زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من بعد از کنکور مهندسی

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ ق.ظ
Wink من بعد از کنکور مهندسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , پری , mosaferkuchulu , aatwo , SarahArshad , AmirGooran , nasogh , maryami , homa , Aurora , a i , yaser_ilam_com , mamat , پشتکار , nomad:D , baran , mfXpert , fatemeh85 , Pegasus
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
من بعد از کنکور مهندسی
"باید ورزش کنیم..."

"انشالله بعد ارشد..."

"بد نیست گاهی وقتا نون و پنیر و گوجه بخوریم!"

"انشالله بعد ارشد..."

"ایمیلام خیلی شلوغ و درب و داغونه...دلم برای حسین کوچولو تنگ شده...ار شیراز برگشتن ندیدمشون!...مامان روضه امسای و برده امام زاده ها...امسالم نرفتم!!!"

"چی؟؟؟وقت نداری!باشه واسه بعد ارشد..."

"فیلم ببینیم...روزنامه و مجله بگیریم...کتاب غیر درسی بخونیم!"

"اتاق؟؟؟؟جارو شه؟وقت نداریم!!!"

"بعد ارشد..."

"جریان خواستگاری بازی چی شد؟!!!"

"هیچی!مونده بعد ارشد!!!"

"ایسنا چی شد؟جواب امتحانت؟"

"بعد ارشد..."

"پروژه ی کذایی (!!!) مولتی مدیا چی شد؟رفتی برج میلاد؟"

"مونده بعد ارشد!"

"دلم حرم می خواد...امام رضا..."

"کاش بشه بعد ارشد بشه بریم...!"

...[/size]

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesab , fatemeh85 , alireza_it , SarahArshad , rozh66 , saeedehs , Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۱۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۱۰۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۶۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۵۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۹۰۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۱۲ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۴۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrhosseini97
  فروش کتابهای مهندسی کامپیوتر کنکور ارشد و منابع ، دسته دوم bf92149026 ۰ ۲,۰۶۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  ارشد بعد از سی سالگی z__z ۴ ۲,۶۳۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close