زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر

ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ ق.ظ
سلام
دوستان وقتتون بخیر من تازه عضو سایتتشون شدم و ی سوال داشتم
راستش من تازه کنکور دادم
میخاستم نظرتونو درباره رشته کامپیوتر یا رباتیک دانشگاه ازاد قزوین بدونم!
وضعیت اساتیدش
خود امکانات دانشگاه
ایا اینده میتونم اپلای کنم گیر به مدرکم نمیدن؟
و کلا نظرتونو بگین ممنونم
راستی من تازه میخام مقطع کارشناسی رو بخونم
HeartHeartHeart
یا پشت کنکور بمونم؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ق.ظ
فقط یه چیز میتونم بگم بهت و اونم اینکه اگه واقعا فکر میکنی سالِ دیگه میتونی نتیجه بهتری رو بیاری، بمون پشت کنکور و یک سال از عمرت رو واسه چیزی که میخوای تلاش کن و اگر غیر از اینه اصلن نمون، پشیمون میشی به شدت...پیشـــــــــــــمون میــــــــــشی...
خیلی خودتو درگیر اسم و رسم دانشگاه نکن..توی دانشگاه دنبال چیزی که علاقه داری برو...اهدافت ممکنه تغییر کنه..اینکه الان توی فکر اپلای هستی خیلی خوبه ولی توی محیط دانشگاه ممکنه تغییر کنه اهدافت..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mr Shafiee
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ ق.ظ
RE: دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر
(۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  فقط یه چیز میتونم بگم بهت و اونم اینکه اگه واقعا فکر میکنی سالِ دیگه میتونی نتیجه بهتری رو بیاری، بمون پشت کنکور و یک سال از عمرت رو واسه چیزی که میخوای تلاش کن و اگر غیر از اینه اصلن نمون، پشیمون میشی به شدت...پیشـــــــــــــمون میــــــــــشی...
خیلی خودتو درگیر اسم و رسم دانشگاه نکن..توی دانشگاه دنبال چیزی که علاقه داری برو...اهدافت ممکنه تغییر کنه..اینکه الان توی فکر اپلای هستی خیلی خوبه ولی توی محیط دانشگاه ممکنه تغییر کنه اهدافت..

راستشو بخاین من ۳ ساله پشت کنکوری تجربی بودم اخرش فهمیدم علاقم توی ریاضی بوده اومدم ریاضی بخاطر دیر شروع کردم نتونستم دولتی خوب بیارم
یعنی در مجموع ۴ ساله پشت کنکورم و ۲۰ سالمه
حالا میخاستم بدونم این دانشگاه قزوین میتونه سکوی پرتاب من باشه برای اپلای کردن و موفقیت یا نه
SadBlushSmileBig Grin
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Mr Shafiee نوشته شده توسط:  راستشو بخاین من ۳ ساله پشت کنکوری تجربی بودم اخرش فهمیدم علاقم توی ریاضی بوده اومدم ریاضی بخاطر دیر شروع کردم نتونستم دولتی خوب بیارم
حالا میخاستم بدونم این دانشگاه قزوین میتونه سکوی پرتاب من باشه برای اپلای کردن و موفقیت یا نه
SadBlushSmileBig Grin

دمت گرم که فهمیدی راه رو اشتباه رفتی و اومدی دنبال علاقت...هر جا جلوی ضرر رو بگیری منفعته..آره دانشگاه خوبیه واقعا..سکوی پرتاب و اپلای و اینا همش به خودت بستگی داره..اینکه چقد توی دانشگاه فعال باشی و دنبال هدفت بری...من تا اونجایی که میدونم(برادرم دو سالی اونجا تدریس میکرد) دانشگاه قزوین از خیلی از دانشگاه های دولتی ایران بهتره(مخصوصا رباتیک و کامپیوترش دیگه)...فک میکنم خروجی ای که داره در ازای هزینه ای که میکنید واقعا مطلوب باشه و بشه روش حساب کرد...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Mr Shafiee نوشته شده توسط:  راستشو بخاین من ۳ ساله پشت کنکوری تجربی بودم اخرش فهمیدم علاقم توی ریاضی بوده اومدم ریاضی بخاطر دیر شروع کردم نتونستم دولتی خوب بیارم
SadBlushSmileBig Grin

دمت گرم که فهمیدی راه رو اشتباه رفتی و اومدی دنبال علاقت...هر جا جلوی ضرر رو بگیری منفعته..آره دانشگاه خوبیه واقعا..سکوی پرتاب و اپلای و اینا همش به خودت بستگی داره..اینکه چقد توی دانشگاه فعال باشی و دنبال هدفت بری...من تا اونجایی که میدونم(برادرم دو سالی اونجا تدریس میکرد) دانشگاه قزوین از خیلی از دانشگاه های دولتی ایران بهتره(مخصوصا رباتیک و کامپیوترش دیگه)...فک میکنم خروجی ای که داره در ازای هزینه ای که میکنید واقعا مطلوب باشه و بشه روش حساب کرد...

ممنونم داداش داداش نمیدونی هزینه ی ترمش چقدره و اینکه خوابگاهش چقدر میگیرن؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ب.ظ)Mr Shafiee نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم ازتون
کاش زوتر اشنا شده بودم با این انجمن چه بچه های گلی[تصویر:  shy.gif][تصویر:  sleepy.gif][تصویر:  angel.gif][تصویر:  blush.gif]
داداش واسه رفتن به تیم رباتیکشم باید پول بدی ؟ یا مثلا ارشد باشی؟
و مثلا وقتی وارد تیم شدی باید مثلا وسایل بخری یا اسپانسر داره و هزینه ای نداره
و اینکه پس شما میگی ۱۵۰۰ زیاد زیادش میشه ترمی هزینه دانشگاه ثابت + انتخاب واحد + ثابت خوابگاه
و ماهی هم ۱۰۰ تومن واسه اجاره !
؟
راستی استاداش وقت میذارن اینطور نباشه که چون ازاده ی جزوه بدن بگن بخون از همین میاد و برن تا هفته اینده
و اینکه مثلا بخای بری استخر و باشگاهشو اینام باید پول بدی؟:|
سلام
من جای شما بودم شانسم رو برای کنکور ریاضی مجددا امتحان میکردم
آزاد قزوین نسبت به دانشگاه های آزاد خوب هست و فکر نکنید بچه های رباتیک شون همش مال خود باراجین هستند
خیلی هاشون از دانشگاه های مطرح تهران هستند و باراجین ساپورتشون میکنه

به هیچ وجه نمیشه قزوین رو با دانشگاه های تراز اول تهران مقایسه کرد البته اگر توانش رو داشته باشی امسال شانست رو برای کنکور ریاضی بزاری
اگر نه هم با تلاش از همون قزوین میتونی جاهای خوبی اپلای کنی
چون دانشگاه همه چیز نیست برای اپلای
نمره زبان و مقاله و ریکام خیلی اهمیت داره
پیروز باشی

...Let it Go
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۹ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۰۶۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close