زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات دکتری

ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۴ ق.ظ
بررسی سوالات دکتری
سلام دوستان.کسی میدونه جواب این سوال چی میشه .سوال ۴۱آزمون دکتری۹۱
کدام یک از گزینه های زیر درست است؟
۱)اگر یک دسته بند روی مجموعه اموزشی با تعداد نمونه های کم آموزش داده شود دسته بتد بیش برازش میشود.
۲اگر یک دسته بند روی مجموعه آموزشی با m نمونه آموزش داده شود اگر mبه سمت بی نهایت میل کند انگاه خطای آنوزشی به خطای واقعی همگرا میشود.
۳)الگوریتم آدابوست نمونه های آموزشی را به ترتیب از نمونه های سخت به آسان یاد میگیرد.
۴)اگر توزیع یکنواخت برای داده ها فرض شود تخمین MAP به تخمین ML تبدیل میشود.
من خودم بین گزینه ۱و۴ موندم
ممنون میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۲۹ ق.ظ
RE: بررسی سوالات دکتری
سلام دوستان.کسی میدونه چرا جمله "هنگامی که تعداد نمونه های آموزشی زیاد باشد تخمین map به تخمین ml همگرا میشود"نادرست؟ا
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۳۴ ب.ظ
RE: بررسی سوالات دکتری
(۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ)isoa نوشته شده توسط:  سلام دوستان.کسی میدونه جواب این سوال چی میشه .سوال ۴۱آزمون دکتری۹۱
کدام یک از گزینه های زیر درست است؟
۱)اگر یک دسته بند روی مجموعه اموزشی با تعداد نمونه های کم آموزش داده شود دسته بتد بیش برازش میشود.
۲اگر یک دسته بند روی مجموعه آموزشی با m نمونه آموزش داده شود اگر mبه سمت بی نهایت میل کند انگاه خطای آنوزشی به خطای واقعی همگرا میشود.
۳)الگوریتم آدابوست نمونه های آموزشی را به ترتیب از نمونه های سخت به آسان یاد میگیرد.
۴)اگر توزیع یکنواخت برای داده ها فرض شود تخمین MAP به تخمین ML تبدیل میشود.
من خودم بین گزینه ۱و۴ موندم
ممنون میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه

سلام دوستان
من در کنکور دکتری ۹۹ شرکت کرده بودم و شکر خدا موفق به کسب رتبه ۸ در سهمیه آزاد شدم دروس تخصص رو ۴۳ درصد زده بودم بعد کنکور تمام مطالب رو که خودم خونده و نکته برداری کرده بودم رو به همراه پاسخ تشریحی تمام سوالات سال های ۹۰ تا ۹۹ رو جمع و در کتابی به نام صفر تا صد یادگیری ماشین و شناسایی الگو برای کنکور دکتری هوش مصنوعی به چاپ رسوندم پاسخ این سوال و تمام سوالات کنکوری این دو درس رو می تونید در این کتاب پیدا کنید هزینه کتاب ۴۵ تومن و قابل ارسال به همه شهرها هست در صورت تمایل به خرید کتاب و یا هرگونه راهنمایی در مورد کنکور دکتری هوش مصنوعی می تونید از طریق ایمیل alipanahir@gmail.com با من در ارتباط باشید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۹۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۳۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۷۰۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close