زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش

ارسال: #۲۲۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ق.ظ)MSsoftware نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ۳ تا اعتراض به سنجش زدم و در جواب به طور اتوماتیک سیستم بهم گفت که تو کارنامه ام (نتیجه ۴خرداد) نتیجه اعتراضم رو با ذکر پاسخ میدن . ولی نا مردا شماره پرونده و همه مشخصاتمو گرفتن . اولش گفتم بابا بی خیال باهات لج می کنن نمرتو کم می کننا ولی کمی بعد جوگیر شدمو و دلو به دریا زدم

سلام من هم ۴ تا اعتراض زدم و در جواب این پیام اومد "نظرات شما به کمیته های تخصصی ارجاء خواهد شد و پس از اعلام نظر کمیته های مذکور، کلید نهایی و براساس آن، کارنامه داوطلب تولید خواهد شد. لذا پاسخ اظهارنظرها را در کارنامه خود ملاحظه خواهید کرد " با گفتن شما منم ترسیدم .منظورشون از اینکه "براساس آن کارنامه داوطلب تولید خواهد شد " چیه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ
یعنی اعتراضات داوطلبها به کلید اولیه بررسی میشه و بعد کلید نهایی تهیه میشه و بر اساس این کلید نهایی درصدهای ما اعلام میشه.
به نظر من وقتی کنکور سراسری دیپلمه ها اعتراض داره پس ارشد دیگه حتما اعتراض داره و میتونه اعتراض وارد بشه. البته تا سال گذشته اعتراضات روی چند سئوال معدود وارد بوده
من سنجش پزشکی رو در این دو سه سال گذشته دیدم که سئوالای دارای ۲ جواب صحیح رو پذیرفته(هرکسی هر گزینه صحیح رو زده پذیرفته) سنجش خودمون رو نمیدونم۱
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  یعنی اعتراضات داوطلبها به کلید اولیه بررسی میشه و بعد کلید نهایی تهیه میشه و بر اساس این کلید نهایی درصدهای ما اعلام میشه.
به نظر من وقتی کنکور سراسری دیپلمه ها اعتراض داره پس ارشد دیگه حتما اعتراض داره و میتونه اعتراض وارد بشه. البته تا سال گذشته اعتراضات روی چند سئوال معدود وارد بوده
من سنجش پزشکی رو در این دو سه سال گذشته دیدم که سئوالای دارای ۲ جواب صحیح رو پذیرفته(هرکسی هر گزینه صحیح رو زده پذیرفته) سنجش خودمون رو نمیدونم۱
به احتمال قوی می پذیرن...
اعتراض زدن سنجش مثل دانشگاه نیست که استاده خوشش نیاد نمره کم کنه...
اگه واقعا ً جوابتون درست درمیاد اعتراض رو بزنید...این کار باعث تغییر همه ی کارنامه ها میشه و حق خودتون و دیگران هم ضایع نمیشه

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ
من خودم رو ۷-۸ تا سوال اعتراض زدم, اصلا جای نگرانی نیست تنها کاریه که میتونیم بکنیم تا حقمون خورده نشه
۰
۰
ارسال: #۲۳۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  [quote='damavand_kellap' pid='75646' dateline='1331283875']
سلام بچه ها به نظرتون با این وضع درصدا امیدی به قبولی هست؟
زبان ۲۰
ریاضی ۳۱
مشترک ۲۰ یا ۲۴
تخصصی نرم افزار ۲۵ یا ۲۸
معدل ۱۴
احتمال قبولیت که بالاست...روزانه هم قبول میشی...امّا تهران یا شهرستانش معلوم نیست
[/quote
یعنی به نظر شما امکان داره بتونم شبانه تهران قبول شم.خودم فکر میکردم حتی در حد قبولی هم نباشم.شما اینو رو چه حسابی میگید؟یعنی واقعا ممکنه
۰
۰
ارسال: #۲۳۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ ب.ظ
راستش من یه اشتباهی کردم که فقط به سئوالاتی که جواب داده بودم اعتراض زدم ولی برای سیستم عامل اعتراض نزدم
ترسیدم بگن تو که حل نکردی چرا اعتراض میزنی
ولی بعد فکرش رو کردم دیدم یکی از دلایل اعتراضی که خود سنجش لیست کرده بود همین وقت کم برای حل سئوال بود
نمیدونم الان اعتراض کنم به جای میرسه یا نه.حداقل حذفشون کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn
ارسال: #۲۳۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ ب.ظ
سلام کسی خبر داره پارسال روزانه هوش امیر کبیر تا چه رتبه ای گرفته؟
احساسم میگه رتبه ام ۱۳۰ میشه
نمی دونم آیا هوش امیر کبیر قبول میشم یا نه

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۳
۰
ارسال: #۲۳۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  راستش من یه اشتباهی کردم که فقط به سئوالاتی که جواب داده بودم اعتراض زدم ولی برای سیستم عامل اعتراض نزدم
ترسیدم بگن تو که حل نکردی چرا اعتراض میزنی
ولی بعد فکرش رو کردم دیدم یکی از دلایل اعتراضی که خود سنجش لیست کرده بود همین وقت کم برای حل سئوال بود
نمیدونم الان اعتراض کنم به جای میرسه یا نه.حداقل حذفشون کنند

هنوز امکان اعتراض وجود دارد . لطفا به سوال های سیستم عامل آی تی هم اعتراض کنید.
از نظر من سوال ها خیلی خوبن! البته نه برای کنکور! برای پایان ترم یا میان ترم سیستم عامل خوب هستند.

شادباشین
۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  یعنی به نظر شما امکان داره بتونم شبانه تهران قبول شم.خودم فکر میکردم حتی در حد قبولی هم نباشم.شما اینو رو چه حسابی میگید؟یعنی واقعا ممکنه
شبانه که ۱۰۰ در ۱۰۰ قبولی...
برای قضاوت بهتر بزار رتبه ها بیاد...
توکلّت به خدا باشه...حلّه...Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۳۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  یعنی به نظر شما امکان داره بتونم شبانه تهران قبول شم.خودم فکر میکردم حتی در حد قبولی هم نباشم.شما اینو رو چه حسابی میگید؟یعنی واقعا ممکنه
شبانه که ۱۰۰ در ۱۰۰ قبولی...
برای قضاوت بهتر بزار رتبه ها بیاد...
توکلّت به خدا باشه...حلّه...Big Grin
خیلی ممنون.امیدوارم اینطور که شما میگید باشه.آخه با این درصدایی که بچه ها اعلام کردم من اصلا امیدی نداشتم.کلی امیدوار شدم الان
۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ
دوستان کسی میدونه امیر کبیر به دانشجویان شبانه اش وام میده؟

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۲
۰
ارسال: #۲۳۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  سلام کسی خبر داره پارسال روزانه هوش امیر کبیر تا چه رتبه ای گرفته؟
احساسم میگه رتبه ام ۱۳۰ میشه
نمی دونم آیا هوش امیر کبیر قبول میشم یا نه

با اون درصدات شک نکن روزانه تهرانو میاری. مطمئن باش در بدترین حالت ۱۰۰ میشی احساس محساسو بیخیال.
۰
۰
ارسال: #۲۳۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ
شما که تخمین میزنین اونم از نوع امیدواری برا منم کسی بگه :
زبان :سفید
ریاضیات:۴۵
مشترک:۱۵
هوش:۲۰
معدل:۱۵/۵۱

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال: #۲۳۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  شما که تخمین میزنین اونم از نوع امیدواری برا منم کسی بگه :
زبان رو با ریاضی جبران کردی...این خیلی خوبه...
اما مشترک و تخصصیت پایینه...به نظر من اگه رتبه ات بشه ۱۰۰ تا ۲۰۰ ...
شبانه ی تهران و روزانه ی هرجایی غیر از تهران...
البته این فقط یه تخمین بر اساس کارنامه های همین مانشته...
به نظر من به کارنامه های مانشت یه نگاه بندازین...

۰
۱
ارسال: #۲۴۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ق.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  شما که تخمین میزنین اونم از نوع امیدواری برا منم کسی بگه :
زبان رو با ریاضی جبران کردی...این خیلی خوبه...
اما مشترک و تخصصیت پایینه...به نظر من اگه رتبه ات بشه ۱۰۰ تا ۲۰۰ ...
شبانه ی تهران و روزانه ی هرجایی غیر از تهران...
البته این فقط یه تخمین بر اساس کارنامه های همین مانشته...
به نظر من به کارنامه های مانشت یه نگاه بندازین...
بابا من که این رتبه رو تخمین زدین هنگ کردم من به ۷۰۰هم راضیم شبانه ناکجاباد قبول شم
آخه من سیستم و مدار و معماری و تخصصی هوش رو نخونده بودم شاید بهتر از این میشدم خیلی راحت و با حسرت از روی سوالا میگذشتم

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۳ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۱ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۲۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close