زمان کنونی: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تردید در زبان برنامه نویسی

ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۷, ۰۷:۴۸ ب.ظ
تردید در زبان برنامه نویسی
سلام من الان دانشجوی ترم یک نرم افزار هستم و زبان سی پلاس پلاس رو از نظر کد نویسی بلدم و فقط مونده شی گرایی به نظرتون الان اینو ادامه بدم یا برم سراغ جاوا و پایتون
والان تو بخش هوش مصنوعی کدوم زبان ها مترح هستن
و برای اینکه کمی در امد داشته باشم کدوم زبان خوبه البته در امد کنر تحصیل
و کلا مردد هستم که سراغ کدوم زبان برم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۱۲ ق.ظ
RE: تردید در زبان برنامه نویسی
(۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸ ب.ظ)omid2930 نوشته شده توسط:  سلام من الان دانشجوی ترم یک نرم افزار هستم و زبان سی پلاس پلاس رو از نظر کد نویسی بلدم و فقط مونده شی گرایی به نظرتون الان اینو ادامه بدم یا برم سراغ جاوا و پایتون
والان تو بخش هوش مصنوعی کدوم زبان ها مترح هستن
و برای اینکه کمی در امد داشته باشم کدوم زبان خوبه البته در امد کنر تحصیل
و کلا مردد هستم که سراغ کدوم زبان برم

زیاد رو زبان حساس نباشید. مهم مفاهیم برنامه‌نویسیه که تو اکثر زبان‌های برنامه‌نویسی مشترکه. ولی اگه میخواید زبانی بردارید که تمام نیازهاتونو برطرف کنه به نظرم پایتون انتخاب خوبیه. هم یادگیریش آسونه، هم تو زمینه هوش کتابخونه های خیلی زیادی داره هم اینکه درآمدشم خوبه و خیلی سریع داره رشد میکنه و از بقیه زبانها داره پیشی میگیره!

رتبه یک ارشد ۹۸ (ع)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۲۶۵ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۱۷۹ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  برنامه نویسی اندرویددر eclipse fas ۰ ۳۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: fas
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۸۴۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  زبان برنامه نویسی فرترن nilufar1370 ۰ ۳۴۱ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nilufar1370
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۲ ۶۴۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: azam2075
  برنامه نویسی ci fas ۰ ۳۴۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fas
  آموزش برنامه نویسی با جاوا sisili ۰ ۴۶۳ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
  کتاب پردازش تصویر و برنامه نویسی سی sadeghbakhshi ۱ ۵۶۴ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: razani.n
  برنامه نویسی سی شارپ در زمینه احراز هویت mahshid1383 ۰ ۶۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mahshid1383

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close