله قصد دارم امسال کنکور بدم. میدونم دیره خصوصا اینکه چند سالی از درس و دانشگاه دور افتادم ولی هر جوری هست می خوام سعیمو بکنم. از اول داشتم همه مطالبو می خوندم و حیف که اینجا اینقدر سوت و کور شده. امیدوارم زودتر همگی بیاید و باهم جلو بریم
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۴۲ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ ب.ظ)spiritual نوشته شده توسط:  سلام به همگی
منم ان شاءلله قصد دارم امسال کنکور بدم. میدونم دیره خصوصا اینکه چند سالی از درس و دانشگاه دور افتادم ولی هر جوری هست می خوام سعیمو بکنم. از اول داشتم همه مطالبو می خوندم و حیف که اینجا اینقدر سوت و کور شده. امیدوارم زودتر همگی بیاید و باهم جلو بریم
سلام
نه با تلاش مداوم اصلا هم دیر نیست انشا الله همگی به هدفمان میرسیم .
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۳ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام از دوستان کسی دوره نظریه زبان فرادرس رو داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۲ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
هوش مصنوعی دانشگاه تبریز یا معماری سیستم کامپیوتری دانشگاه تبریز؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۰ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
به نظرتون شبکه خلیلی فر خوبه یا حقیقت؟

۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  به نظرتون شبکه خلیلی فر خوبه یا حقیقت؟

تا جایی که شنیدم حقیقت برای لایه های پایین مناسبه و برای لایه های بالاتر باید منبع دیگه ای داشته باشید مثلا کراس ترجمه آقای عبدالملکیان میگن خوبه
۱
۰
ارسال: #۱۶۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ)mina m نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  به نظرتون شبکه خلیلی فر خوبه یا حقیقت؟

تا جایی که شنیدم حقیقت برای لایه های پایین مناسبه و برای لایه های بالاتر باید منبع دیگه ای داشته باشید مثلا کراس ترجمه آقای عبدالملکیان میگن خوبه

تو شبکه به نظر من دکتر حقیقت حرف اول رو میزنن و کامل ترین جزوه برای ایشونه به نظرم (خارج از تعصب و واقعیت)

اگه میخواین شبکه رو ۱۰۰ بزنین به نظرم برای شبکه از الان وقت بذارین خیلی میوفتین جلو
۱
۰
ارسال: #۱۶۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط نازنینی.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام
کسی اطلاع داره ما مجاز به تعویض یا واگذاری بسته آموزشی "فرادرس" بعد از خرید هستیم یا مثل موسسه ها و اموزشگاه های دیگر و اساتید مربوطه دیگر این کار حرام محسوب میشه؟
یعنی هر فیلم فقط برای خریدار هست یا میتونیم اونو واگذار کنیم؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۴۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۹,۱۲۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۸۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close