زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ب.ظ
سلام
من استخدامی وزارت نیرو شرکت کردم و تا به حال تجربه آزمون استخدامی نداشتم، میشه منو راهنمایی کنید که چه منابعی برای درس های کارشناس نرم افزار که شامل موارد زیر هست، را مطالعه کنم؟ تشکر

ساختمان داده
طراحی الگوریتم
مهندسی نرم افزار
شبکه کامپیوتری
امنیت
پایگاه داده
زبان های برنامه سازی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ ب.ظ
اگه سوالات ادوار گذشته رو کسی داره بزاره
در خصوص زبان های برنامه سازی منظورش چه درسی هست؟
ظاهر برنامه نویسی سی پلاس پلاس هست

و طراحی زبان منظورش نیس
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  اگه سوالات ادوار گذشته رو کسی داره بزاره

و طراحی زبان منظورش نیس
شما یه IQ-Learning رو بلد باشی قبولی Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۶ ب.ظ
منابع همون منابع کنکور ارشد رو من می خونم که شنیدم برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوان پور خوبه ولی برای مهندسی نرم افزار نمی دونم چه منبعی مناسبتره. شما اطلاع ندارید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط negarin_.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۶ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  منابع همون منابع کنکور ارشد رو من می خونم که شنیدم برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوان پور خوبه ولی برای مهندسی نرم افزار نمی دونم چه منبعی مناسبتره. شما اطلاع ندارید؟

سلام
ممنون. من برای ارشد بیشتر از کتاب های مقسمی استفاده کردم.
من این لینک رو توی مانشت پیدا کردم که در مورد مهندسی نرم افزار بحث کردن و طبق کامنت ها و نتایج رای گیری، مدرسان رو پیشنهاد کردند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد شبکه و امنیت نظرتون چی هست؟
در مورد زبان های برنامه سازی، کتاب برنامه سازی مقسمی بنظرتون خوبه؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ
برای شبکه من برای ازمون استخدامی فراگیر تیر ماه کتاب پوران پژوهش رو خوندم. که البته ظاهرا سوالای شبکه سخت بود و دوتا بیشتر جواب ندادم. البته دعوت به مصاحبه شدم. این دفعه هم همون رو مرور می کنم. برنامه نویسی هم وقت نمی کنم بخونم. اگر جزوه خلاصه ای پیدا کردم شاید خوندم
۰
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ ب.ظ
خب تو مصاحبه چی شد دعوت شدین بعدش چی شد؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  اگه سوالات ادوار گذشته رو کسی داره بزاره

و طراحی زبان منظورش نیس

بله من هم فکر میکنم مباحث کلی برنامه نویسی مخصوصا c++منظورشون. مثل اینکه مقدار خروجی چند هست یا مباحث شی گرایی..
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط negarin_.)
این لینک مانشت رو ببینید مجموعه ای از سوالات هست، من سوالات وزارت نیرو رو که سرچ کردم، و بعد این لینک رو که دیدم اولین pdf، همون سوالاتی بود که برای وزارت نیرو توی اینترنت بود..
با تشکر از این دوست عزیز که مجموعه ای از سوالات رو گذاشتند.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
من استخدامی وزارت نیرو شرکت کردم و تا به حال تجربه آزمون استخدامی نداشتم، میشه منو راهنمایی کنید که چه منابعی برای درس های کارشناس نرم افزار که شامل موارد زیر هست، را مطالعه کنم؟ تشکر

ساختمان داده
طراحی الگوریتم
مهندسی نرم افزار
شبکه کامپیوتری
امنیت
پایگاه داده
زبان های برنامه سازی

اگر منظورش برنامه نویسی بود مینوشت برنامه نویسی.
قطعا منظورش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازیه

واسه شبکه من خودم ازمون تیر۴۰ زدم.دوره های عملی شبکه رو مرور داشته باشین.امنیتو نزدم.که اکثرا از کلید ورمزنگاری بود
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ
سلام
منم فکر کنم منظورشون زبان ها برنامه نویسی یا همون PL هست
برای شبکه چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ب.ظ
عزیزان منم تو درک متن قوی هستم و میدونم متن میگه طراحی زبان لیکن تو سوالات زبان سی پلاس پلاس میدن نه طراحی زبان
برای همین هست که باید بگیم زبان سی پلاس منظورش هست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  عزیزان منم تو درک متن قوی هستم و میدونم متن میگه طراحی زبان لیکن تو سوالات زبان سی پلاس پلاس میدن نه طراحی زبان

اگر استنادتون به سوالات نیرو سال۹۶ هست باید بگم اگر دفترچه وزرات نیرو ۹۶ رو مطالعه کنید میبینید واضح نوشته برنامه نویسی.

اما امسال نوشته زبان برنامه سازی. بچههایی که ازمونای گذشته ی سنحشو دادن گفتن همون طراحی هستش.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  عزیزان منم تو درک متن قوی هستم و میدونم متن میگه طراحی زبان لیکن تو سوالات زبان سی پلاس پلاس میدن نه طراحی زبان

اگر استنادتون به سوالات نیرو سال۹۶ هست باید بگم اگر دفترچه وزرات نیرو ۹۶ رو مطالعه کنید میبینید واضح نوشته برنامه نویسی.

اما امسال نوشته زبان برنامه سازی. بچههایی که ازمونای گذشته ی سنحشو دادن گفتن همون طراحی هستش.
سلام
آره منم با استناد به سوالات پارسال وزارت نیرو فکر کردم اینا منظورشون برنامه نویسی هست، الان که گفتید مجدد دفترچه سال ۹۶ رو دیدم که همه شغل های it و کامپیوتر یکی از درس هاشون برنامه نویسی بوده.
منظورتون از بچه هایی که آزمون های گذشته رو دادند، دقیقا چه آزمونی بوده که طراحی زبان جزو درس هاشون بوده؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  عزیزان منم تو درک متن قوی هستم و میدونم متن میگه طراحی زبان لیکن تو سوالات زبان سی پلاس پلاس میدن نه طراحی زبان

سلام
آره منم با استناد به سوالات پارسال وزارت نیرو فکر کردم اینا منظورشون برنامه نویسی هست، الان که گفتید مجدد دفترچه سال ۹۶ رو دیدم که همه شغل های it و کامپیوتر یکی از درس هاشون برنامه نویسی بوده.
منظورتون از بچه هایی که آزمون های گذشته رو دادند، دقیقا چه آزمونی بوده که طراحی زبان جزو درس هاشون بوده؟

بچه ها در خواب فکر می کردن طراحی زبان خواهد بود Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۰۴ دیروز ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۴ دیروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۸۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۳۷ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۲۶ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۱۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close