زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۱۶۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام
کسی اطلاع داره ما مجاز به تعویض یا واگذاری بسته آموزشی "فرادرس" بعد از خرید هستیم یا مثل موسسه ها و اموزشگاه های دیگر و اساتید مربوطه دیگر این کار حرام محسوب میشه؟
یعنی هر فیلم فقط برای خریدار هست یا میتونیم اونو واگذار کنیم؟
چه بسته ایی رو دارین ازش؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
کسی مایل به تعویض بود اطلاع بده
بسته نظریه زبان ،طراحی الگوریتم و ... رو می خوام
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۱۳ ق.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام
کسی اطلاع داره ما مجاز به تعویض یا واگذاری بسته آموزشی "فرادرس" بعد از خرید هستیم یا مثل موسسه ها و اموزشگاه های دیگر و اساتید مربوطه دیگر این کار حرام محسوب میشه؟
یعنی هر فیلم فقط برای خریدار هست یا میتونیم اونو واگذار کنیم؟
از نظر حقوقی شما میتونید هر محصولی رو که خریداری کردید واگذار یا تعویضش کنید ولی نمی‌تونید تکثیرش کنید.

اینی که گفتید واقعا درست هست؟یعنی من میتونم واگذارش کنم؟یا از یکی دیگه بگیرم؟

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ ق.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  اینی که گفتید واقعا درست هست؟یعنی من میتونم واگذارش کنم؟یا از یکی دیگه بگیرم؟
صد در صد. شما وقتی مثلاً یه لپتاپ میگیرید، میتونید اونو به هرکسی که دلتون بخواد هدیه بدید (واگذاری) یا اینکه بفروشیدش. محصولات دیجیتال هم از این قاعده مستثنی نیستن. فقط نمیتونید تکثیرش کنید یا مثلاً از قسمت‌هایی از اون محصول استفاده کرده و محصول جدیدی تولید کنید و...
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ
سلام دوستان وقت بخیر
کسی کتاب ساختمان داده نصیر رو خونده نظرتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ ق.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  اینی که گفتید واقعا درست هست؟یعنی من میتونم واگذارش کنم؟یا از یکی دیگه بگیرم؟
صد در صد. شما وقتی مثلاً یه لپتاپ میگیرید، میتونید اونو به هرکسی که دلتون بخواد هدیه بدید (واگذاری) یا اینکه بفروشیدش. محصولات دیجیتال هم از این قاعده مستثنی نیستن. فقط نمیتونید تکثیرش کنید یا مثلاً از قسمت‌هایی از اون محصول استفاده کرده و محصول جدیدی تولید کنید و...

تشکر ازتون بابت راهنمایی
بعضی ها اینقدر تو یک ماه بهم گفتند دیگه فکر میکردم اون چیزی که خودم خریدم اگر خودم هم نگاه کنم حرامه چه برسه واگذاری و فروشUndecided

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ق.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ ق.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  اینی که گفتید واقعا درست هست؟یعنی من میتونم واگذارش کنم؟یا از یکی دیگه بگیرم؟

تشکر ازتون بابت راهنمایی
بعضی ها اینقدر تو یک ماه بهم گفتند دیگه فکر میکردم اون چیزی که خودم خریدم اگر خودم هم نگاه کنم حرامه چه برسه واگذاری و فروشUndecided

چه دوره هایی رو خریدی مایل باشی تعویض کنیم باهم
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام بچه ها
کسی میداند که برای درس گسسته استاد گیلک بهتر هست یا استاد یوسفی ؟ اگر اطلاع دارید لطفا بگویید .
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
کسی دوره نظریه زبان یا طراحی الگوریتم یا مدارمنطقی شیرافکن فرادرس رو داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان در مورد نحوه ی مرور کردن دروس مطلب یا پیشنهادی دارید ؟
مثلا هر فصل از هر درسی رو چند وقت یکبار و چطور مرور کنیم ؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۹ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام به همگی
من دیروز رفتم یه سری کتاب بخرم. معماری اجلالی که تو مصاحبه ها گفتند میادش به بازار هنوز نیومده. هوش فیلی انتشارات نصیر دیگه تو بازار نیست. ۹۰% آمار و احتمال طورانی هم به هیچ عنوان گیر نمیاد. شبکه پارسه حقیقت هم پیدا نمیشه.
بقیه کتابها بودند...
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام به همگی
در مورد ازمون های ازمایشی سوال دارم. تو مصاحبه های سالهای قبل مانشتی ها خوندم که خیلی هاشون آزمون های نصیر پارسه رو داده بودند. اسم یه موسسه جداگانه هست؟ آخه اونطور من دیدم پژوهش و پارسه و مدرسان و نصیر آزمون آزمایشی دارند. حالا این نصیر پارسه یه موسسه دیگه هست؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۷ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
نه دوست عزیز نصیر پارسه نداریم، هرکسی بوده منظورش همون موسسه نصیر و موسسه پارسه بوده. به نظر من اگه میخواید آزمون آزمایشی شرکت کنید پارسه بهتره. نصیر و پوران تعداد شرکت کننده‌هاش کمن، مدرسان هم گویا از کیفیت مناسبی برخوردار نیست. البته از سنجش خبری ندارم شاید اونم خوب باشه!
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز نصیر پارسه نداریم، هرکسی بوده منظورش همون موسسه نصیر و موسسه پارسه بوده. به نظر من اگه میخواید آزمون آزمایشی شرکت کنید پارسه بهتره. نصیر و پوران تعداد شرکت کننده‌هاش کمن، مدرسان هم گویا از کیفیت مناسبی برخوردار نیست. البته از سنجش خبری ندارم شاید اونم خوب باشه!

ممنون پس یعنی دو تا موسسه رو با هم آزمون میدادند.
در مورد موسسه پژوهش چی اطلاع دارن آزموناشون چطوره؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ب.ظ)spiritual نوشته شده توسط:  ممنون پس یعنی دو تا موسسه رو با هم آزمون میدادند.
در مورد موسسه پژوهش چی اطلاع دارن آزموناشون چطوره؟
موسسه پوران پژوهش (که آزمونهای آزمایشیشو تحت عنوان «موسسه آموزش عالی آزاد مهستان» برگزار میکنه) و موسسه نصیر، از اونجایی که تعداد شرکت کننده‌هاشون پایینه اگه حتی از کیفیت آزمون مناسبی هم برخوردار باشن، نمیتونن معیار مناسبی برای تعیین سطحتون نسبت به رقبا باشن. البته اگه هدفتون آشنایی با سوالات و جو کنکور و بررسی درصدای خودتونه، فرقی نمیکنه تو کدوم موسسه آزمون بدین اما اگه میخواید خودتونو نسبت به رقباتون هم بسنجید من موسسه پارسه رو پیشنهاد میکنم.
واقعیتش من یه بار چند سال پیش پوران پژوهش شرکت کرده بودم که خیلی جالب نبود. همون سال از دوستانی که نصیر و مدرسان و پارسه شرکت کرده بودن پرس و جو کردم و نتیجه این بود که پارسه از همشون بهتره.
من خودم امسال به احتمال زیاد صرفاً به خاطر عادت به جو کنکور و آشنایی با سوالات و بررسی درصدای خودم، میخوام سنجش ثبت نام کنم. البته سنجش هم شنیدم سطح آزمونش چنگی به دل نمیزنه ولی خب هم ارزون‌تر از بقیه است و هم از هیچی بهتره!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۴۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۹,۱۵۴ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۹۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close