زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد

ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۱۴ ب.ظ
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و محترم،
من برای سال آینده میخوام کنکور ارشد برای هوش مصنوعی شرکت کنم. منتهی من یه مقدار قضیه درسیم فرق داره با بقیه. من ارشد کارگردانی هستم از دانشگاه تهران، البته دیپلمم ریاضی بوده و تا الان هم سال دومی هست که موسسه فاران مهر دانش آی تی میخونم. منتهی با توجه به اینکه من قسمت اعظم زندگیمو گذاشتم روی کامپیوتر و علوم کامپیوتر و برنامه نویسی و طراحی وب و خلاصه کاملا به درسها هم اشراف دارم، و با توجه به اینکه میتونم دوباره ارشد شرکت کنم، به پیشنهاد یکی از اساتید دانشگاه امسال میخوام برای هوش مصنوعی ارشد شرکت کنم. من مشکلی اصلا ندارم با مطالب درسی و اوضاع درسی من خیلی خوبه، فقط چیزی که هست منبع نمیشناسم برای امتحان ارشد، و نکته دیگه اینکه من هر چی باشه ارشد قبلیم با اینکه چند مرحله ای بود ولی خب مهندسی الان خیلی فرق میکنه با اون رشته و میخوام روش درس خوندن درست رو هم کمی راهنماییم کنین.
واقعا اینجا رو شانسی و توی جستجوی گوگل برای کتاب پیدا کردم و خیلی خوشحالم لااقل یه جایی هست که میشه بیایم باهم در مورد درس و کنکور صحبت کنیم. من الان دو روزه که عضو مانشت هستم و خیلی خوشم اومده از اینجا. امیدوارم چرخش همیشه بچرخه و آباد باشه.
لطفا کمی منو راهنمایی کنید، چطور درس بخونم؟ کلاس کنکور اگه لازمه کجا بهتره؟ و چه منابعی خیلی خوب هستن برای خوندن برای امتحان ارشد. دیگه خودتون کارکشته هستین منو راهنمایی کنین.
پیشاپیش از همگی سپاسگذارمAngel

پ ن: امیدوارم تاپیک رو جای درستی ایجاد کرده باشم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ ق.ظ
سلام به مانشت خوش اومدی.

برای شروع، پیشنهاد میکنم مصاحبه بچه های مانشت رو بخونی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد سوال جزیی تر اگر داشتی بپرس.

موفق باشی.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۳۲ ق.ظ
سلام دوست عزیز، ممنونم از راهنماییت، بله الان یه دو روزی هست که عضو شدم خیلی اونجا مطالعه کردم و الانم چشم بازم این کارو میکنم.. شما هم ماشالا از مقطع و رشته مشخصه که دانشجوی نمونه ای بودین واقعا ممنون میشم راهنمایی کنین.
میدونین، فضای رشته هنر که من تا حالا خودمو باهاش سرگرم کرده بودم خیلی فرق داره با فضای مهندسی خصوصا در مورد درس خوندن برای کنکور ، اونم ارشد، خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم تو فضای آکادمیک باشم. باور کنین تو دانشگاه ما با اینکه مجازی هست ولی خبری از فضای آکادمیک نیست.
بازم ممنونم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط alma1988.)
سلام

خوش اومدین

در کنار مانشت یه کانالی هم هست به نام کانال رایان آزمون که میتونید عضو شین...rayanazmoon
کلی ویس و جزوه از بهترین استادا داره و قسمت مصاحبشم میتونه برای تهیه منابع کمکتون کنه
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ ب.ظ
سلام، ممنون
حتما این کارو میکنم و عضو این کانال هم میشم. واقعا سپاسگذارم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۶ ب.ظ
RE: درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد
(۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان عزیز و محترم،
من برای سال آینده میخوام کنکور ارشد برای هوش مصنوعی شرکت کنم. منتهی من یه مقدار قضیه درسیم فرق داره با بقیه. من ارشد کارگردانی هستم از دانشگاه تهران، البته دیپلمم ریاضی بوده و تا الان هم سال دومی هست که موسسه فاران مهر دانش آی تی میخونم. منتهی با توجه به اینکه من قسمت اعظم زندگیمو گذاشتم روی کامپیوتر و علوم کامپیوتر و برنامه نویسی و طراحی وب و خلاصه کاملا به درسها هم اشراف دارم، و با توجه به اینکه میتونم دوباره ارشد شرکت کنم، به پیشنهاد یکی از اساتید دانشگاه امسال میخوام برای هوش مصنوعی ارشد شرکت کنم. من مشکلی اصلا ندارم با مطالب درسی و اوضاع درسی من خیلی خوبه، فقط چیزی که هست منبع نمیشناسم برای امتحان ارشد، و نکته دیگه اینکه من هر چی باشه ارشد قبلیم با اینکه چند مرحله ای بود ولی خب مهندسی الان خیلی فرق میکنه با اون رشته و میخوام روش درس خوندن درست رو هم کمی راهنماییم کنین.
واقعا اینجا رو شانسی و توی جستجوی گوگل برای کتاب پیدا کردم و خیلی خوشحالم لااقل یه جایی هست که میشه بیایم باهم در مورد درس و کنکور صحبت کنیم. من الان دو روزه که عضو مانشت هستم و خیلی خوشم اومده از اینجا. امیدوارم چرخش همیشه بچرخه و آباد باشه.
لطفا کمی منو راهنمایی کنید، چطور درس بخونم؟ کلاس کنکور اگه لازمه کجا بهتره؟ و چه منابعی خیلی خوب هستن برای خوندن برای امتحان ارشد. دیگه خودتون کارکشته هستین منو راهنمایی کنین.
پیشاپیش از همگی سپاسگذارمAngel

پ ن: امیدوارم تاپیک رو جای درستی ایجاد کرده باشم.
--

سلام علیکم
وقت شما بخیر

همانطور که احتمالا باید بدانید رشته مهندسی کامپیوتر، ۵ الی ۶ گرایش مختلف در دوره ارشد دارد و هر گرایش میتواند روش ها و سبک مربوط به خودش را داشته باشد.
اینکه در بالا اشاره کردید که قسمت اعظمی از وقت خودتان را صرف کامپیوتر و علوم کامپیوتر کرده اید را بیش تر توضیح دهید تا بتوانیم در این تاپیک دقیق تر شما را راهنمائی کنیم.
اگر دانشجوی رشته ی مهندسی آی تی (فناوری اطلاعات) هستید؛ احتمالا تا به الان تا حدودی با رشته مهندسی کامپیوتر نیز آشنا شده اید(چون این ۲ رشته در دوره ی کارشناسی درس های مشابه زیادی دارند).
به نظر من، هر منبعی که شما برای درس خواندن، انتخاب می کنید، می تواند مفید باشد. اما ویدئویی وجود دارد که به طور مفصل منابعی را که بیش تر مورد استفاده قرار گرفتند، معرفی می کند. من لینک ویدئو را در انتهای همین متن قرار دادم.
موفق باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ ب.ظ
ممنون از شما و از راهنماییتون
راستش من به دلایلی زندگیم از روالی که داشت و یه تصادف، خارج شد و من یهو از رشته کارگردانی دانشگاه سر درآوردم، ولی خب با توجه به اینکه اعظم علاقه من کامپیوتر و برنامه نویسی بود اصل کارم شد طراحی وب، کم کم سخت افزار هم وارد قضیه شد و من مطالعه رو شروع کردم به شکل حرفه ای تا اینکه از دنیای روز کامپیوتر هم عقب نباشم در کنار کارم. بعد صرفا فقط برای اینکه مدرکی بگیرم وارد موسسه فاران مهر دانش شدم در رشته فناوری اطلاعات و شروع کردم که اینجا در یکی از تاپیکها که بحث دانشگاههای مجازی بود من توضیح دادم که فقط سرخورده میشه آدم توی دانشگاه های مجازی. اصلا توجه نمیکنن که این دانشجو کیه و آینده ای که داره با این نمرات که از سر سیری میدن هدر میشه.
پسر دایی من که رئیس یکی از دانشکده های دانشگاه شریفه با توجه به شناختی که از من داشت پیشنهاد کرد که ارشد رو یکبار دیگه امتحان بدم و اینبار برای مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی که علاقه خاصی هم بهش دارم. و به من گفت که فقط واحد پیش زیاد بهم میدن چون رشتم چیز دیگه ای بوده. بنابراین منم شروع کردم الان مدار منطقی رو دارم تموم میکنم از روی مقسمی ، ریاضی رو تا اینجا از کتابهای مختلف خوندم و گسسته رو از پوران پژوهش شروع کردم و خلاصه سفت و سخت شروع کردم به خوندن. یه مقداری هم دستم اومده که سراغ کدوم موسسات برم با توجه به مصاحبه ها که اینجا خوندم. ولی روش درس خوندن برای ارشد مهندسی رو حتما باید از کسایی پرسید که تو این زمینه مثل شما فعالیت دارن و موفق هستن.
شما فکر کنین من ترم دو دانشگاه که بودم پیشنهاد یه پروژه برای خیابانهای هوشمند و کنترل ترافیک بر اساس شبکه ونت دادم که تو دانشگاه کلی بهم خندیدن. همه فکر میکنن که چون من ارشد کارگردانی دارم از پس این کارها بر نمیام. فعلا فعالیت هام رو به طراحی سایت و برنامه نویسی محدود کردم تا بتونم درس بخونم.
ممنون میشم راهنمایی کنین چون واقعا عزم رو جزم کردم که حتما امسال بزنم تو گوشش و به آرزوی کودکی هام برسم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط HamidReza1.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنون از شما و از راهنماییتون
راستش من به دلایلی زندگیم از روالی که داشت و یه تصادف، خارج شد و من یهو از رشته کارگردانی دانشگاه سر درآوردم، ولی خب با توجه به اینکه اعظم علاقه من کامپیوتر و برنامه نویسی بود اصل کارم شد طراحی وب، کم کم سخت افزار هم وارد قضیه شد و من مطالعه رو شروع کردم به شکل حرفه ای تا اینکه از دنیای روز کامپیوتر هم عقب نباشم در کنار کارم. بعد صرفا فقط برای اینکه مدرکی بگیرم وارد موسسه فاران مهر دانش شدم در رشته فناوری اطلاعات و شروع کردم که اینجا در یکی از تاپیکها که بحث دانشگاههای مجازی بود من توضیح دادم که فقط سرخورده میشه آدم توی دانشگاه های مجازی. اصلا توجه نمیکنن که این دانشجو کیه و آینده ای که داره با این نمرات که از سر سیری میدن هدر میشه.
پسر دایی من که رئیس یکی از دانشکده های دانشگاه شریفه با توجه به شناختی که از من داشت پیشنهاد کرد که ارشد رو یکبار دیگه امتحان بدم و اینبار برای مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی که علاقه خاصی هم بهش دارم. و به من گفت که فقط واحد پیش زیاد بهم میدن چون رشتم چیز دیگه ای بوده. بنابراین منم شروع کردم الان مدار منطقی رو دارم تموم میکنم از روی مقسمی ، ریاضی رو تا اینجا از کتابهای مختلف خوندم و گسسته رو از پوران پژوهش شروع کردم و خلاصه سفت و سخت شروع کردم به خوندن. یه مقداری هم دستم اومده که سراغ کدوم موسسات برم با توجه به مصاحبه ها که اینجا خوندم. ولی روش درس خوندن برای ارشد مهندسی رو حتما باید از کسایی پرسید که تو این زمینه مثل شما فعالیت دارن و موفق هستن.
شما فکر کنین من ترم دو دانشگاه که بودم پیشنهاد یه پروژه برای خیابانهای هوشمند و کنترل ترافیک بر اساس شبکه ونت دادم که تو دانشگاه کلی بهم خندیدن. همه فکر میکنن که چون من ارشد کارگردانی دارم از پس این کارها بر نمیام. فعلا فعالیت هام رو به طراحی سایت و برنامه نویسی محدود کردم تا بتونم درس بخونم.
ممنون میشم راهنمایی کنین چون واقعا عزم رو جزم کردم که حتما امسال بزنم تو گوشش و به آرزوی کودکی هام برسم.

سلام علیکم

مسئله ای رو که نوشتید خوندم. در مورد روش درس خواندن، دقیقا مشخص کنید که چه چیزی رو لازم است تا متوجه بشید و اگه سوالی داشتید مطرح کنید تا ان شاء لله بتونید راهنمائی بگیرید.
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۳۳ ق.ظ
با سلام دوست عزیز فیلم هوش مصنوعی هادی میرزایی دوبخشری و سیستم عامل ایشان و پایگاه داده ارسطو خلیلی فر و شبکه کامپیوتری ایشان و زبان زیر ذره بین و داده الگوریتم ترکیبی از فیلم هادی میرزایی دوبخشری و شیر افکن و نظریه زبان شیر افکن تهیه کنید. یا علی
ارسال: #۱۰
۰۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنون از شما و از راهنماییتون

سلام marvelous خوبی
چه خبر آزمون ارشد امسال رو چکار کردی رتبت خوب شد؟
امیدوارم به ارزوت که قبولی در گرایش هوش مصنوعی بود برسی Heart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۰۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۲۲ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close