زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع برای زبان و شبکه

ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ ق.ظ
Question منبع برای زبان و شبکه
برای کسی که زبانش ضعیفه چه منبعی خوبه برای زدن ۲۰ ۳۰ درصد؟ زیر ذره بین؟ سری عمومی ارشد؟ مدرسان ؟و ...
و کدوم قسمتش راحت تره جواب دادنش؟
و همین طور شبکه؟ جزوه دکتر حقیقت خوبه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۰ ب.ظ
منبع برای زبان و شبکه
زبان رو که توصیه میکنم به طور مستمر از همین الان شروع کنید به لغت خوندن، هر روز لغت بخونید...کتاب زیر ذره بین خوبه، کتاب زهرا آهنگر هم خوبه...اگه حوصله دارید که کتاب تافل رو بخونید و ۱۱۰۰////و در نهایت از اوایل اسفند شروع کنید به گرامر خوندن و کلوز تست...معمولا در پایین ترین حالتش سوالات جوری هست که همه میتونن اون ۳۰ درصد رو بزنن...حتی امسال که سوالات به شدت سخت بود...خیلی روی لغت حساب باز نکنید ولی روی کلوزر تست و متن ها میتونید خیلی بیشتر درصد کسب کنید و راحت تره....

شبکه هم از من به شما نصیحت که نخونید...وقتش رو بزارید روی سیستم عامل یا درسای دیگه...نتیجه بهتری میگیرد..ولی اگر خیلی اصرار به شبکه خوندن دارید کتاب مرجع بخونید و تمریناش رو چندین بار حل کنید...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina72
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ق.ظ
RE: منبع برای زبان و شبکه
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  زبان رو که توصیه میکنم به طور مستمر از همین الان شروع کنید به لغت خوندن، هر روز لغت بخونید...کتاب زیر ذره بین خوبه، کتاب زهرا آهنگر هم خوبه...اگه حوصله دارید که کتاب تافل رو بخونید و ۱۱۰۰////و در نهایت از اوایل اسفند شروع کنید به گرامر خوندن و کلوز تست...معمولا در پایین ترین حالتش سوالات جوری هست که همه میتونن اون ۳۰ درصد رو بزنن...حتی امسال که سوالات به شدت سخت بود...خیلی روی لغت حساب باز نکنید ولی روی کلوزر تست و متن ها میتونید خیلی بیشتر درصد کسب کنید و راحت تره....

شبکه هم از من به شما نصیحت که نخونید...وقتش رو بزارید روی سیستم عامل یا درسای دیگه...نتیجه بهتری میگیرد..ولی اگر خیلی اصرار به شبکه خوندن دارید کتاب مرجع بخونید و تمریناش رو چندین بار حل کنید...

خیلی جالب نیست که به یک نفر گفته شه فلان درس رو نخون , چون ممکنه طرف توی اون درس قوی باشه. این شرایط شماست که بهتره شبکه نخونی و فلان درس رو بخونی . مثلا نظر من اینه سیستم عامل خیلی زیاده بهتره وقتشو بزارم روی نظریه زبان که کل خلاصه هایی که براش نوشته بودم ۴ صفحه نمیشد! ولی راهنمایی کلی تر مناسب تره مثلا حرف شما اینه که به جای خوندن همه درس ها چندتاشون رو حذف کنیم و بقیه رو بهتر بخونیم که منم موافقم و خودم سیستم عامل و معماری (تقریبا) حذف کردم . در ضمن سوالات زبان امسال ساده تر از سال های قبل بود به نظرم Smile
۲
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ق.ظ
RE: منبع برای زبان و شبکه
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ق.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  برای کسی که زبانش ضعیفه چه منبعی خوبه برای زدن ۲۰ ۳۰ درصد؟ زیر ذره بین؟ سری عمومی ارشد؟ مدرسان ؟و ...
و کدوم قسمتش راحت تره جواب دادنش؟
و همین طور شبکه؟ جزوه دکتر حقیقت خوبه؟

اگه زبانتون خیلی ضعیفه واسه کنکور بیخیالش بشین، خیالتونم راحت بسیار رتبه یک داشتیم زبانو سفید زدن، اما قطعا توی مقطع ارشد ب زبان نیاز دارین، پس از همین الان شروع کنید.
واسه شبکه کروس و راس لایه های بالا و حقیقت لایه های پایین، اگرم وقت داشتین ی نگاهی ب گارسیا بندازین. اینم بدونید شبکه یک درس ریسکیه، یعنی مشخص نیست از کجاش بیاد.
موفق باشید

I'm not bound to please thee with my answer
۱
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
منبع برای زبان و شبکه
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ق.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  زبانش ضعیفه
زیرذره بین

(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ق.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  شبکه
کراس

...Let it Go
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۱۱ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۷۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۱۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۰۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۵۳ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۵ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۱ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۰۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close