زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

م دفترچه نفرستادم ، دو ماه گذشته ، چه کار کنم ؟

ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
با سلام
Smile
من متولد دی ماه هستم سال ۷۱/ امسال کنکور قبول نشدم می خوام سال بعد برم دانشگاه.یه سری دوستان گفتند اگر دفترچه بفرستی باید بری خدمت ، نفرست بذار بمونه کنکور قبول بشی خوشون کارتو اوکی می کنن. منم دفترچه نفرستادم ، حالا دو ماه گذشته ، یه سری می گن اضافه می خوری یه سری می گن کلا نمی ذارن سال بعد بری دانشگاه و... چه کار کنم حالا ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: م دفترچه نفرستادم ، دو ماه گذشته ، چه کار کنم ؟
دیشب اخبار گفت تا ۳ خرداد هرکی اضافه خوردی بخشیده میشه .
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط موج.)
اون چیزی که من میدونم شما بعد از اینکه به سن مقرر سربازی رسیدید در کل قانونش این هست که شما تا شش ماه پس از فراغت طبیعی از تحصیل (نه اخراج یا انصراف) فرصت داری که دفترچه رو پست کنی
بعد این تاریخ اگه اقدام نکنی که کلا به لحاظ قانون مجرمی
و اگه هم بعد از این تاریخ اقدام کنی سه ماه اضافه خدمت خواهی خورد بعلاوه این که یه سری امتیازات ازت سلب میشه از جمله درخواست تاخیر و تعجیل ، اقدام برای برخی معافیتها و ...

علاوه بر اینها فکر کنم یه قانونی برای شرکت مجدد در کارشناسی بود که من ضوابطش رو نمیدونم. ولی در کل پیشنهاد میکنم که از خود نظام وظیفه شهرتون جویا بشی . یکی از دوستان من که سال دوم کنکور داده بود و دانشگاه قبول شده بود ترم شش نزدیک بود بخاطر همین قضایا اخراج بشه
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۰ ب.ظ
RE: م دفترچه نفرستادم ، دو ماه گذشته ، چه کار کنم ؟
این خبری که دیشب اخبار گفت :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ ب.ظ
از راهنمایی دوستان سپاس گزارم.

برای من ۳ ماه اضافه مشکلی ایجاد نمی کنه ، اما اینکه سال بعد نتونم دانشگاه برم اصلا مقدور نیست.قصد دارم پس از دوره کارشناسی برم سربازی.حالا تو این خبر نیومده که اگر من الان دفترچه بفرستم(با دو ماه تاخیر) آیا تا مهر ماه به من فرصت داده میشه که پاسخ دانشگاه رو بررسی کنم یا نه ؟ با اضافه یا به هر شکلی ، در شرایط فعلی من این امکان رو دارم که سال بعد دانشگاه برم یا خیر ؟

ممنون از راهنمایی شما.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۷۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۴ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۱۰۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close