زمان کنونی: ۳۰ شهریور ۱۴۰۰, ۰۶:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۴۰۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه
لطفا اگر کسی دسترسی به فایل pdf جزوه پایگاه داده پارسه داره بذاره شدیدا لازمش دارم. ممنون از همه دوستان گلم Heart

یک گنجینه ۴۰۰ گیگابایتی از ویدئوهای آموزشی CBT Nuggets ، Train Signal ، Testout ، Learnkey ، Lynda ، ... دارم که بیت به بیت دانلودش کردم با مکافات فراوان. از دوستان عزیز تهرانی که مجموعه مشابهی دارن برای تکمیل همزمان مجموعه ها دعوت می کنم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۳۸,۵۱۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۴۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۱۸ ۱۴,۳۵۱ ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: itry2bpossitive
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۳,۴۵۴ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۵۸۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۲ ۳,۲۷۵ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ترانه مرندی
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۵۷,۳۵۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۱۵,۲۲۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۷ ۷,۰۵۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۳,۱۵۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close