زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

متن طنز به مناسبت روز دختر

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۱۹ ق.ظ
یه متن طنز به مناسبت روز دختر Big Grin

ترم اول(ترم جو گیریدگی):

الو سلام مامانی. منم هوشنگ .وای مامانی نمی دونی چقدر اینجا خوبه. دانشگاه فضای خیلی نازیه. وای خدا خوابگاه رو بگو. وقتی فکر می کنم امشب روی تختی می خوابم که قبل از من یه عالمه از نخبه‌ها و دانشمندای این مملکت توش خوابیدن - و جرقه اکتشافات علمی از همین مکان به سرشون زده – تنم مور مور میشه ..راستی اینجا تو خوابگاه یه بوی مخصوصی میاد که شبیه بوی خونه اصغر شیره ای همسایه بغلیمونه .دانشجوهای سال های بالاتر میگن این بوی علم و دانشه ‌! لامسب اینقدر بوی علم و دانش توی فضا شدیده که آدم مدهوش میشه !!! پریشب یکی از بچه‌ها به خاطر Over Dose از دانش رفت بخش مسمویت بیمارستان !

ترم ۲(ترم عاشق شدگی):

آه ای مریم. ای عشق من. همه زندگی من. می خواهم درختی شوم و بر بالای سرت سایه بیفکنم تا بر شاخسار من نغمه سرایی کنی. میخواهمت با تمام وجود عزیزم. همه پول و سرمایه من متعلق به توست. بدون تو این دنیا رو نمی خوام. کی میشه این درس من تموم شه تا بیام بات ازدواج کنم... امروز یک ساعت پشت پنجره کلاستون بودم و داشتم رخ زیبایت را که همچون پروانه ای در کلاس میدرخشیدی تماشا می کردم...

ترم ۳(ترم افسردگی):

الو مامان سلام. مریم منو ول کرد و گذاشت رفت! مامان جون افسرده شدم اولین عشقم بود دارم میمیرم از غصه . ای خدا بیا منو بکش راحتم کن. مامان من این زندگی رو نمی خوام.....

ترم ۴(ترم زرنگ شدگی):

الو سلام مهشید جون خوبی عزیزم؟ منم پژمان! کجایی نفس؟ نیستی؟دلم تنگ شده واست گنجشک کوچولوی من .بیا ببینمت قربونت برم... مهشید جون من پشت خطی دارم . مامانمه. بعداً بت زنگ میزنم.......
الو به به سلام چطوری ندا جون؟ آره بابا داشتم با مامانم صحبت می کردم. . پیرزن دلش تنگ شده واسم! جوجوی من حالت خوبه؟ به خدا منم دلم یه ذره شده واست. باشه عزیزم فردا ساعت ۱۱ پارک پشت علوم پایه ....

ترم۵ (ترم مشروطه گی):

الو سلام استاد! قربون بچه ات دارم مشروط میشم. ۲ نمره بم بده.به خدا دیشب بابابم سکته کرد . مرد . مامانم هم از غصه افتاد پاش شکست الان تو آی سی یو بستریه. منم ضربه روحی خوردم دچار فراموشی شدم اصلاً شما رو هم یادم نمیاد ....قول میدم جبران کنم....

ترم ۶(ترم ولخرجیدگی)‌:

الو مامان من خونه می خوام‌! راستی اون ۵۰ تومنی که ۳ روز پیش فرستادی تموم شد. دوباره بفرست. خرج پروژه‌ام شد!!!

ترم۷ (ترم پاتوقیده گی):

سلام داش مصی! حاجی دمت گرم امشب بساز ما رو . از اون پنیر شیرازیای ردیف بیار که مهمون دارم. ۳ صوت هم آیس بیار می خوایم فضا پیمایی کنیم. نوکرتم.آقایی!

ترم۸ (ترم فارغ التحصیلگی):

الو سلام خانم. واسه این آگهی که توی روزنامه دادید تماس گرفتم. فرموده بودید آبدارچی با مدرک لیسانس و روابط عمومی بالا ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , rezvan_m , ایرسا , samanium , **sara** , mahdi20 , mosavat , Helmaa , aminamini , موج , تومیکا , Mansoureh , Fatemeh , kadoos , Parva , r1e1z1a , skygirl_00 , Menrva , sahar121 , computerman , diligent
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۲ ق.ظ
RE: متن طنز به مناسبت روز دختر
خیلی جالب بود آفاق جون کلی با خوندنش حال کردم اما ربطش رو با روز دختر نفهمیدم .ExclamationExclamationExclamation

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۵ ق.ظ
سلام
ضمن تبریک روز دختر بشما و همه دختران خوب ایرانی.
این مطلب طنز شما بیشتر مربوط به آقایون بود تا خانمها. Huhخواستم ویرایشش کنم و نسخه مخصوص خانمها رو بذارم ترسیدم روز دختر ه یه وقت بهتون بر بخوره . پسرهای این مملکت که دلشون دریاست،مشکلی ندارنBig GrinTongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil , Masoud05 , kingmax
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۴ ق.ظ
خوب ربطش این بود که متنو بخونیم و بخندیمSmile

بحث پسر و دخترش نبود اتفاقا میخواستم یه متن مربوط به دخترها هم بگذارم اما متنشو نداشتم .شما اگه دارید بگذارید.Dodgy
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۳ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۳۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام
این مطلب طنز شما بیشتر مربوط به آقایون بود تا خانمها. Huhخواستم ویرایشش کنم و نسخه مخصوص خانمها رو بذارم ترسیدم روز دختر ه یه وقت بهتون بر بخوره . پسرهای این مملکت که دلشون دریاست،مشکلی ندارنBig GrinTongue

سلام و ممنون از تبریکتون Smile
ولی ببخشید کدوم دل دریایی؟؟؟
چیزیکه من یادمه تو همین روز مادری که چند ماه پیشا بود دانشگاه ما لطف کرد و وقتی از در حراست وارد میشدیم به همه‌ی دختر‌ها و خانمها یه شاخه گل رز قرمز با کارت تبریک و شکلات میدادن. اوه اوه نبودید که ببینید آقا پسرهای محترم از حسادت داشتن چه جنگ و خونی برپا می کردن، تازه همون روزم امتحان داشتیم استادمون به احترام اون روز امتحان رو لغو کرد حالا جالب بود آقا پسرا که همه قبول دارید همیشه کمتر درس میخونن و اون روزم اصلا آماده نبودن ولی چه اصراری به برگزاری امتحان داشتن البته شکستم خوردن Big GrinWink

همیشه رفتن رسیدن نیست،اما برای رسیدن باید رفت.در بن بست هم راه آسمان باز است،پرواز بیاموز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: eng_majid
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
کم کمک بحثها داره فیمینیستی میشه پسرها کجایید بیاییر به داد آقای فرداد برسید دخترها اینجا بیشترنا
بحث حقوق پایمال شده ما زنها .HuhExclamationBig GrinUndecidedSmileTongue
دوستان چند سال قبل در دوران دانشجویی یه شعر گفتم برای دختران شاید موقعیت خوبی باشد برای تجدید خاطرات بخشی از زندگی دانشجویی‌ام . تمامی تاریخها و اسامی زاییده ذهن شاعر است و واقعیت ندارد !!!
اپیزود اول:
اهواز
۱۵ مهر ۱۳۶۲ ساعت ۲ بعد از ظهر
کسی پدر شد.
از زنی که چرخش فقط لباس پسرانه می دوزد.
کودکی به نام دختر بس!

اپیزود دوم:
چه فرق می کند اسم این نوشته
شعر- دستنوشته های سارا- حقوق زن در ایران
یادم نیست که بود میگفت:
"زن حق دارد آب بخورد "
یا حتی این را بفهمد
که بچه کلاغها از بس که دروغ می گویند
منقارشان بدجوری دراز میشود.
جرف -حرف می آورد خواهر .
دیروز وقتی برای شانه ایم صیغه عقد می خواندند یادم رفته بود
کاغذ هایم هنوز ویار دارند .
جیب بغلی شهر هایم رابگرد باور کن که هنوز
از زن ایرانی چیزی به جز بعله مانده است .

اپیزود سوم:
روزنامه می نویسد
با این شماره تلفن پدرو مادری را از نگرانی در آورید
پدری که فقط کسی بود.
مادری که نمی دانم چرحش چرا خراب شده بود
حالا بگرانی‌ها زیر ناخنهایشان لول میزند
چشمهایشان هم اصلا دروغ نمی گویند
آن روز که باد گیسوانم را شانه میکرد که راه خانه‌ام را گم کنم فکر می کنم من بودم می گفتم
"دختر بس!"

..........................................................
توضیحات:
دوستان من در این شعر برای نماد دختر از مشخصات خودم استفاده کردم واین تنها برای ساختن شخصیت یک دختر به صورت انتزاعی بوده وگرنه در واقعیت جز مرفه ترین و آسود ه ترین دختران جامعه بوده‌ام با پدر ومادری که همیشه پشتم بوده اند اما در جامعه و اطرافم بسیار دیده‌ام جنس دخترانی
از تبار دختر بس را خواستم با آنها هم ذات پنداری داشته باشم در این دستخط . با تشکر باز هم روز دختر وتولد بانوی کریمه اسلام را به تک تک دوستانم تبریک می گویم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , rezvan_m , Mansoureh
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
]

چیزیکه من یادمه تو همین روز مادری که چند ماه پیشا بود دانشگاه ما لطف کرد و وقتی از در حراست وارد میشدیم به همه‌ی دختر‌ها و خانمها یه شاخه گل رز قرمز با کارت تبریک و شکلات میدادن. اوه اوه نبودید که ببینید آقا پسرهای محترم از حسادت داشتن چه جنگ و خونی برپا می کردن، تازه همون روزم امتحان داشتیم استادمون به احترام اون روز امتحان رو لغو کرد حالا جالب بود آقا پسرا که همه قبول دارید همیشه کمتر درس میخونن و اون روزم اصلا آماده نبودن ولی چه اصراری به برگزاری امتحان داشتن البته شکستم خوردن Big GrinWink
[/quote]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من بشما هم تبریک میگم. راستش منتظر عکس العمل بودم که برگشتم دوباره تالار رو نگاه کردم.Smile خوب نیست روز دختر اینقدر پیشداوری کنید و ناراحت بشید. البته چند تا سوال هست مثلا" اینکه به شما هم روز دختر و هم روز زن گل وشیرینی و لغو امتحان و تبریک میگن ولی این آقا پسرها تو این آسمان پر ستاره یه سیاره پر از سنگ و کلوخ هم ندارن!!! Sadدوم اینکه من که ننوشتم فقط گفتم وای که اگه مینوشتم چه جنگی میشد احتمالا" سرور آتش میگرفت!!!!Big Grin بهر حال من بشما قول میدم ۹۹ درصد پسرهای این مملکت دلشون اقیانوسیه !!! حالا همکلاسیهای شما احتمالا" نسبت به بیعدالتی اعتراض داشتن خدای ناکرده حسادت نکردن!!TongueTongueBig Grin

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , samanium , موج
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من بشما هم تبریک میگم. راستش منتظر عکس العمل بودم که برگشتم دوباره تالار رو نگاه کردم.Smile خوب نیست روز دختر اینقدر پیشداوری کنید و ناراحت بشید. البته چند تا سوال هست مثلا" اینکه به شما هم روز دختر و هم روز زن گل وشیرینی و لغو امتحان و تبریک میگن ولی این آقا پسرها تو این آسمان پر ستاره یه سیاره پر از سنگ و کلوخ هم ندارن!!! Sadدوم اینکه من که ننوشتم فقط گفتم وای که اگه مینوشتم چه جنگی میشد احتمالا" سرور آتش میگرفت!!!!Big Grin بهر حال من بشما قول میدم ۹۹ درصد پسرهای این مملکت دلشون اقیانوسیه !!! حالا همکلاسیهای شما احتمالا" نسبت به بیعدالتی اعتراض داشتن خدای ناکرده حسادت نکردن!!TongueTongueBig Grin
[/quote]
واقعا با هاتون موافقم بعضی جاها من دیده‌ام که پسر‌ها واقعا از ما دختر‌ها خیلی خیلی بیشتر گناه دارند اما همه فقط می گن دفاع از حقوق زنان هیچ کی نمی گه دفاع از حقوق مردان !!!!
تا حالا دیدیدین البته دیدن نمی خواد میدونید کل قوانین یه جور هایی برای آقایونه اما بعضی اوقات بد جوری حالشون رو سختی‌ها ومشکلات میگیره .

سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۴ ق.ظ
[i][i]
(17 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۳ ق.ظ)Mozhgan نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۳۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام

میبینم که اینجا بحث داره ویروسی میشه.Big Grin
فرداد بسیار زیبا و بجا جواب دادن ولی من هم چند خطی می افزایم.
مژگان خانم احتمالا این اساتید و هراست و.... دانشگاه شما زیادی فیمینیسم تشریف دارند اگه روز پسر یا پدر از این کارا کرده باشن این حسادت آقایون بی مورد بوده ولی امان از وقتی که این حرکت‌ها یه طرفه باشه که احتمالا هم هست توی اینجور مواقع آقایون از حقشون دفاع می کنن شما پای حسادت نگذارید.
ولی در کل دل پسرها به اندازه یک اپسیلون هم که هست از دل دخترا اقیانوسی تره.Tongue

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۱۰
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  کم کمک بحثها داره فیمینیستی میشه پسرها کجایید بیاییر به داد آقای فرداد برسید دخترها اینجا بیشترنا
فعلا که فرداد مثه یه قهرمان داره بحثو جلو میبره! هر وقت حس کردیم کم میاره، میایم!
راستی فرداد جون نتونستی کاری کنی ۱۸۰ درجه چرخش کن و یه کم (!!!!!) سرعت و اندازه گام رو زیاد کن!مشکل خودش بصورت خودکار حل میشه!

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۱۱
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط yasemi.)
سهیل امروز روز دختراس پس بزار هرچی میخوان بگن ما که به قول فرداد جان دلمون یه اقیانوسیه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinمشکلی نیستTongueTongueTongueTongue

حق مرد جماعت همیشه خورده میشه Big GrinBig Grin
ارسال: #۱۲
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخ توی دلم چه قندی آب می شه واسه یه ضد حال دیگه به این نوع تاپیک‌ها Smile

این نوستالوژی‌ها و کرکری خونی های بین پسر‌ها و دخترها هم عالمی داره واسه خودش. قشنگ رفتم توی جو دوران کارشناسی.

عالی بود بچه ها. اون تقویم ترم‌ها که اول اومده هم خیلی به واقعیت نزدیکه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۱۳
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۵۳ ب.ظ
روز دختر روز پسر روز زن روز مرد اینها همه ظاهری و تشریفاتین اینارو گذاشتن که مارو گول بزنن .چطور جایی که واقعا باید به زنو مرد احترام گذاشته بشه نمیزارن؟ هر روز باید روز دختر و پسر باشه تا همیشه به هم احترام بزاریم نه فقط یه روز ولی خوب این روزو به همه دخترا تبریک می گمSmile

Heart روزگار غریبیست نازنین عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد Heart
مانشت از این شعر مستثناست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Mansoureh
ارسال: #۱۴
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۲ ب.ظ
اصلا خانوما شام جوجه کباب تمیز مهمون آقای تنهایی و سایر آقایون‌، آخه تبریک خشک و خالی که فایده نداره.
البته من زیاد جوجه کباب دوست ندارم.
ارسال: #۱۵
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  اصلا خانوما شام جوجه کباب تمیز مهمون آقای تنهایی و سایر آقایون‌، آخه تبریک خشک و خالی که فایده نداره.
البته من زیاد جوجه کباب دوست ندارم.

مثل اینکه شما نمیدونید آقای دکتر متاهلند!!!Sad فقط همین مونده بمناسبت روز دختر جوجه کباب بدن. واقعا" نمیدونید چی میشه یا میخواهید خدای ناکرده تالار رو تعطیل کنید!!!! Sad

.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۵۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۱۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  گرامر مستقل از متن Sanazzz ۴ ۴,۸۶۲ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  متن ایمیل برای نویسنده مقاله Iran2014 ۲ ۳,۱۲۲ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۶۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  متن کاوی zorro ۰ ۱,۶۸۷ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zorro
  پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها پشتکار ۲ ۶,۰۴۵ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۵۲۴ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  منظور این متن در آمار چیست؟ H-Arshad ۰ ۱,۳۸۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close