زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد سربازی

ارسال: #۱۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ
RE: سوال در مورد سربازی
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  اگه میخوای اردیبهشت اعزام شی حتمن همین الان پست کن. کارشون حساب کتاب نداره.
نهایتش اینه که اعزامت زودتر میاد میری عقب میندازیش که بعید بدونم این اتفاق بیفته. من اسفند فرستادم، اعزامم شهریور شد... که رفتم (به قول خودشون) تعجیل زدم شد تیر.
کلن اینکه حواست باشه...
زود برو ... دوماه هم دوماهه!
تو سربازی رفتی؟

آره پارسال حوصله ام سر رفته بود رفتم سربازی!
Big Grin
کلی هم خوش گذشت!

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
سوال در مورد سربازی
سلام خسته نباشید من تولد ۶۸ ترم یکی مونده به آخر کارشناسی -پدرم برج ۵ -۵۹ سال تمام می شود پدرم ۱ ماه پیش عمل قلب باز کرد دیابت فشار اضافه دارد حقوق بازنشتگی می گیرد و لی کم است ۵۰۰تومن همین حالا راه می رود من تک پسرم و ۳ خواهر که ازدواج کرده اندمن تنها نوه پسر .پسری هستم عمویم ۶۳ سال داره ازدواج نکرده عمه دارم که پسر داره من چکار کنم معاف می شود ازچه طریق کمکم کنید من برنامه ریزی واسه ازدواج کردم و کارکرده ام کمکم کنید تابرم سربازی برگردم حدودا ۲۶/۵ سال یا بیشتر می شه که :cry: :cry: :cry: وقتی برگردم هیچی :cry: ندارم و پدرم هم هیچی نداره که به من بده :cry: :cry: :cry: :cry: :sad: مغزم تهی شده با این همه اطلاعات که از قبل داشتم من نمی خوام گناه کنم می خوام ازدواج کنم ................
ارسال: #۱۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ق.ظ
سوال در مورد سربازی
یعنی کسی هست جواب بده به سوال یا این سایت پشت گوش میندازه من گفتم از شما با تجریه ها بپرسم
ارسال: #۱۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ق.ظ)m_sadeghi1989 نوشته شده توسط:  یعنی کسی هست جواب بده به سوال یا این سایت پشت گوش میندازه من گفتم از شما با تجریه ها بپرسم

اونکه پدرت ۵۹ ساله هست نمیتونی معافیت بگیری.چون تازه ۶۵ سال تمام هست قانونش.
پدربزرگ هم که میگی باید فاقد پسر باشه اونم نمیشه.
برای بیماری پدرت هم نمیتونی بگیری چون جزو معافیت ها حساب نمیشه

ولی یه راهی هست که بری کمیته امداد شهرتون و مدارک بدی و یه مدت شش ماهی شما رو تحت پوشش کنن و از قانون سه خواهر استفاده کنی و معاف دایم بگیری . ان شا الله که موفق باشی

راستی به فایل زیر هم یه نگاهی بنداز-صفحه ۱۷

فایل‌(های) پیوست شده
f.pdf
اندازه فایل: ۵۲۴/۰۵ KB

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
ارسال: #۲۰
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
یه سوال دارم: دانشگاه بدون کارت پایان خدمت ثبت نام میکنه؟
من تابستون سال دیگه خدمتم تموم میشه، میدونم که تا چند ماه طول میکشه کارتم بیاد... برای کنکور ۹۲ میخونم، حالا همش دارم به این فکر می‌کنم که نکنه قبول بشم ولی نتونم ثبت نام کنم؟ Sad
Fardad-A، در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

مشکلی ندارید میتونید امتحان بدید.خیالتون راحت. مهم اینه که تا قبل از ثبت نام در دانشگاه سربازیتون تمام شده باشه.

ارسال: #۲۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ق.ظ
سلام من ۱۸ سالمه و داداشم هم الان سربازیه و بابام هم توانایی جسمی نداره و به من نیاز داره مبخاستم بدونم میشه کاری کرد تاریخ اعزام منو به ۶ ماه دیگه بندازن که دادشم از سربازی که برگشت من برم؟ لطفا راهنماییم کنین ضروریه
ارسال: #۲۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط majid67110.)
سلام دوستان یکی از اقوام ما بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه یه ۳ سالی غیبت داشت و سربازی نرفت . حالا پدر ایشان دو هفته پیش فوت کردند و ایشان تک پسر هستند و تنها یه خواهر دارند و پدرشان حقوق تامین اجتماعی دارند . حالا به نظر شما ایشان میتونند معافی بگیرند به عنوان کمک خرج مادرشان یا نه . در ضمن ایشان ازدواج کرده اند .
با تشکر
ارسال: #۲۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ
سوال در مورد سربازی
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یکی از اقوام ما بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه یه ۳ سالی غیبت داشت و سربازی نرفت . حالا پدر ایشان دو هفته پیش فوت کردند و ایشان تک پسر هستند و تنها یه خواهر دارند و پدرشان حقوق تامین اجتماعی دارند . حالا به نظر شما ایشان میتونند معافی بگیرند به عنوان کمک خرج مادرشان یا نه . در ضمن ایشان ازدواج کرده اند .
با تشکر
هر سال تو دفترچه ذکر میشه که آیا افرادی که غیبت دارن میتونن از فلان معافیت ها استفاده کنن یا نه.
اینو تو دفترچه نگاه کنین مطمئن تره.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110
ارسال: #۲۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
سوال در مورد سربازی
کسی نیس جواب منو بده
ارسال: #۲۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ
من پارسال دفترچه اعزام به خدمت گرفتم (قبل از قانون جدید). این بند داخل دفترچه آمده:

نقل قول: ۵-مشمولان واجد شرایط ماده ۱۲۷ آیین نامه اجرایی قانون خدمت وظیفه عمومی:
از دو یا سه برادر واجد شرایط اعزام به خدمت، یکی از آنان که سن کمتری دارد به ظرطی که خود و برادری که به خدمت رفته است فاقد غیبت باشند با ارائه گواهی اشتغال به خدمت برادر یا برادران دیگر می تواند به تاریخ خاتمه خدمت برادر یا یکی از برادران، دفترچه آماده به خدمت دریافت کند و اگر برادر بزرگتری که برادر یا برادران کوچکتر او بخدمت اعزام شده اند و اعزام وی قبل از آنان به هر علت مقدور نبوده است چنانچه فاقد غیبت باشد می تواند تا خاتمه خدمت یکی از آنان از تاخیر در اعزام به خدمت استفاده نماید و در صورتی که مشمولین مذکور به خدمت اعزام شده باشند نمی تواند از تاخیر در خدمت استفاده نماید.

زیرش هم نوشته:

نقل قول: استفاده از تسهیلات بند فوق، صرفا پس از دریافت برگ آماده بخدمت در موعد مقرر و ارائه گواهی اشتغال به خدمت بدون غیبت برادر، امکان پذیر می باشد.

البته همانطور که گفتم دفترچه من مال پارسال و قبل از قانون جدید هست. برای اطمینان شما یک دفترچه بگیر و چک کن. و مراحلش را هم از همان کارمند پلیس +۱۰ بپرس تا قشنگ راهنماییت کنه که چیکار باید بکنی.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۲۶
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ
سوال در مورد سربازی
من دوسال پیش دانشگاه قبول شدم و حلال بعد از۴ ترم انصراف دادم وبرای معافیت پزشکی اقدام کردم ولی معاف نشدم. می خواستم ببینم راهی نیست برای رفتن به دانشگاه و نرفتن به سربازی. اگه ممکنه به ایمیلم پاسخ بدید

sahabtahi.abtahi510@gmail.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۶۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۵۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۸۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۶۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۴۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۳۹۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۹۰۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close