زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمونه قبولی های سالهای قبل

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷ ق.ظ، توسط ya3ya6.)
سلام.
اینا قبولی های سال های گذشته است، فک کنم تا حدی کمک کنه.

این ۹۳ است:
parseh.ac.ir/sites/default/files/successes/computer.pdf

۹۴ همین انجمن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۹۳ همین انجمن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۹۵ هم بعضی بچه ها همین انجمن وارد کردن قبولی شون رو:

۹۶ همین انجمن: (کاربر tondar.sal معرفی کردن)

مخصوصا این پست هاش:

اینم نرم افزار انتخاب رشته ۳ گامه، اونها فک کنم آمار خیلی بیشتری از قبولی ها، حتی ۹۶ دارن، ولی خوب هزینه میگیره(آنالیز احتمال قبولی اش ۳۵ تومنه).

اینا هم چند تا دیگه :

(فک کنم این دومیه اشتباه نوشته آخرین رتبه، نمونه کارنامه است فک کنم)
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: free soul
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان.من رتبه ۱۵۲ معماری شدم.به نظرتون کجا قبول میشم؟میگن امسال هیچی قابل پیش بینی نیست.خودم فقط اصفهانو تهران میزنم.ولی نمیدونم اولویتامو چه جوری انتخاب کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ ب.ظ
RE: نمونه قبولی های سالهای قبل
(۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من رتبه ۱۵۲ معماری شدم.به نظرتون کجا قبول میشم؟میگن امسال هیچی قابل پیش بینی نیست.خودم فقط اصفهانو تهران میزنم.ولی نمیدونم اولویتامو چه جوری انتخاب کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

منم امسال معماری قبول شدم ولی میگن معماری ظرفیتش رفته بالا امسال خدا کنه قبول بشیم خوشحال میشم اگر چیزی در باره انتخاب رشته دیدید بگید منم استفاده کنم
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط ya3ya6.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من رتبه ۱۵۲ معماری شدم.به نظرتون کجا قبول میشم؟میگن امسال هیچی قابل پیش بینی نیست.خودم فقط اصفهانو تهران میزنم.ولی نمیدونم اولویتامو چه جوری انتخاب کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام، این و تاپیک های مشابه تا حدی کمک میکنه:

میتونین هم تو سایت بگردین کاربر هایی که دانشجوی معماری کامپیوتر اند(سمت راست مینویسه)، بشون میل بدین(پیام خصوصی هم شاید بدین واسشون میل شه، ولی میل مطمئن تره فک کنم) و بپرسین که دانشگاهشون چطوریه و ... حتی میتونین برین حضوری دانشگاه ها رو ببینین... یه راه دیگه هم تلگرامه، مثلا من همین الان سرچ کردم "گروه تلگرام دانشگاه خواجه نصیر"، بعدش به یه کانال تلگرام رسیدم که تو اطلاعاتش لینک زیر رو گذاشته بود، که واسه گرایش شبکه های ۹۵ خواجه نصیره، حالا میتونین از یه نفر بپرسین گروه معماری دارن یا نه، معماری کسی رو میشناسه یا نه ، و ...

اینستاگرام هم همینطوره احتمالا، توی اینستاگرام راحت میشه سرچ کرد، مثلا سرچ کنین "خواجه نصیر" یا "معماری خواجه نصیر" یا ...
خلاصه این انجمن به نظرم اونقدر شلوغ نیست که کسی راهنمایی کنه، واسه همین اگه براتون مهمه خودتون میتونین راجع به دانشگاه ها تو فروم ها و شبکه های اجتماعی از بچه ها بپرسین، یا مثلا دعوتشون کنین به این انجمن که بیان بچه هارو راهنمایی کنن.
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط شیرین۱۹۹۳.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ق.ظ)ya3ya6 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من رتبه ۱۵۲ معماری شدم.به نظرتون کجا قبول میشم؟میگن امسال هیچی قابل پیش بینی نیست.خودم فقط اصفهانو تهران میزنم.ولی نمیدونم اولویتامو چه جوری انتخاب کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام، این و تاپیک های مشابه تا حدی کمک میکنه:

میتونین هم تو سایت بگردین کاربر هایی که دانشجوی معماری کامپیوتر اند(سمت راست مینویسه)، بشون میل بدین(پیام خصوصی هم شاید بدین واسشون میل شه، ولی میل مطمئن تره فک کنم) و بپرسین که دانشگاهشون چطوریه و ... حتی میتونین برین حضوری دانشگاه ها رو ببینین... یه راه دیگه هم تلگرامه، مثلا من همین الان سرچ کردم "گروه تلگرام دانشگاه خواجه نصیر"، بعدش به یه کانال تلگرام رسیدم که تو اطلاعاتش لینک زیر رو گذاشته بود، که واسه گرایش شبکه های ۹۵ خواجه نصیره، حالا میتونین از یه نفر بپرسین گروه معماری دارن یا نه، معماری کسی رو میشناسه یا نه ، و ...

اینستاگرام هم همینطوره احتمالا، توی اینستاگرام راحت میشه سرچ کرد، مثلا سرچ کنین "خواجه نصیر" یا "معماری خواجه نصیر" یا ...
خلاصه این انجمن به نظرم اونقدر شلوغ نیست که کسی راهنمایی کنه، واسه همین اگه براتون مهمه خودتون میتونین راجع به دانشگاه ها تو فروم ها و شبکه های اجتماعی از بچه ها بپرسین، یا مثلا دعوتشون کنین به این انجمن که بیان بچه هارو راهنمایی کنن.

ممنون بابت راهنماییتون.خیلی لطف کردید

(۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من رتبه ۱۵۲ معماری شدم.به نظرتون کجا قبول میشم؟میگن امسال هیچی قابل پیش بینی نیست.خودم فقط اصفهانو تهران میزنم.ولی نمیدونم اولویتامو چه جوری انتخاب کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

منم امسال معماری قبول شدم ولی میگن معماری ظرفیتش رفته بالا امسال خدا کنه قبول بشیم خوشحال میشم اگر چیزی در باره انتخاب رشته دیدید بگید منم استفاده کنم

ان شاالله که قبول میشیم.من خیلی دوس دارم که یکی از دانشگاههای تهران قبول بشم.فکر نمیکنم دانشگاه تهران بیارم ولی کاش شهیدبهشتی یا علمو صنعت قبول بشم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ya3ya6
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ ق.ظ
دوستانی که همچنان سردرگم هستین این لینک ببیند منم تازه پیداش کردم

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ya3ya6
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ ق.ظ
سلام به همه دوستان
به نظرتون من با رتبه ۱۹۱ دانشگاه تبریز روزانه هوش قبول میشم؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ، توسط ya3ya6.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  دوستانی که همچنان سردرگم هستین این لینک ببیند منم تازه پیداش کردم

ممنون، دیدم خیلی عالی بود، اضافه کردم.Heart

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ)kadarai64 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
به نظرتون من با رتبه ۱۹۱ دانشگاه تبریز روزانه هوش قبول میشم؟

پارسال هوش با ۱۸۵ روزانه علم و صنعت قبول شده یه نفر(تو همون پست اول میتونین ببینین)، بنظرم به احتمال زیاد میتونین تبریز روزانه رو بیارین ولی بنظرم حداقل طبق آمار میتونید جاهای بهتری قبول بشید، لینک زیر رنکینگ دانشگاه هاس تو هوش به نظر بچه ها:

۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ ق.ظ
بله شما درست میگین شاید دانشگاههای دیگه خوب باشن اما این شمایید که درس میخونین و از استادا استفاده میکنین من پیام نور تبریز درس خوندم با اینکه سر جمع ۸ ۱۰ جلسه واسه هر درس کلاس میزاشتن اونهم نصف و نیمه اما توی کلاس درس تا جایی که میتونستم استادا رو تخلیه اطلاعاتی میکردمBig GrinBig GrinRolleyes
شاید از دانشگاههای تهران قبول بشم با این همه دوست دارم دانشگاه تبریز ارشد هوش بخونم چون اعتقاد دارم دانشگاه محل تحصیل مهم نیست خوده دانشجو و تلاش و پشتکاری که نشون میده مهمه
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ق.ظ)kadarai64 نوشته شده توسط:  بله شما درست میگین شاید دانشگاههای دیگه خوب باشن اما این شمایید که درس میخونین و از استادا استفاده میکنین من پیام نور تبریز درس خوندم با اینکه سر جمع ۸ ۱۰ جلسه واسه هر درس کلاس میزاشتن اونهم نصف و نیمه اما توی کلاس درس تا جایی که میتونستم استادا رو تخلیه اطلاعاتی میکردمBig GrinBig GrinRolleyes
شاید از دانشگاههای تهران قبول بشم با این همه دوست دارم دانشگاه تبریز ارشد هوش بخونم چون اعتقاد دارم دانشگاه محل تحصیل مهم نیست خوده دانشجو و تلاش و پشتکاری که نشون میده مهمه

سلام
از وضعیت دانشگاه تبریز اطلاعی ندارم ولی چیزی که شنیدم این بود که دانشگاه خوبیه(البته سهند تبریز از خود دانشگاه تبریز هیچ اطلاعی ندارم). اما حواستون باشه کسی که تو دانشگاه بهتری درس میخونه مسیر هموار تری داره و در تلاش یکسان کسی که تو دانشگاه قوی تری درس میخونه شرایط بهتری داره. اینو بر این اساس می گم که بنده هم با فکری نزدیک به فکر شما و با علاقه زیادی که به هوش داشتم، ارشد رو هوش شهرستان خوندم ولی اگر به گذشته برگردم مطمعنا یک سال صبر می کردم یا انتخاب بهتری داشتم.به نظر من تو لیست انتخابهاتون دانشگاه های خوب رو بزارید تا بعدا اما و اگری نداشته باشید.

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ق.ظ
سلام خدمت همه دوستان
کسی از پارسال هست سهمیه ۵ درصدی باشه؟اگه کسی هست لطفا راهنمایی کنید ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ ب.ظ
سلام
با رتبه ۱۰۳ آی تی احتمال قبولی در تهران هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ)yahmat نوشته شده توسط:  سلام
با رتبه ۱۰۳ آی تی احتمال قبولی در تهران هست؟

با اوضاع آشفته امسال بعید میدونم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ق.ظ)alide15842 نوشته شده توسط:  با رتبه ۱۰۳ آی تی احتمال قبولی در تهران هست؟
سلام بله حتما هست
حتما قبول میشید دوست عزیز نگران نباشید و توکلتون رو بخدا کنید

به افرادی که انرژی منفی میدن و میگن قبول نمیشید ابدا گوش نکنید. امسال خیلی هم آشفته نیست و برای آیتی که ابتدا ظرفیت پایین بود جریان فرق داشت ولی بعد از ۳ اصلاحیه که ظرفیت آیتی رو بخصوص تو شهرستان زیاد کرد شرایط رو متفاوت کرده
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۶۹۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نمونه تست برای دروس ارشد marvelous ۵ ۳,۸۱۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close