زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی پروپوزال: بلاکچین یا معماری سازمانی

ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۴۹ ق.ظ
راهنمایی پروپوزال: بلاکچین یا معماری سازمانی
سلام دوستان
من ارشد آی تی گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی میخونم
این ترم باید پروپوزال ارائه بدم و موضوع بلاک چین را به پیشنهاد یکی از اساتید بررسی کردم و بنظرم جالب اومده
کسی میتونه راهنمایی کنه و یا ایده ای در زمینه پروپوزال و پایان نامه با موضوع بلاکچین بده
و همچنین موضوع معماری سازمانی که پیشنهاد دیگری بوده چطور؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۳۵۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  معماری سازمانی شهید بهشتی و ایتی پزشکی تهران IT93 ۲ ۳,۱۳۵ ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  ۱۶۶ آی تی - معماری سازمانی شهید بهشتی - روزانه Blue Boy ۹ ۶,۴۵۱ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۵۹۵ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۲۴۴ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
  معرفی رشته معماری سازمانی دانشگاه شهید بهشتی erfan.el ۱۱ ۹,۲۷۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  یه سوال معماری دارم لطفا راهنمایی کنید arsalmani ۱ ۱,۵۱۱ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۱۷۷ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
  ۱۷۸ معماری سازمانی بهشتی شبانه---- بنظتون میشه با انتخاب بعدی تغییر بدم؟ xak0008 ۱۱ ۲,۹۲۶ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close