زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید

ارسال: #۱۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ ق.ظ
RE: کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید
(۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ق.ظ)moomiyayi نوشته شده توسط:  سلام،من ۱۳۴ نرم افزار و ۱۳۱ آی تی شدم،روزانه و شبانه نظرتون و بگید،روی آی تی زیاد حساب باز نکردم،اما نرم افزار و طراحی و دوست دارم،۲۵۰ هوش هم شدم،هوش هم جز علایقه ام.

درصد های آی تی لطفا میگید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط ya3ya6.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ق.ظ)moomiyayi نوشته شده توسط:  سلام،من ۱۳۴ نرم افزار و ۱۳۱ آی تی شدم،روزانه و شبانه نظرتون و بگید،روی آی تی زیاد حساب باز نکردم،اما نرم افزار و طراحی و دوست دارم،۲۵۰ هوش هم شدم،هوش هم جز علایقه ام.
واسه انتخاب بین گرایش ها، حتما چارت های نرم افزار و هوش رو ببین. من هم نرم افزار و طراحی رو دوست دارم، ولی بنظرم اینقدر درسهای تئوری مهندسی نرم افزار خشکه (اکثرش عملیه و تئوری خوندنش خیلی مسخره است، مثلا پایگاه داده یا مهندسی نرم افزار یا ... ) که میخوام هوش برم(توی کنکور هم درس های هوش رو زدم، برعکس شما). نمیگم شما هم اینکار رو بکن، مخصوصا رتبه نرم افزارت خوب شده، میگم یه دور چارت مهندسی نرم افزار و کتاب ها(تو کتابخونه) یا کورس هاش (تو coursera) رو ببین، که بعدا با دیدن درس هاش حس نکنی اشتباه انتخاب کردی و دوست نداری گرایش رو.
واسه انتخاب رشته هم این رو ببین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ق.ظ
با رتبه ۹۶۸ معماری میشه امید به قبولی شبانه داشت ؟شبانه شهرستان ها کجا از بقیه بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  با رتبه ۹۶۸ معماری میشه امید به قبولی شبانه داشت ؟شبانه شهرستان ها کجا از بقیه بهتره؟
من سال پیش با ۸۷۶ گرایش نرم افزار و ۸۹۲ گرایش هوش مصنوعی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات گرایش هوشش که انتخاب اولم بود قبول شدم ولی تو تهران نه روزانه و نه شبانه قبول نشدم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ ب.ظ
رتبه لازم برای قبولی دانشگاه بابل رو کسی میدونه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۶۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۵۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close