زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۳۷۶
۱۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۱ ق.ظ)tesla66 نوشته شده توسط:  به نظر می رسه، شما فقط میخواین شریف قبول بشین تا کلاس بزارین که ایهالناس، فامیل و دوستان من شریف قبول شدم، و هدف دیگه ای ندارین، چون در سن چهل و یک سالگی اگه شما سال بعد هم ارشد قبول بشین و طی ۲ سال هم تموم کنین، سنتون میشه ۴۴ سال، که احتمال اینکه تو این سن بشه اپلای کرد، هیئت علمی شد و یا کار درستی پیدا کرد خیلی کم هستش. البته حق دارین چون دکتری مصاحبه داره و به راحتی نمیتونین قبول شین و در صورت قبولی باید حتما مقاله معتبر چاپ کنین، پس شاید راحت تر اینه که توی همه رشته ها ارشد بخونین و واسه خودتون از این طریق بازی و سرگرمی درست کردین، ولی واقعا حق اون جوونی که دنبال اهداف مهمتری مثل کار، اپلای و ادامه تحصیل برا دکتری هست رو امثال شما پایمال میکنن. کاش واسه کلاس گذاشتن یه روش دیگه ای پیدا می کردین، مثلا یه ماشین مدل بالا می خریدین و باهاش کلاس میزاشتین، یا یه سرگرمی دیگه ای پیدا می کردین!

نکته آخر اینکه، قبول شدن در مقطع ارشد توی شریف در سن ۴۲ سالگی اصلا هنر والایی نیست که پیشاپیش اینقدر بهش افتخار می کنین، تو سن شما افراد سال هاست دکتری گرفتن و با مرتبه ی استادیار، دانشیار و حتی استاد تمام در حال تدریس در دانشگاه ها هستن

موفق باشین

هر کس هدفی برای خودش داره و اهدافش برای خودش محترم هست. من کاری به شخص مخاطبتون ندارم. اما شخصا دوستانی دارم که در سنین بالاتر از نرمال ادامه تحصیل می دهند و بسیار پر انگیزه هم هستند.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Qu1ckZ
ارسال: #۳۷۷
۱۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۱ ق.ظ)tesla66 نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  جناب عروجی عزیز، من اینجا برای شما نمینویسم، برای دوستانی مینویسم که داریم باهم درس میخونیم. پس شما میتونی پستهای منو نخونی، همونطور که من پستهای شما رو نمیخونم. شما همینطور که به خودت اجازه میدی هر چی دلت میخواد بگی، پس این حق رو برای منم قائل باش که اومدم اینجا یه انجمنه ، تاپیک تاپیک ارشده و در مورد نحوه درس خوندنم صحبت کنم. شما اگه دوست نداری نخون آقا، نیا آقا. حق نداری به من بگی پست بزارم یا نزارم.

جناب ویسی که میدونم ناراحتی شما با من از کجاست. بله من مسئول برنامه ریزی برای شما نبودم و نیستم و نخواهم بود. اینجا هم اگه گفتم ریاضی رو حذف کردم یعنی به اندازه ی کافی گسسته و آمار احتمالات خوندم و دیگه بسه و خوندنش رو قطع کردم چون ضریب یک داره و وقتمو گذاشتم برای درسهای تخصصی تر. اینجا خیلی قبل تر از من در مورد نخوندن دروس ریاضی صحبت شده بود، چرا الان واسه من پلیس شدی؟ افتخار هم میکنم شاگرد نمونه ی قطب الدین صادقی بودم. حالا شما از این استاد خوشت نمیاد مشکل خودته. به منم ربطی نداره و اصلا حق نداری هر چی رو که خودت دوست داری به من دیکته کنی یا هر لقبی به من بدی.

همینطور شما جناب عروجی.
من میدونم خیلی ها چشم دیدن منو اینجا ندارن، بابا بچسبید به همون تاپیک "هر چه میخواهد دل تنگت بگوی" و دست از سر من بردارید. الان کسانی اینجا امتیاز دادن و لایک کردن که خودشون پایه یک اون تاپیک هستن. اونجا منو راحت نمیزارن یه کلمه حرف میزنم مدرک و ادله میخوان. خودشون هر مزخرفی به اسم شعر و شاعری و حرف دل تنگ پست میکنن. جنابی که روی سخنم با شماس. شما و من یکبار باهم کنار اومدیم و من پستهای شما رو در نظر نگرفتم تا شما راحت باشی. ولی شما دست از سر من انگار نمیخوای برداری و میای اینجا رو جو میدی.

حالا من به شما بگم، کسی که بخواد بخونه میخونه و با پستهای من مشکلی براش پیش نمیاد. اینجا فقط مثل بقیه میتونین بیاین از پیشرفت درسی و از نحوه درس خوندنتون بگید. هیچکس به هیچکس دیگه حق توهین نداره. شماها که ادعا میکنین فرزندان کوروش هستین یه نموره از اخلاق اونو هم نبردین. برین خودتونو درست کنین بعد به فکر درس خوندن ، خصوصا بقیه باشین. این رفتارها درست نیست. من کاری به کار شما ندارم، شما هم برو پی کارت و یا به قول خودت اصلا پستهای منو نبین. هیچ دلیلی برای بی اعتبار کردن یه کاربر از دید من موجه نیست. همه حق دارن اینجا پست بزارن.

من اینجا برای شما پست نمیزارم، برین تو همون تاپیک خودتون از اون بحثهای خسته کننده کیش و مات و اینا داشته باشین، یا بیاین برای نهمین سالگرد عضویتتون اینجا جشن بگیرین و به خودتون نمره ی مثبت بدین. این شماهایین که وقت تلف میکنین. نه من.

بحث همینجا تمام////

من تا اینجا شصت درصد درسها رو خوندم، شبکه رو تموم کردم، و الان دارم با قدرت هر چه تمام تر ادامه میدم. باشد که جوجه رو آخر پاییز و تو دانشگاه شریف بشمارن.
به نظر می رسه، شما فقط میخواین شریف قبول بشین تا کلاس بزارین که ایهالناس، فامیل و دوستان من شریف قبول شدم، و هدف دیگه ای ندارین، چون در سن چهل و یک سالگی اگه شما سال بعد هم ارشد قبول بشین و طی ۲ سال هم تموم کنین، سنتون میشه ۴۴ سال، که احتمال اینکه تو این سن بشه اپلای کرد، هیئت علمی شد و یا کار درستی پیدا کرد خیلی کم هستش. البته حق دارین چون دکتری مصاحبه داره و به راحتی نمیتونین قبول شین و در صورت قبولی باید حتما مقاله معتبر چاپ کنین، پس شاید راحت تر اینه که توی همه رشته ها ارشد بخونین و واسه خودتون از این طریق بازی و سرگرمی درست کردین، ولی واقعا حق اون جوونی که دنبال اهداف مهمتری مثل کار، اپلای و ادامه تحصیل برا دکتری هست رو امثال شما پایمال میکنن. کاش واسه کلاس گذاشتن یه روش دیگه ای پیدا می کردین، مثلا یه ماشین مدل بالا می خریدین و باهاش کلاس میزاشتین، یا یه سرگرمی دیگه ای پیدا می کردین!

نکته آخر اینکه، قبول شدن در مقطع ارشد توی شریف در سن ۴۲ سالگی اصلا هنر والایی نیست که پیشاپیش اینقدر بهش افتخار می کنین، تو سن شما افراد سال هاست دکتری گرفتن و با مرتبه ی استادیار، دانشیار و حتی استاد تمام در حال تدریس در دانشگاه ها هستن

موفق باشین

این حرف شما به شدت نژاد پرستانه هست جدا از این که این حرف رو به کی زده باشید (حتی به یه آدم فرضی) متاسفانه بعضی ها فکر میکنن نژاد پرستی فقط گیر دادن به رنگ پوست هست, در صورتی خیلی مسایل دیگه مثل سن رو هم شامل میشه.
مگه ملاک سن و سال هست آخه؟ اون هم برای کسب علم؟ واقعا متاسفم...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۷۸
۱۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۳۹ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
با سلام به همه دوستان. یه سوال الان این همه بحث واسه چیه بشینید فقط بخونید و آماده بشید
کاربر marvelous حرفای شما در مورد برنامه ریزی اصلا صحیح نیستش من خودم دوستام اکثرشون رتبه های تک رقمی این رشتن و
راحتتر میتونم از اونها کمک بگیرم. راجب دکتر صادقی هم من همینجوری یه چیزی گفتم. شما زیاد جدی نگیر. هر کسی میدونه که کسی که به جدیدت واسه ارشد اماده میشه همینجوری نمیاد وقتشو اینجا هدر بده.
موفق باشید
۲
۱
ارسال: #۳۷۹
۱۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  واقعا هم حرف این دوستمون صحیح هست ما اینجا یک جمع صمیمی هستیم که با هم در مورد پیشرفت کارهامون و نحوه مطالعمون تبادل نظر میکنیم و به قول دوستمون ناراحتی نیا ونخون عزیز دل برادر ، در ضمن یه عده هستن (به نظرم مثل دوستمون marvel) که اگه یه تصمیمشون رو با یه عده مثل خودشون در میان بگذارن ، بهتر به اون تصمیم عمل میکنن و باعث تشویقشون میشه .
و تبادل نظر هم یعنی همین ایشون در مورد ریاضی نظر خودشون رو گفتن نیومدن از یقت بگیرن بگن ریاضی بخون که شما برو ۱۰ دور ریاضی بخون اصلا ...
اینجا هم به نام خودت نزدی که ما بیایم از شما اجازه بگیرم برا پست ها ، میتونی بری پست خودت یا تلگرام و اینستا هرجا که دوست داری .

ومن الله توفیق
-------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان با ثبت نام چه میکنید ؟
در ضمن این آذر سرعتش به نظرم از همه ماه ها بیشتر بود... هفدهمه !!!

مخلصیم داداش
من که دیشب ثبت نام کردم و از وقتی این کارو کردم اراده ی محکم تری پیدا کردم و انگیزم بیشتر شده. امیدوارم این انگیزه تا آخرش به همین تازگی بمونه.
راست میگی آذر رفت..... منم دنبالش تو این آذر خوب درس نخوندم. ولی وقت برای جبران هست و هیچوقت دیر نیست.
دوستان ارشدی همگی موفق باشید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۱
۰
ارسال: #۳۸۰
۱۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۱۱ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام
امسال با یاری خدا برای ارشد فناوری می خوام بخونم اما رشته قبلی من زبان بوده
دوستان برای ریاضیات گسسته برای کسی مثل من چی منبعی پیشنهاد می کنید
با تشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۸۱
۲۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۱۱ ب.ظ)m_maj2004 نوشته شده توسط:  سلام
امسال با یاری خدا برای ارشد فناوری می خوام بخونم اما رشته قبلی من زبان بوده
دوستان برای ریاضیات گسسته برای کسی مثل من چی منبعی پیشنهاد می کنید
با تشکر

سلام دوست عزیز، ببخشید که من بی هوا میپرم وسط و نظر میدم. اصلا نترس از اینکه از رشته ی دیگه ای میخوای شرکت کنی در کنکور ۹۹، مهم اینه که اراده کردی و تصمیمت رو گرفتی. برای ریاضیات گسسته من کتاب هادی یوسفی از پوران پژوهش و همینطور کتاب ریاضیات گسسته مدرسان شریف رو خیلی مناسب میبینم. ولی من جای شما باشم اگر میخوای از الان شروع کنی وقت روی ریاضی ها نزار چون ضریبشون یک هست. البته منی که اینو میگم خودم دارم گسسته و آمار احتمالات رو میخونم. مثل شما از ارشد رشته ی کارگردانی میخوام امسال ارشد هوش مصنوعی شرکت کنم. به نظرم اگه روی درسهای اختصاصی وقت بزاری بیشتر به نفعته. ولی اگه میخوای ریاضی رو بخونی این دو تا کتاب که گفتم خیلی کمکت میکنن.خداییش بهترین کتاب یوسفی ساختمان گسسته هست. امیدوارم موفق باشی. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۸۲
۲۲ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۵ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان سلام، امروز صبح، یعنی همین جمعه صبح امتحان آزمایشی دارم !!!!
دو روز پیش نشسته بودم دیدم از موسسه ی نصیر یه اس ام اس اومد که به دلیل اینکه از محصولات این موسسه زیاد استفاده کردین در یه مدت کوتاه به شما اجازه داده میشه که در آزمون اول به صورت آزمایشی و رایگان شرکت کنید. برای ثبت نام هم شرایط تخفیف گذاشته بود. منم فورا دست به کار شدم و رفتم اسممو ثبت کردم و فردا صبح آنلاین امتحان میدم. خودمم گزینه ی آنلاین رو انتخاب کردم چون سری قبل که ارشد قبول شدم دقیقا همین آزمونهای آزمایشی آنلاین بودن که خیلی بهم کمک کردن.
فقط الان مشکلی که هست استرس از این دارم که تست زدن سخت باشه در عالم مهندسی. اگه ممکنه دوستان و اساتید گرانقدر کمی در مورد تست زدن و تستهای مفید و این چیزا راهنمایی کنید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۸۳
۲۲ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط Who cares.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان سلام، امروز صبح، یعنی همین جمعه صبح امتحان آزمایشی دارم !!!!
دو روز پیش نشسته بودم دیدم از موسسه ی نصیر یه اس ام اس اومد که به دلیل اینکه از محصولات این موسسه زیاد استفاده کردین در یه مدت کوتاه به شما اجازه داده میشه که در آزمون اول به صورت آزمایشی و رایگان شرکت کنید. برای ثبت نام هم شرایط تخفیف گذاشته بود. منم فورا دست به کار شدم و رفتم اسممو ثبت کردم و فردا صبح آنلاین امتحان میدم. خودمم گزینه ی آنلاین رو انتخاب کردم چون سری قبل که ارشد قبول شدم دقیقا همین آزمونهای آزمایشی آنلاین بودن که خیلی بهم کمک کردن.
فقط الان مشکلی که هست استرس از این دارم که تست زدن سخت باشه در عالم مهندسی. اگه ممکنه دوستان و اساتید گرانقدر کمی در مورد تست زدن و تستهای مفید و این چیزا راهنمایی کنید.

خسته نباشید میگم و امیدوارم موفق باشید
اینکه فقط بخونید و تست اصلا نزنید کار جالبی نیست و من از همه رتبه های برتر شنیدم که بعد هر فصل یه چند تایی تست باید بزنید تا یاد گیریتون تکمیل بشه ، من خودم از تست وحشت داشتم و کم میرفتم سمتش ولی یکی از رتبه های برتر پارسال خانم زهرا بود اسمشون به نظرم ... گفتن که به تست به چشم خود سنجی نگاه نکنید و بهش به چشم تکمیل آموزشتون نگاه کنید، که خدا خیرشون بده خیلی به من کمک کرد این حرف ایشون . شما هم امتحان کنید می بینید که خیلی از استرستون کم میکنه تست زنی .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۸۴
۲۲ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام ، خسته نباشی
امروز امتحان رو دادم و خیلی عالی بود، احساس کردم قشنگ فهمیدم نقطه ضعفهای من کجاها هستن. امتحانش با اینکه یه خرده با مشکل و یه کم دیر برگذار شد برای من ولی خوب بود. الان دقیقا میدونم چی رو باید بخونم و کجاها رو وقت گذاشتم و زیادی خوندم و همه چی برام مشخص شده. شرکت در این آزمونها خوبیش اینه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۳۸۵
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۱ ق.ظ
رتبه ی من ۳ شد تو امتحان دیروز، و فهمیدم که هر چی هم بلد بودم و زده بودم از کتاب های مدرسان شریف بود. جالب اینکه ریاضی رو هم وقت اضافه آوردم ریاضی یک و دو رو حل کردم و هر سه تا تستی که از ریاضی زده بودم درست بود.

شبکه هیچی نزده بودم و هوش هم همینطور ولی ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو عالی زده بودم، کامپایلر و پایگاه داده هم بد نبود. سوالا رو میزارم اینجا هر کسی خواست استفاده کنه با پاسخنامه.
حالا مهم این نیست، نباید غره شد. مهم اینه که برای اولین بار کنکور فنی مهندسی واری دادم و با حال و هوا آشنا شدم کمی و تجربه کسب کردم. الان میدونم هوش رو باید عالی بخونم چون خیلی ترس ورم داشت سر جلسه از هوش و شبکه.
اگه راهنمایی هم برام دارین ممنون میشم پست کنین.
CE-Q1-60286affe4.pdf
اندازه فایل: ۴/۳ MB

CEIT-Q1-Answer.pdf
اندازه فایل: ۷۲۰/۱۲ KB

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۲
۱
ارسال: #۳۸۶
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۰۸ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان سلام،
خسته نباشین. درسها در چه حالن؟

یه سوال داشتم از اساتید محترم، من شروع کردم به خلاصه برداری ، آیا تاثیر خواهد داشت و میتونم برای دور سوم استفاده کنم ا زشون؟
یه کم در مورد خلاصه نویسی و نکته برداری راهنمایی کنید. تو درسهای فنی سخته واقعا نمیدونم باید چطور این کارو بکنم.
من الان بیشتر درسها رو تقریبا به دور دوم رسوندم و یه کمی هم از برنامه که موسسه سه گام برام ریخته بود جلوترم. یه کم راهنمایی کنید برای این دور دوم و این نکته برداری و خلاصه نویسی.

ممنون

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۱
ارسال: #۳۸۷
۰۹ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۵۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام مجدد خدمت دوستان
یه سوال داشتم در مورد هوش مصنوعی کتاب پارسه ، من کتاب نصیر رو در شرف اتمامش هستم میخواستم بدونم دوستانی که کتاب پارسه رو خوندن راضی هسن ازش و لازمه ما هم بخونیم یا نه ؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------
و یه صحبت هم با دوستانی هم که تازه شروع به خوندن میکنن بعد امتحانات ...گول موسسات سرچ گوگل رو نخورید با همایش های تبلیغاتی و شرکت کننده های فیک و رتبه های خریداری شده از سال قبل ...جالب بود یک رتبه برترشون کلا میگفت کتابهای یه موسسه دیگه رو خونده ولی چون با ر.ر مشاوره داشته قبول شده Smile
من خودم یه کلاس باهاش برداشم یا میخوابید سر کلاس های آنلاین میگفت شب دیر خوابیدم یا خاطره تعریف میکرد ?
۰
۰
ارسال: #۳۸۸
۱۰ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  سلام مجدد خدمت دوستان
یه سوال داشتم در مورد هوش مصنوعی کتاب پارسه ، من کتاب نصیر رو در شرف اتمامش هستم میخواستم بدونم دوستانی که کتاب پارسه رو خوندن راضی هسن ازش و لازمه ما هم بخونیم یا نه ؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------
و یه صحبت هم با دوستانی هم که تازه شروع به خوندن میکنن بعد امتحانات ...گول موسسات سرچ گوگل رو نخورید با همایش های تبلیغاتی و شرکت کننده های فیک و رتبه های خریداری شده از سال قبل ...جالب بود یک رتبه برترشون کلا میگفت کتابهای یه موسسه دیگه رو خونده ولی چون با ر.ر مشاوره داشته قبول شده Smile
من خودم یه کلاس باهاش برداشم یا میخوابید سر کلاس های آنلاین میگفت شب دیر خوابیدم یا خاطره تعریف میکرد ?

سلام ، خسته نباشی، خب این هوش نصیر رو که خوندی میشه نظرت رو در موردش بنویسی؟
من راستش دارم راهیان رو میخونم ولی اصلا ازش راضی نیستم. بعد پارسه هم هوش داره؟ کی نوشته هوش پارسه رو؟

و در مورد مشاور راستش من از سه گام خانم زهرا توفیقی مشاوره گرفتم و واقعا ازش راضی هستم. خیلی دلسوز هست و خوب راهنمایی میکنه، من ازش راضی هستم و کلا موسسه سه گام موسسه ی خوبیه. خداییش کارشو بلده و از تمام زیر و بم کنکور خبر داره. ولی موسسات دیگه رو واقعا نمیدونم و همینطور که شما گفتی معلوم نیست چه میکنن. منم با اینکه مشاور دارم ولی واسه خوندن خودم استارت میزنم و تو کار مشاور خیلی دخالت میکنم. کلا میخوام بگم همه جا خوب و بد هست ولی من از این مشاور خیلی راضی هستم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parandish@gmail.com
ارسال: #۳۸۹
۱۰ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط Who cares.)
(۱۰ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۱۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  

من راستش دارم راهیان رو میخونم ولی اصلا ازش راضی نیستم. بعد پارسه هم هوش داره؟ کی نوشته هوش پارسه رو؟

و در مورد مشاور راستش من از سه گام خانم زهرا توفیقی مشاوره گرفتم و واقعا ازش راضی هستم. خیلی دلسوز هست و خوب راهنمایی میکنه، من ازش راضی هستم و کلا موسسه سه گام موسسه ی خوبیه. خداییش کارشو بلده و از تمام زیر و بم کنکور خبر داره. ولی موسسات دیگه رو واقعا نمیدونم و همینطور که شما گفتی معلوم نیست چه میکنن. منم با اینکه مشاور دارم ولی واسه خوندن خودم استارت میزنم و تو کار مشاور خیلی دخالت میکنم. کلا میخوام بگم همه جا خوب و بد هست ولی من از این مشاور خیلی راضی هستم.
ممنون شما هم خسته نباشی ، کتاب استاد خلیلی ترجمه کتاب راسل هست و کتاب عالی هست و بعد از خوندنش تست نا آشنایی باقی نمی مونه ولی چون خیلی ها پارسه رو تعریف میکنن از اون جهت پرسیدم که اگه از دوستان کسی خونده راهنمایی کنه چون هوش جز اون درسهایی هست که میخوام تسلط کامل داشته باشم انشالله برا ۸۰ درصد به بالا
و در ضمن استاد طارمیان نویسنده کتاب پارسه فیلم هاشون هم هست تو موسسه پر که شایدهم اون رو تهیه کردم .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب خوشحالم شما با مشاورتون نتیجه گرفتید ولی منظورمن موسسه و شخص دیگری هست که من تابستون چند مدت وقتم رو گرفت و بعد متوجه شدم برخلاف ادعای خودش که همه ازش کپی می کنن خودش تو کار کپی هست و تقریبا از همه اساتید برتر کپی میکنه
۰
۰
ارسال: #۳۹۰
۱۰ دى ۱۳۹۸, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۲۵ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۸ ۰۴:۱۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  

ممنون شما هم خسته نباشی ، کتاب استاد خلیلی ترجمه کتاب راسل هست و کتاب عالی هست و بعد از خوندنش تست نا آشنایی باقی نمی مونه ولی چون خیلی ها پارسه رو تعریف میکنن از اون جهت پرسیدم که اگه از دوستان کسی خونده راهنمایی کنه چون هوش جز اون درسهایی هست که میخوام تسلط کامل داشته باشم انشالله برا ۸۰ درصد به بالا
و در ضمن استاد طارمیان نویسنده کتاب پارسه فیلم هاشون هم هست تو موسسه پر که شایدهم اون رو تهیه کردم .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب خوشحالم شما با مشاورتون نتیجه گرفتید ولی منظورمن موسسه و شخص دیگری هست که من تابستون چند مدت وقتم رو گرفت و بعد متوجه شدم برخلاف ادعای خودش که همه ازش کپی می کنن خودش تو کار کپی هست و تقریبا از همه اساتید برتر کپی میکنه

درست میگی کتاب خیلی ترجمه ی کتاب راسل هست ولی خب ترجمه ی خوبی هم نیست، با این حال من الان دارم فصل سه و چهار رو میخونم. البته دوره هست. ممنونم از راهنماییت. منم روی هوش برای صد حساب میکنم. امیدوارم که بشه.Smile

اما در مورد مشاوره همه خوب نیستن، من خیلی این مشاورم رو تحت پرس گذاشتم تا ببینم چطور آدمیه و حتی در مورد موسسه تحقیق کردم. خدا رو شکر خیلی راضی هستم ازش. من تنها مشکلی که دارم با استرس خودم هست وگرنه دارم میخونم به امید خدا ببینیم چی میشه.
ولی بد نیست این مشاور و این موسسه رو لااقل معرفی کنی که بقیه بدونن و تو دامش نیفتن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parandish@gmail.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۶ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close