زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟

ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ ق.ظ
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟
فارغ التحصیل کامپیوتر هستم
و دو بار ازمو ارشد دادم که هر دو بار غیرانتفاعی اما رضا اوردم نرفتم
از منابع مدرسان شریف استفاده میکردم که حالم ازشون به هم میخوره
امسال دوباره میخوام ارشد بخونم سه رشته روی میز منه و یکی کامپیوتره دو دلم
۱/ ایا منابع درستی هست که ادم خوب متوجه بشه و بدونه که بخونه قبول میشه منظورم منابعی که شفاف و روان توضیح بدن؟
۲/ تو ازمون ارشد سوالات واقعا داغونن یا خیلی سخت میگیرن یا اصلا جوابها نیست تو گزینه ها این عذاب اور نیست و سایر رشته ها هم همین طورن؟
۳/هدف من دولتی اورده که خیلی سخته نمیخوام دوباره غیر انتفاعی بیارم چی پیشنهاد میدین دوستان
اگه تجربه دارین حتما بهم بگین نیاز دارم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟
(۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ق.ظ)نوشتن نوشته شده توسط:  فارغ التحصیل کامپیوتر هستم
۱/ ایا منابع درستی هست که ادم خوب متوجه بشه و بدونه که بخونه قبول میشه منظورم منابعی که شفاف و روان توضیح بدن؟
۲/ تو ازمون ارشد سوالات واقعا داغونن یا خیلی سخت میگیرن یا اصلا جوابها نیست تو گزینه ها این عذاب اور نیست و سایر رشته ها هم همین طورن؟
۳/هدف من دولتی اورده که خیلی سخته نمیخوام دوباره غیر انتفاعی بیارم چی پیشنهاد میدین دوستان

هیچوقت کل مجموعه یک موسسه رو نخرید! هر موسسه‌ای تو بعضی از درسا استاد خوبی داره و تو بعضیا نداره.
۱- اگه از الان میخواید شروع کنید من منابع پیشنهادیمو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
گفتم. با همین منابع امسال دو رقمی میشم. البته اگه پایه‌تون ضعیفه کلاس‌های استاد یوسفی پیشنهاد میشه. البته من هیچ کلاسی شرکت نکردم ولی با توجه به کتاب‌هاشون و ویدئوهای رایگانی که تو آپارات گذاشتن میشه فهمید کلاسشون در چه حد میتونه باشه.
۲- تو آزمون ارشد که همیشه سوالا مشکلات زیادی دارن ولی امسال دیگه نوبر بود! ولی شما اگه آماده باشید حتی اگه سوالات داغون باشن باز هم میتونید نتیجه بگیرید! مثلاً من امسال هدفم تک رقمی بود و سوالات واقعا افتضاح بود و خیلی برام گرون تموم شد! ولی با این حال در بدترین حالت دانشگاه تهران میارم! پس مطمئن باشید اگه سوالات افتضاح باشه برا همه افتضاحه و شرایط همه یکیه.
۳- دولتی آوردن سخت نیست. اگه درسارو خوب بخونید و یاد بگیرید میتونید دولتی بیارید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ق.ظ، توسط نوشتن.)
RE: چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟
(۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۹ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ق.ظ)نوشتن نوشته شده توسط:  فارغ التحصیل کامپیوتر هستم

هیچوقت کل مجموعه یک موسسه رو نخرید! هر موسسه‌ای تو بعضی از درسا استاد خوبی داره و تو بعضیا نداره.
۱- اگه از الان میخواید شروع کنید من منابع پیشنهادیمو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
گفتم. با همین منابع امسال دو رقمی میشم. البته اگه پایه‌تون ضعیفه کلاس‌های استاد یوسفی پیشنهاد میشه. البته من هیچ کلاسی شرکت نکردم ولی با توجه به کتاب‌هاشون و ویدئوهای رایگانی که تو آپارات گذاشتن میشه فهمید کلاسشون در چه حد میتونه باشه.
۲- تو آزمون ارشد که همیشه سوالا مشکلات زیادی دارن ولی امسال دیگه نوبر بود! ولی شما اگه آماده باشید حتی اگه سوالات داغون باشن باز هم میتونید نتیجه بگیرید! مثلاً من امسال هدفم تک رقمی بود و سوالات واقعا افتضاح بود و خیلی برام گرون تموم شد! ولی با این حال در بدترین حالت دانشگاه تهران میارم! پس مطمئن باشید اگه سوالات افتضاح باشه برا همه افتضاحه و شرایط همه یکیه.
۳- دولتی آوردن سخت نیست. اگه درسارو خوب بخونید و یاد بگیرید میتونید دولتی بیارید.

ممنون از نکات خوبت
اره متاسفانه پایه ام ضعیفه و همین ترس منو بیشتر میکنه از ریاضیات نمیتونم زیاد سر در بیارم و کاملا ضعیفم
چون دو بار ازمون دادم و اینجوری شده طرز فکرم بد شده و میترسم که این بار هم نیارم اما در هر صورت میخوام امسال ارشد رو قبول بشم.

هزینه کل کتابها چقدر میشه؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۷ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close