زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه دانشگاه ها

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ ب.ظ
مقایسه دانشگاه ها
سلام همگی
پیشاپیش خواهش میکنم از اینجا رد شدین یه نظری بدین ..مجموعش در کنار هم میتونه برای خیلی ها مفید باشه....
راستش تو ذهنم بود این تاپیک را ایجاد کنم چون بین خیلی ها این مباحث را میبینم و میدیدم.
همیشه یه رنکیگ هست بین بچه هایی که کنکور سراسری میدن و به ترتیب اسم دانشگاه رو میزنن و خداییش اون کلیت بی ارزش ترین چیزیه که هست ولی همه دنبال همون میرن.... اما ارشد یکمی بهتره ُ بچه ها یکمی بررسی میکنن...من فرض رو دانشگاه های تهران و رشته کامپیوتر بیشتر قرار دادم راستش چون انگیزه بشه تلاش کنن بچه ها...اما اینو هم میگم که دیگه بچه مدرسه ای نیستین...میدونین همه چز کنکور و دانشگاه نیست
حالا من یه سری فاکتور به ذهنم میرسه شما هم اگر فاکتوری به ذهنتون رسید اضافه کنین ...شاید جواب دادن به این فاکتور ها به بقیه کمک کنه حداقل...
من تجربه ارشد ندارم ...دم هرکی شرکت کرد هم گرمHeart...
خوب اول اینکه ممکنه ارشد و کارشناسی یت رشته به رشته فرق کنه و اگر جوابی دادین ذکر کنین خالی از لطف نیست
*معمولا دفاع چند سالس واسه ارشد؟می ذارن ۲ باشه یا مجبور میکنن ۳ بشه
*با هییت علمیش میشه کنار اومد یا در جایگاه دشمن هستن؟
*مورد بالا در مورد اموزش و ...--->فکر کنم این مهم نیست البته
*اگر توی رشته یا تمرکز خاصی میدونین خوبه یا بد رو بگین حتما
*میشه کار کرد یا باید فقط درس خوند و استادت هم کار سرت میریزه...این واسه من حداقل مهمه
*اصن اساتید کمک میکنن برای کار...چون بعضی اساتید معرفی میکنن...یا پروژه که میگیرن به عنوان کسی که داره کار میکنه و پول میگیره بهت نگاه کنن...البته مورد اخری رو نمیدونم هست اصن یا نه
*ریکام از اساتید گرفتن سخته یا راحت...
*اصن اپلای کردن چطوره اونجا؟...مثلا شریف معروفه اما بقیه جا ها چی؟
*حالا خودتون باشین چه ترتیبی انتخاب میکنین-لطفا فاکتور های موثر رو بگین-
*غذای سلف چطوره؟-من شکمو هستم حداقل Big Grin-
*بدرد بچه های خوابگاهی هم بخوره تاپیک....خوابگاه میدن؟خوبه؟بده؟چطوره ؟....
*راستی هییت علمیش چیزی میفهمن یا نهAngel
...من چیزی یادم نمیاد دیگه اگر فاکتوری بود بگین خودتون

ممنون
ممنون
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۸ ب.ظ
مقایسه دانشگاه ها
منی که تو دانشگاه تهران دو بار ارشد خوندم بهت میگم فرقی ندارن، همه سر و ته یه کرباسن، مهم خودتی که باید خط خودتو پیدا کنی.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: imali
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۵ ق.ظ
RE: مقایسه دانشگاه ها
(۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  منی که تو دانشگاه تهران دو بار ارشد خوندم بهت میگم فرقی ندارن، همه سر و ته یه کرباسن، مهم خودتی که باید خط خودتو پیدا کنی.
از پاسختون متشکرم
بله واقعا این حرف درسته...در عین حال اگر دوستان لطف کننن و جواب بدهند هم اینکه خود فرد چطوریه تاثیر میگذاره...همه همین طور هستیم خوب
اما:
به هر حال بد نیست آدم بدونه کجا میتونه به چیزی که میخاد راحت تر برسه...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۸۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۲۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۵۱۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  مقایسه سیستم های تکنولوژی اطلاعات تربیت مدرس و مالتی مدیا شهید بهشتی sk95 ۰ ۱,۶۳۷ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sk95
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۶۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۱۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران Happiness.72 ۶ ۵,۲۹۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت k00k ۱۸ ۱۲,۹۷۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۱۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close