زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ ب.ظ
سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه
سلام بچه ها من داشتم شهریه نوبت دوم (شبانه) دانشگاهها رو مقایسه می کردم
حدودا بین ۸۰۰ تا ۱ میلیون شهریه ثابت می گیرن و دروس واحدهای نظری تا پایان نامه هم بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ اکثرا
ولی شهید بهشتی با همشون فرق داره و گفته شهریه ثابت نوبت دوم ۶۰ درصد پردیس خودگردانه
شهریه ثابت خودگردان ۳/۵ میلیونه!!! و ۶۰ درصدش میشه بیشتر از ۲ میلیون!!!
میخواستم ببینم دقیقا همینطوره؟

یه سوالم در مورد خوابگاه داشتم
شهید بهشتی به دانشجوهای شهرستانی شبانه خوابگاه میده؟ تو دفترچه نوشته نمیده اما میخوام بدونم در عمل چی؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ ب.ظ
RE: سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Shine_20 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من داشتم شهریه نوبت دوم (شبانه) دانشگاهها رو مقایسه می کردم
حدودا بین ۸۰۰ تا ۱ میلیون شهریه ثابت می گیرن و دروس واحدهای نظری تا پایان نامه هم بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ اکثرا
ولی شهید بهشتی با همشون فرق داره و گفته شهریه ثابت نوبت دوم ۶۰ درصد پردیس خودگردانه
شهریه ثابت خودگردان ۳/۵ میلیونه!!! و ۶۰ درصدش میشه بیشتر از ۲ میلیون!!!
میخواستم ببینم دقیقا همینطوره؟

یه سوالم در مورد خوابگاه داشتم
شهید بهشتی به دانشجوهای شهرستانی شبانه خوابگاه میده؟ تو دفترچه نوشته نمیده اما میخوام بدونم در عمل چی؟

سلام. در مورد شهریه بله همینطوره. فک کنم هر ترم نزدیک ۳.۵ الی ۴ بشه.
و در مورد خوابگاه هم معمولا اوایل آبان که مشخص میشه اتاق خالی زیادی دارن، به دانشجوهای شبانه هم خوابگاه میدن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۰۷۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۷۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close