زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال یا سال بعد؟!!! مساله این است!

ارسال: #۳۱
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: امسال یا سال بعد؟!!! مساله این است!
سلام به همه
من پارسال ۲۰۵ شدم و فقط دانشگاه های تهران انتخاب کردم که قبول نشدم.
امسال دوباره تلاشمو می کنم و اگه نشد سال بعد.
یک سال استرس و غیره ادمو اذیت می کنه اما برای رسیدن به چیزای خوب باید بهاشو پرداخت کرد.
البته الان نصف زمانم با کار کردن پر شده ولی بازم تلاشمو می کنم.

تلاش تلاش تلاش
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۳۲
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
من تا الان مشترک‌ها و گسسته و سه تا از تخصصی‌ها رو خوندم و تصمیم دارم مطلب جدید نخونم و فقط همینا رو تمرین کنم وتست بزنم.به نظر شما اگه بتونم همینا رو خوب بزنم قبول میشم؟حدود ۳۰۰ میارم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط abbassep.)
اگه بتونید این درسا رو خوب تست بزنین شاید هم رتبتون بهتر از ۳۰۰ بشه یکی از دوستان با درصدای زبان‌: ۴۹‌، ریاضی: ۹‌، مشترک: ۲۹ و تخصصی: ۴۰ رتبش ۲۳۱ شد و دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شد. ولی به نظر من ریسک نکن اگه می تونی اون یکی درس تخصصی رو هم بخون و بقیه رو مرور کن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p
ارسال: #۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
آقای MSZ چی شد ؟ شریف قبول میشی یا گذاشتی سال بعد ؟Smile
۱
۰
ارسال: #۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  آقای MSZ چی شد ؟ شریف قبول میشی یا گذاشتی سال بعد ؟Smile

همون طور که گفته بودم هکه سعیم رو کردم و جا نزدم
از کنکوری که دادم راضی نیستم ولی توکل به خدا. دیگه هرچه بشه، من تلاشم رو کردم

ولی در پاسخ به سوال شما دوست عزیز، ایشالا سال بعد رتبه دلخواهم رو میارم...
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , guest12
ارسال: #۳۶
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
تمام ارسالها رو خوندم ...
نمیدونم چی بگم واقعن ... هنگ کردم حسابی ... برداشتی که از وضعتون داشتین و این رتبه و این تاریخ و کلی حرفای دیگه .....

واااای که حال روحیم داغونه .............

۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  تمام ارسالها رو خوندم ...
نمیدونم چی بگم واقعن ... هنگ کردم حسابی ... برداشتی که از وضعتون داشتین و این رتبه و این تاریخ و کلی حرفای دیگه .....

واااای که حال روحیم داغونه .............
چرا حالتون بد باشه؟ ایشون بالاخره به هدفشون رسیدن و دیدین که آدم وقتی هدفش انقدر قوی باشه بهش میرسه...١سال دیرتر که عیبی نداره...از هر اتفاقی انژری منفی نگیرید به جنبه ی مثبتش نگاه کنید....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۸
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ
مشکل همون یک ساله دوست من !
همین سوال ایشون در حال حاظر برای خودمم پیش اومده .. ولی خوب فکر گذر یک سال اذیت میکنه آدمو .. یه جور ریسکه درهرحال ...

۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ
یه اشکال کلی در همه بچه ها وجود داره. این را من یه جایی خوندم. یادم نیست کجا.
اشکال اینه که وقتی ما صد در صد برای یه امتحان یا آزمونی آماده میشیم معمولا" بین سی تا چهل درصد از معلوماتمان را بکار میگیریم و با استفاده از همین مقدار معلومات بالای هفتاد درصد جواب میدیم.
ولی اگه کسی پنجاه درصد واسه یه آزمونی آماده باشد وقتی با معلومات موجود در اون پنجاه درصد میتواند بالای شصت درصد از سوالات را جواب بدهد معمولا" شرایط روحی و تلقین اینکه نخونده ام نمیذاره بیشتر از بیست درصد را جواب بدهد.
من نمیگم درس نخوندن و گذاشتن برای نزدیکی امتحان خوبه. نه اصلا" خوب نیست. ولی اگه آمادگی مون کامل نیست سعی کنیم خیلی بد امتحان ندیم. یعنی همه چی را رها نکنیم و بی خیال نشیم. بقول یکی میگفت میشه آبرومند امتحان داد و اگه شانس هم کمی یاری کنه قاطی قبولشده ها ما هم بریم داخلSmile
بنظرم فرصت هست. وقت تون را مدیریت کنید. چهل و پنج روز زمان کمی نیست. اگر هم بفرض موفق نشدین چیزی را از دست نمیدین. ولی اگه با چهل و پنج روز مطالعه با برنامه ریزی و هدفمند رتبه تون حتی اگه به قبولی نمیخوره خیلی هم بد نباشه سال دیگه این حس را دارید که هدف همچین دور دست هم نیست.
اگر چه که ممکنه بعضی با همین ۴۵ روز و انضمام معلومات دوران لیسانس و کمی هوش و موقعیت سنجی جاهای خوبی هم قبول شوند. فقط لازمه ۶ هفته قبل از امتحان تسلیم نشیدو نگید نمیشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hosh , fatima.sr68 , maneshty , virtual girl , takexpert , iApp
ارسال: #۴۰
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ
٣ حالت که بیشتر وجود نداره، غیرمجاز شدن، مجاز شدن اما رتبه ی بد داشتن، مجاز شدن و رتبه ی خوب داشتنSmile
من یه دوستی دارم که فقط اونه که میدونه شبای امتحان من چی میکشم، چون همش میگم مثلا اگه ٢٠ نشم چی؟ اگه معدلم بیاد پایین چی؟ میگه بجای اینکه به نتیجه فکر کنی فقط تلاش کن، خودش هروقت به نتیجه فکر نمیکنه و میگه فقط میخوام پاس شم نمره ش عالی میشه
بیاین این ٤٠ روزه باقی مونده همه تلاشتونو کنین فقط به این ٤٠ روز و اینکه عالی ازش استفاده کنین فکر کنین، همین که آدم به نتیجه فکر نکنه کلی از فشارها و استرس هاش کم میشه...سخته اما بخدا حیفه فقط با فکره نتیجه تایمتونو از دست بدین، من قول میدم اگر اینکارو کنین نتایج که بیاد خودتون جزء مصاحبه شونده هایینSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۱۹۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۰۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۴۱۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close