زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۰۱۰ IEEE International Conference on Management Science and Information Engineering

ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۴ ق.ظ
۲۰۱۰ IEEE International Conference on Management Science and Information Engineering
چند هفته قبل یه نامه دریافت کردم مبنی بر داوری یه کنفرانس و جورنال چینی!! یه سر زدم به این سایت دستم اومد که چه خبره! خلاصه فعلاً یه مقاله باد کرده فرستادم ببینم چه طوری داوری می کنن Big Grin

حدسم اینه که این کنفرانس خیلی آبکی و الکی باشه!!( و گر نه من رو داور نمی کردن!!) خلاصه دوستانی که می خوان حداقل یه paper داشته باشند واسه سرگرمی تا ۳۰ اکتبر فرصت ارسال دارندSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مقالات این کنفرانس توی IEEE چاپ می شه و از هر دری سخنی هست و هر چی بفرستید توی موضوعاتشون هست Big GrinBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , ali_computer69 , - rasool - , Mohammad-A , baran
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ
خوب چقدر پول می گیرن؟
به شما پول نمی دن برای داوری؟

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۴۵ ب.ظ
پول واسه چاپ؟ توی سایتشون هست احتمالاً. قسمت registration

من داوری رو قبول نکردم. نمی دونم پول بدن یا نه.

۰
۰
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ
مقاله باد کرده من accept شد!!!! تابلو بود کنفرانسش!!Smile

۰
۰
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  مقاله باد کرده من accept شد!!!! تابلو بود کنفرانسش!!Smile
شکسته نفسی می فرمایید.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  Science dictionary johntimber ۰ ۱,۹۱۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: johntimber
  منبع مناسب و مفید برای structure and written expersion جهت شرکت در MSRT لهمشد ۱ ۲,۹۱۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zoshan3
  مهندسی نرم افزار مبتنی بر جستجو (SBSE :search-based software engineering) svas ۱ ۲,۱۲۸ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahta.Bakhshizadeh
  حل المساول کتاب (فووری) Speech and Language Processing, 2/E 2nd soosoo ۱ ۱,۶۸۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: soosoo
  ترجمه Distributed Systems Principles and Paradigms adel28 ۱۶ ۱۵,۷۱۵ ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sepide.f.92
  ایجاد رفرنس به فرمت IEEE به صورت خودکار gogooli ۶ ۱۱,۶۶۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  دانلود Expert Systems: Principles and Programming jazana ۲ ۳,۲۲۸ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  BigO , Omega تابع {f(n)={n, even n and 1, odd n Iranian Wizard ۳ ۲,۳۹۱ ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin0101
  ساخت AND iCanDoIt ۱ ۱,۴۴۹ ۱۴ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: babaeishiva
  عدم نصب شدن آفیس ۲۰۱۰ روی ویندوز ۷ Girbert ۱۶ ۳۴,۲۹۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: farid_milani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close