زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟

ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط mrm24.)
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟
سلام دوستان، میخواستم بدونم چقدر ارزش داره برم هوش شبانه امیرکبیر به جای روزانه علم و صنعت؟
هدف من بیشتر اپلای هستش. به نظر شما میشه تو علم و صنعت با تلاش بیشتر شانس خوبی داشته باشم واسه اپلای؟ یا همون بهتره از خیر بیست میلیون تومن بگذرم و برم شبانه؟ (من پول زیادی نمیتونم خرج کنم در کل)

(تو هوش، بیشتر به یادگیری ماشین و تصمیم گیری و منطق فازی علاقه دارم.)

از کسایی که تو یکی از این دانشگاه ها خوندن خواهش میکنم جواب بدن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  هدف من بیشتر اپلای هستش. به نظر شما میشه تو علم و صنعت با تلاش بیشتر شانس خوبی داشته باشم واسه اپلای؟ یا همون بهتره از خیر بیست میلیون تومن بگذرم و برم شبانه؟ (من پول زیادی نمیتونم خرج کنم در کل)
اون ۲۰ میلیون رو در هر حال باید از خیرش بگذرید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , aali361
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ب.ظ
RE: هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  هدف من بیشتر اپلای هستش. به نظر شما میشه تو علم و صنعت با تلاش بیشتر شانس خوبی داشته باشم واسه اپلای؟ یا همون بهتره از خیر بیست میلیون تومن بگذرم و برم شبانه؟ (من پول زیادی نمیتونم خرج کنم در کل)

آخه شنیدم میشه شیش ماه مدرک رو گذاشت تو یکی از موسسات کاریابی و بهشون گفت که کار پیشنهاد نکنن. بعدش مدرک آزاد میشه. این کار واقعا امکان پذیره؟
۱
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  سلام، دوستان من امسال رتبم تو سه تا گرایش اینا شدش:
۹۹
۹۰
۱۸۶

میخواستم بدونم چقدر ارزش داره برم هوش شبانه امیرکبیر به جای روزانه علم و صنعت؟
هدف من بیشتر اپلای هستش. به نظر شما میشه تو علم و صنعت با تلاش بیشتر شانس خوبی داشته باشم واسه اپلای؟ یا همون بهتره از خیر بیست میلیون تومن بگذرم و برم شبانه؟ (من پول زیادی نمیتونم خرج کنم در کل)

اگر ساکن تهران هستید به نظر من شبانه ها رو بزنید. ولی برای اپلای من میشناسم از دانشگاه های شهرستان اپلای کردن. مهم اینه که معدلتون خوب باشه و مقاله ISI بدین و نمره ی تافل یا آیلتستون خوب باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aali361
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  اگر ساکن تهران هستید به نظر من شبانه ها رو بزنید. ولی برای اپلای من میشناسم از دانشگاه های شهرستان اپلای کردن. مهم اینه که معدلتون خوب باشه و مقاله ISI بدین و نمره ی تافل یا آیلتستون خوب باشه.
نه من ساکن تهران نیستم. البته که میشه از دانشگاه های دیگه هم اپلای کرد. ولی این که کجا پذیرش گرفتن و فاند و... و اینکه سه دانشگاه تاپ ایران چقدر محتمل تر هستن نسبت به بقیه، مورد سوال من هست.
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  اگر ساکن تهران هستید به نظر من شبانه ها رو بزنید. ولی برای اپلای من میشناسم از دانشگاه های شهرستان اپلای کردن. مهم اینه که معدلتون خوب باشه و مقاله ISI بدین و نمره ی تافل یا آیلتستون خوب باشه.
نه من ساکن تهران نیستم. البته که میشه از دانشگاه های دیگه هم اپلای کرد. ولی این که کجا پذیرش گرفتن و فاند و... و اینکه سه دانشگاه تاپ ایران چقدر محتمل تر هستن نسبت به بقیه، مورد سوال من هست.
به خودتون بستگی داره به هر حال. میدونید که دوره ی شبانه شامل خوابگاه هم نمیشه... . در مورد علم و صنعت هم من دوستم کارشناسی دانشگاه تهران بود ولی ارشد علم و صنعت در اومد پارسال و راضیه. اعضای هیئت علمی هوشش رو هم از توی سایتش میتونید ببینید. تقریبا همه ی استاداش خارج از کشور مدرک گرفتن و میتونید ریکام های خوبی بگیرید. من هم خودم کارشناسی دانشگاه تهران بودم و امسال احتمالا همون علم و صنعت در میام.
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط mrm24.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  به خودتون بستگی داره به هر حال. میدونید که دوره ی شبانه شامل خوابگاه هم نمیشه... . در مورد علم و صنعت هم من دوستم کارشناسی دانشگاه تهران بود ولی ارشد علم و صنعت در اومد پارسال و راضیه. اعضای هیئت علمی هوشش رو هم از توی سایتش میتونید ببینید. تقریبا همه ی استاداش خارج از کشور مدرک گرفتن و میتونید ریکام های خوبی بگیرید. من هم خودم کارشناسی دانشگاه تهران بودم و امسال احتمالا همون علم و صنعت در میام.
از نظر معدل و مقاله اینا میگید به خودم بستگی داره؟ دانشگاه تاثیری نداره؟
من فعلا تو انتخاب رشته شبانه تهران و امیرکبیر رو بالاتر زدم. یعنی به نظر شما زیاد فرقی نمیکنه تهران با علم و صنعت؟ ترتیب رو عوضش کنم؟ Huh
شما رتبتون چند شده امسال؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  به خودتون بستگی داره به هر حال. میدونید که دوره ی شبانه شامل خوابگاه هم نمیشه... . در مورد علم و صنعت هم من دوستم کارشناسی دانشگاه تهران بود ولی ارشد علم و صنعت در اومد پارسال و راضیه. اعضای هیئت علمی هوشش رو هم از توی سایتش میتونید ببینید. تقریبا همه ی استاداش خارج از کشور مدرک گرفتن و میتونید ریکام های خوبی بگیرید. من هم خودم کارشناسی دانشگاه تهران بودم و امسال احتمالا همون علم و صنعت در میام.
از نظر معدل و مقاله اینا میگید به خودم بستگی داره؟ دانشگاه تاثیری نداره؟
من فعلا تو انتخاب رشته شبانه تهران و امیرکبیر رو بالاتر زدم. یعنی به نظر شما زیاد فرقی نمیکنه تهران با علم و صنعت؟ ترتیب رو عوضش کنم؟ Huh
شما رتبتون چند شده امسال؟
نه منظورم اینه به خودتون بستگی داره کجا دوست دارید برید Smile
من ۱۴۵ شدم. دانشگاه که تاثیر داره ولی نه به اندازه ی معدل و ریکام و مقاله و .. مثلا منی که لیسانس دانشگاه تهران بودم با معدل ۱۴ خوب هیج جا نمیتونستم اپلای کنم.
اگر مشکل مالی و مکانی ندارید که حتما شبانه رو بزنید.
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷ ق.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  مکانی
مکان خیلی مهمه
تهران شبانه خوابگاه نمیدن ویلون میشم وگرنه میزدم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷ ق.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  مکانی
مکان خیلی مهمه
تهران شبانه خوابگاه نمیدن ویلون میشم وگرنه میزدم

تهران خوابگاه خودگردان که زیاده. فک نمیکنم خوابگاه به جز هزینش مساله ای داشته باشه.
۰
۱
ارسال: #۱۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
یکی از بچه ها. (کاربر sixsixsix) که شبانه خواجه نصیر قبول شد ضمن ۲ ماه تلاش و پیگیری نتونست خوابگاه بگیره و مجبور به انصراف شد؛ خلاصه بچه های شهرستان حواسشون باشه به خاطر اسم تهران اواره نشن و با اینده خودشون بازی نکنن

خوابگاه خودگردان هم من تجربه کردم و همین جو بدش باعث شد سال اول کنکور رتبم خراب شه و سال دوم ۸۱۹ تا بهتر بشه، چون که اینا دنبال پول شما هستن و

امنیت نداره
تمیز نیست
اینترنت نداره
لپ تاپ و گوشی هم به سرقت رفت کسی مسئولیت قبول نمیکنه،
پس الکی به امید واهی از راه های دور نیاید اینجا یه پا در هوا بمونید بخواید شب برید پارک

دانشگاه تهران امور خوابگاه ها هم تماس گرفتم گفت بهیچ وجه شبانه خوابگاه نداره؛ خواجه نصیر هم تماس گرفتن گفتن به نیمی از روزانه ها که رتبه هاشون خوبه میدیم، تربیت مدرس هم گفت کد فاقد خوابگاه، بهش خوابگاه تعلق نمی گیره

(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  تهران خوابگاه خودگردان که زیاده. فک نمیکنم خوابگاه به جز هزینش مساله ای داشته باشه.
اتفاقا تنها چیزی که مساله حیاتی نیست پولشه چون آرامش انسان خیلی مهمه
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ
هوش امیرکبیر اساتید خوبی داره. اگر هزینش براتون مساله نیست به نظرم امیرکبیر رو بالاتر بزنید. تو علم و صنعت هم دکتر مینایی استاد خیلی خوبی هستند.

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط Baangizeh.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، میخواستم بدونم چقدر ارزش داره برم هوش شبانه امیرکبیر به جای روزانه علم و صنعت؟

امیرکبیر گروه هوش سختگیرتری داره و میانگین معدل ها و تعداد مقالات پایین تر هست اما چندین استاد در زمینه های مورد نظرتون کار می کنن، من خودم با دیدگاه فعلی می خواستم انتخاب کنم دانشگاه تهران رو انتخاب می کردم

(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mrm24 نوشته شده توسط:  هدف من بیشتر اپلای هستش. به نظر شما میشه تو علم و صنعت با تلاش بیشتر شانس خوبی داشته باشم واسه اپلای؟ یا همون بهتره از خیر بیست میلیون تومن بگذرم و برم شبانه؟ (من پول زیادی نمیتونم خرج کنم در کل)

آخه شنیدم میشه شیش ماه مدرک رو گذاشت تو یکی از موسسات کاریابی و بهشون گفت که کار پیشنهاد نکنن. بعدش مدرک آزاد میشه. این کار واقعا امکان پذیره؟

بله اگر سابقه بیمه شغلی نداشته باشید می شه. البته باید ۶ماه بعد ار فارغ التحصیلی اقدام کنید و ۶ماه هم به خاطر کاریابی صبر کنید. ۱سال بعد از فراغت با این روش مدرک آزاد می شه. من خودم با این روش آزاد کردم مدرکم رو
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط hey_you.)
سلام دوستان .
من ۳۷۹ شدم هوش -___- و ۴۱ سهمیه ۵ درصدی .
ترازم هم ۴۹۰۰ اینا هستش .
به نظرتون من چجوری انتخاب کنم . شبانه امیرکبیر بزنم ؟ هزینش سخته برام یکم ولی .
یا علم صنعت روزانه ؟
اصلا میارم دانشگاه خوب تو تهران ؟
ترتیب دانشگاه ها برای مدرس و بهشتی و خواجه و علم و صنعت چجوری بزنم به نظرتون ممنون میشم راهنمایی کنین .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۳ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close