زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی مجدد نمره

ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۱۳ ب.ظ
بررسی مجدد نمره
سلام دوستان

میخواستم بپرسم آیا تا حالا کسی از گزینه "بررسی مجدد نمره" در سیستم اعتراض به نتایج اعلام شده از سوی سنجش استفاده کرده؟

اهمیت میدن؟ و آیا تاثیر منفی نداره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۲۳ ق.ظ
بررسی مجدد نمره
من استفاده کردم هیچ نتیجه ای نداد Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: siiib70
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۰۸ ق.ظ
RE: بررسی مجدد نمره
(۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

میخواستم بپرسم آیا تا حالا کسی از گزینه "بررسی مجدد نمره" در سیستم اعتراض به نتایج اعلام شده از سوی سنجش استفاده کرده؟

سلام
احتمال خطا یا اشتباه در محاسبه نمره یا درصد آزمون با توجه به ماشینی بودن و چک های متعدد، تقریبا نزدیک به صفر هست.
اسکن پاسخنامه شما وجود داره اگر سوالی هست ک احساس میکنید اشتباه گزینه صحیح شما رو گزینه دیگه دریافت کرده به سازمان بگید.
به شکل دستی بررسی میکنند و ریز درصد رو با تعداد زده، تعداد غلط و تعداد صحیح و نزده براتون ارسال میکنند.
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام
احتمال خطا یا اشتباه در محاسبه نمره یا درصد آزمون با توجه به ماشینی بودن و چک های متعدد، تقریبا نزدیک به صفر هست.
اسکن پاسخنامه شما وجود داره اگر سوالی هست ک احساس میکنید اشتباه گزینه صحیح شما رو گزینه دیگه دریافت کرده به سازمان بگید.
به شکل دستی بررسی میکنند و ریز درصد رو با تعداد زده، تعداد غلط و تعداد صحیح و نزده براتون ارسال میکنند.

ممنون. بله من یکی از گزینه هام رو اشتباه دریافت کرده و مطمئنم بابت این مسئله. باید در سیستم ارسال درخواست، از بخش ارسال درخواست عمومی، درخواستم رو مطرح کنم؟
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  

سلام

ممنون. بله من یکی از گزینه هام رو اشتباه دریافت کرده و مطمئنم بابت این مسئله. باید در سیستم ارسال درخواست، از بخش ارسال درخواست عمومی، درخواستم رو مطرح کنم؟
بله مشخصا بگید کدوم سوال تا پاسخنامه شما دوباره بررسی بشه، همون سوال براتون میفرستن که گزینه شما این هست و گزینه صحیح این.
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  

سلام

بله مشخصا بگید کدوم سوال تا پاسخنامه شما دوباره بررسی بشه، همون سوال براتون میفرستن که گزینه شما این هست و گزینه صحیح این.

خیلی ممنون بابت راهنمایی ارزشمندتون. امیدوارم همیشه موفق باشید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۱ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۲۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۶ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۶۹۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close